» »

adsl-siol-akcija?

adsl-siol-akcija?

spitavc ::

Če začnem od začetka sem leta 2001 ali 2002(ne spomnim se točno) poslal prvo poizvedbo za adsl.Odgovor je bil negativen, ampak da bo možno dobit že čez pol leta in da me bodo o tem obvestili takoj ko bo možno.Seveda me niso in čez kakšno leto spet ista zgodba.Tako sem do sedaj vsako leto poslal vsaj eno poizvedbo in vsakič je bilo obljubljeno da takoj ko bo priklop možen dobim obvestilo.V soboto pa mi fotr reče, da mu je nekdo rekel, da je že lep čas možno tudi pri nas dobiti adsl.Seveda sem takoj poslal poizvedbo, včeraj pa dobil telefonsko zagotovilo, da je ADSL res možen.
Tukaj se začnejo vprašanja.Nikjer ni uradno objavljeno do kdaj traja akcija Šprinternet, ki zadevo močno poceni.Nekaj sem brskal in iz nekih forumov izvedel, da traja do 31.1.2005 torej do včeraj.In res so iz siolove strani umaknili eno izmed dveh reklam za to akcijo, druga reklama še ostaja.
Ali mi bodo upoštevali, da sem poizvedbo dal 29.1.2005 in mi s tem še nudili akcijo?
Se sploh splača težit, da so obljubili informacijo o možnosti priključka, ki pa je nisem dobil, ter me s tem zavedli in mi onemogočili vzpostavitev priključka za časa trajanja akcije?
Saj se bom pozanimal na Siolu o teh vprašanjih ampak me vseeno zanima kakšna vaša izkušnja ali mnenje.
Hvala

Ales ::

Če je reklama še vedno na njihovi spletni strani in če nikjer zraven ne piše, do kdaj akcija velja, bi ti morali upoštevati... Tudi tisto glede (ne) obveščanja o možnosti priklopa, se mi zdi dober razlog. Če ne drugače, pa kot argument, da bi bili bolj "popustljivi" v smislu boljših odnosov s strankami. Seveda pa ne moreš vedeti, dokler ne poskusiš...

Če te bodo zavrnili, ti morda ostane možnost tržne inšpekcije - če so res še oglaševali akcijo in če nikjer pri oglasu ne piše, kdaj se konča, pa bodo trdili, da cena ne velja več.

Alexius Heristalski ::

Po moje ne bo šlo. Meni na aneksu "9,78" piše: Siol nudi naročniku vzpostavitev priključka ADSL od 22.11. 2004 do 31.1.2005 po subvencionirani ceni, ki znaša 8,15 SIT (brez DDV) oz. 9,78 SIT (z DDV).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

spitavc ::

No saj jaz sem 29.1.2005 kliknil na reklamo za šprinternet, izbral naroči ADSL in sprožil prvi postopek naročila še za časa akcije.
tukaj pa je se vedno reklama

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spitavc ()

joze ::

Kot kaže so umaknili tudi zadnjo reklamo, drugače pa je tole zanimiva dilema.Nisem našel, kaj moraš storiti do datuma izteka akcije, ali poslati poizvedbo ali podpisati pogodbo, po svoje je oboje logično imaš pa prav, da so te zavedli, ko so ti zagotovili da te bodo obvestili pa te niso.

Ch4N93 ::

vprašaj še na siolovem forumu. najbolje je da prošnjo nasloviš na moderatorja (Klemen_r), on ti bo vedel najbolje odgovorit
Ni nam lahko...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11212195 (8380) EvilDare
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269535 (65750) beta1
»

ADSL-čakam čakam-do kdaj?

Oddelek: Omrežja in internet
71217 (929) OmegaBlue
»

Prodal par kopiranih cd-jev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
766729 (3586) maci
»

ADSL za 9,78 SIT

Oddelek: Omrežja in internet
362248 (1255) Ch4N93

Več podobnih tem