» »

nakup prenosnika/dell in kamere

nakup prenosnika/dell in kamere

vagabondo ::

lep pozdrav vsem!
kako kljub (vec al manj) temeljitem brskanju po forumu nisem naletel na potrebno informacijo.. bom kr sam vprasal ce ima kdo izkusnje ali kak nasvet glede nakupa/narocanja prenosnika iz tujine v slo... oziroma:
konkretno me zanima DELL ov prenosnik kateri je (www.dell.de / www.dell.at) enkrat cenejsi kot pri nas... kako mi je nemscina cist leva problem je zame tolk vecji :\
je mogoce ze 'padel' kak nakup po tej liniji? ali je znana se kaka za dell enako ugodna in ze 'vlavfana' varijanta?
obenem se zanimam za nakup digitalne kamere, tako da bom hvalezen za vsak nasvet... (kaj in kje se trenutno/ta teden splaca iskat/on line narocit)... nimam izbran dolocen model ker potrebujem simple zadevo primerno popolnoma amterski hisni uporabi...
vnaprej se zahvaljujem za vse nasvete/pripombe in lep dan zelim!

Dr.SmaSh ::

Da ne bom odpiral podobnega topica.

Zelim kupiti prenosnik do 250.000 SIT (skuapj z DDV). Kaj mi predlagate? Kaj je najboljse za ta denar.
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..

antonija ::

Jst sm kupu della pri dell.ch ko sem bil v svici... ne vem pa ce posiljajo dell.de in dell.at v SLO. Je pa pri njih tko, da majo nonstop ene akcije, pa da ce opazujes par tednov najdes tebi primerno akcijo (zaston +RAM, zastonj dobava (v SLO vrjetno ne bo zaston), zaston vecji disk, zaston software...) Je pa tale dell ki ga mam jst zakon. Glihkar je prezivu dva mesca uptimeta (nonstop) pa se ni nic pritozeval... Zdej ga je pa koncno desktop zamenju.

Za kamero pa poglej za panasonic nv-gs11 na forumu. Zdej so zunaj ze novejsi modeli in je tud od njih en post ze bil...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

vagabondo ::

hvala za odgovor... očitno bo treba spokat na kak izlet...

glede kamere pa... zainteresiranim... neverjetno... ampak najbolj ugodno ceno v evropi sem odkril na akciji v merkurju!!! za (sicer starejsi model) SONY DCR TRV22E za 120000 sit... (drugace je cca 650 € v a/de/it)... (ce kdo da na to... izelana na japonskem za nemski trg...)
lp

Caligula ::

Vagabondo to je tko drago in tako brezvezen nakup, da je groza. V Avstriji dobis Panasonica NV-GS11 za kakih 370 Evrov.
Ima pa potem 2 leti panevropske garancije.

V Majdicu poglej npr. www.majdic.at kjer je 350 Evrov, ce jo narocis preko neta.

vagabondo ::

no.. menim da stvar osebnega mnenja...
thanks for tipp
majdica pa (cisto zarad stroskov prevoza) toplo priporocam da primerjate s slovenskimi ponudbami vecjih distributerjev (cast izjemam v akciji kot je omenjena). + malo antireklame: v slo mi niso poslali narocen printer.. ljub pisini garanciji - konec decembra... kot dostavo zasustrala njihovo on-line dist. podjetje... tako da... za 100 € prevec zivcev bilo vsaj v mojem primeru)
ko smo pri mnenjih... sony pa... moram priznat da sem nekoliko skepticen bil ob nakupu.. zdaj ga ne spuscam iz rok ze 3 dni.. in kr skacem od veselja!:D
vsaj moja pricakovanja je vsa vec kot izpolnill (pred njim imel na kratko uporabo canon700I in jvc53 - neprimerljivo!)
no.. tolk o tem.. drugace paaa... po lasni presoji!

vagabondo ::

p.s. sony na vse foto video izdelke avtomaticno da dvoletno evropsko garancijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero MINI DV KAMERO

Oddelek: Kaj kupiti
352774 (1767) Mr_Globus
»

Mini DV kamera Panasonic NV-GS11 - osebno mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
736637 (5030) pivmik
»

Panasonic NV-GS15 (best buy!) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
918628 (5680) pivmik
»

Canon MVX 200

Oddelek: Kaj kupiti
161368 (1229) Caligula
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
636030 (5131) Caligula

Več podobnih tem