» »

PRIMERJAVA sodobnih LCDjev

PRIMERJAVA sodobnih LCDjev

TRIROG ::

Ekola ...

porodila se je ideja ... in zdaj iscemo akterje ... radi bi naredili side-by-side test novejsih monitorjev ...
se dobimo postavmo masine in monitorje pa jih gledamo ... pofotkamo in napisemo ( al pa smo pofotkamo) ...
do slej imamo 193p, in L90D+,

Predvsem iscemo lastnika 913N in ostale ...


Kar razpisite se ...

Alexius Heristalski ::

Kje pa bi bilo to?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

TRIROG ::

Kar se mene tice lahko tut pr men ... miza je dost velka ...

to je v Ljubljani ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

marnit ::

Zakaj pa enostavno ne greš v bof in vzameš 913N na reverz (ko bodo imeli ga na zalogi seveda). Osebno svojega lcdja ne nameravam vlačiti nikamor.

jRk0 ::

Le pazi nanj, ja. Da ne bo kaksnih prstnih odtisov gor, ce je iz zlata.
You fuck up once, you loose two teeth.

Alexius Heristalski ::

Zakaj pa enostavno ne greš v bof in vzameš 913N na reverz
Za to rabiš denar.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

TRIROG ::

hmm zakaj ne grem v bofa ... ker sm lih kupu 193p pa nekak nimam se 100 cukov da bi jih dal ... me pa zanima kok se pozna razlika da bi eventuelno zamenju mojga 193p ... samo nekako ne morm dobit tega monitorja ... in sprasujem ce je kdo prpravlen, pa lahko nardimo side by side drgac pa se gre men za to da vidm 913n v akciji in da se odlocim za zamenjavo ...

Matev ::

A ti kr tko na slepo kupiš en monitor in nato vabiš ljudi, da prinesejo svoje monitorje, da jih primerjaš in se odločiš za kater monitor ga boš zamenjal.
Bogi prodajalci ko se morjo s takimi ukvarjat.

TRIROG ::

to opazko bom raje spregledal ...
naaaaaaaaaaahh ... ne bom ...

namrec ... Po zakonu imam pravico da to pocnem, prodajalci bogi ali ne ... ce bi mi v bofu, bigbengu, ...prklopil monitor da bi ga lahko vidu v praksi, v spilu, ne pa v winsih k plavajo ribice, bi mogoce blo kej drgac...tko pa ...

Za tvojo informacijo ... sem se poglobil v monitor,prebral veliko testov... gre zgolj zato da bi rad videl koliko pocasnejsi je od ostalih monitorjev ...

marnit ::

jRk0: iz zlata ravno ni, samo s mestnim avtobusom ga pa ja ne bom prevažal (starši ne bi nikoli dovolili - na žalost).

TRIROG ::

sej so avti za to ... ce rabs prevoz to povej ...ce ti pa ni do takega testa ... pa ...

Matev ::

Trirog, če si kupoval lcd monitor za igre, si močno falil.
LCD-ji zaenkrat še niso za hitro premikajoče zadeve.
Raje CRT kupi.

ČIP 008 ::

Kaj niso za igre, LCD-ji z odzivnim časom 12 do 15 ms so čisto vredu. CTR pa se počasi in zanesljivo poslavlja.

Alexius Heristalski ::

Pa kaj je z vami, no! Človek bi rad čist dobronamerno naredil test, ki si ga vsi želimo, tj. primerjavo novejših LCD-jev in je pripravljen zadevo organizirat, vi ga pa napizdevate?!

TRIROG, jest bi ti pomagal, ampak imam 193P, tako da ... Sicer pa povej, kako bi po tvoje izgledal tak test?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

marnit ::

CRT se še ni poslovil - je pa res, da moreš biti res izbirčen da te 8ms LCD ne zadovolji. Mene je.

TRIROG ::

@Matev

Prosim ... tema ima naslov primerjava sodobnih LCDjev in ne LCDji niso za igre ...

a mas lcd? ne ? Prav ... Potem te niti ne zanima ta tema ker lcdji niso za igre ...

TRIROG ::

razmisljam v smislu ... lcdje na mizo, lahko na vec masin, lahko na eno masino ... pa laufamo spile, fotke, filme, ...

cist simpl ... da se pove ... kako in kaj ... da ni tko kokr sm meu jst problemov k sm nabavlu ... nekje pise da se navads, nekje da ni sploh za spile , men se cist v redu zdi ... pac da vidmo ...

sicer pa kot vedno ... odprt za predloge ...

nodes ::

v prvem postu bi nekaj testiral v drugem je vzrok menjaval v tretjem si spet nekam zadovoljn

morda v desetem le naslutimo kaj imaš za bregom

:D

Myth ::

Zdaj pa nehajte.

Ideja se je porodilav temi Vse o LCD od A-Ž in na mojo pobudo tudi, da se ukrene v tej smeri, da se spiše nov test (članek) o primerjavi LCD-jev. Prosil bi vse, ki nimajo LCD-jev in želje po tem, da bi se test opravil, da ne smetijo teme.

Jaz sem imel v mislih, da se dobijo različni monitorji. Tudi LG-ji, pa še kakšne Ilyame (al kak se ze napise, pozna ura :8) ) ... v glavnem da je na kupu kar nekaj različnih modelov. Stestirali bi jih pa v primernih okoljih (testni programi, špili, neki novi filmi) pa kaj te jaz vem točno. Pa recimo, da bi to primerjali na istih sistemih (????) .

toliko od mene zaenkrat (btw, jaz nimam LCD-ja :( )
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Alexius Heristalski ::

Ah, zdajle sem se spomnu: en moj prijatelj ima LCD AG Neovo F-419, ki sodi v razred "19-palčnik pod 100ksit". Po moje bi se dalo kaj zmenit, da ne bodo samo "top modeli".
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

TRIROG ::

@nodes

Ja jst bom ljudi pa njihoe moitorje zbrau, pol bom pa bando poklicu pa jih bojo preglan pa bom men 10 LCD jev ... dej no ... :\

@Alexius Heristalski

Cim vec tem bolje ...( bom me 20 monitorjev zase:D )

Nande ::

Sam sicer še nimam LCDja, vendar ga nameravam kupiti... In v tej poplavi monitorjev je res težko izbrati primernega...
Upam, da boste izpeljali zamišljeno idejo, ker boste s tem pomagali mnogim potencialnim kupcem, ki se ne morejo ali ne znajo odločiti.
Pa čim prej, prosim, ker sem se 15'' CRTja že pošteno naveličal...:D

Keyser Soze ::

Jaz ti lahko prinesem 193p črne barve. Misliš da bo kakšna razlika.:D

Dober namen, ampak slaba ideja. Tlele je velik čudnih ljudi in boš kaj takšnega težko speljal. Sej vidiš ne? Drugače pa veliko sreče.:)

Myth ::

Eh... očitno fantje pač niso resni. :\ Lapat pa tak znamo vsi... :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

batista ::

jest bom kupu 193P že sam zarad tega k je ful lep!

frenk ::

hm...mogoče bi se dal pa mal drgač nardit...en pride v bof-a testirat monitorje, jih pofotkat, itd in napišete članek...če bi kdo bil za, naj me kontaktira na email, da prašam šefa:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981625 (46461) hariscorale
»

Samsung 193P ALI Samsung 193P+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1329477 (6173) Person
»

LCD 17'' za 80k ali 19'' za 100k?

Oddelek: Kaj kupiti
342980 (1864) milica
»

Samsung SyncMaster 913N ali 920T ?

Oddelek: Kaj kupiti
91722 (1537) McSpike
»

nakup 19' LCD

Oddelek: Kaj kupiti
222225 (1544) okfec

Več podobnih tem