» »

Ojačevalec 250W

Ojačevalec 250W

Kami ::

Lep Pozdrav! Naredo bi si ojačevalec izhodne 250W moči...kire dele vse potrebujem, kaka shema bi tudi prav prišla,....

Za odgovore se že v naprej zahvaljujem!

Lp

TiG3rB0y

www.tiger-mario.com

|Luka| ::

Zdravo!
Koliko pa imaš kaj izkušenj z samogradnjo ojačevalnikov? Ker kar nekaj na hitro skupaj sklamfat je že lahko (al pa tudi ne), ampak da zadeva lepo špila je pa drug problem...

Pa glede moči tudi ni treba pretiravati, sicer je to odvisno od tebe ampak ponavadi več moči = višja cena.

Sam sem prd kratki sestavil 100W ojačevalnik, zelo enostaven in mi poganja "aktivni" woofer. Preživel je novoletno rajanje in po končani zabavi so bili trnzistorji mogoče malo mlačni :) Če rabiš shemo mi pošlji mail, ker strani s shemo ni več, če pa rabiš kako drugo zverino (500, 1000, 2500W pa tudi povej;) )

LP Luka

Jok3r ::

Tule imaš en enostavn, poceni ojacevalec. Ce ti je eden premalo pa dva skupaj vezes... ;)

SSH ::

seos Mario.

http://sound.westhost.com/project3a.htm

to je zverinca ki jo boma naredla. Samo za končno stopnjo bova uporabila druge tranzisotorje. Ti samo poskrbi za transformator kot sva se zmenla.
(ne me opozorit da je to dokaj zahteven projekt. sem izdelal že okoli 3 te ojačevalce in veliko-veliko drugih. Seveda ne samo ojačevalcev :D )

lp, FReAK.
MSI NEO4 SLI PLATINUM, A64 3000+@2500mhz, 2048mb geil 2.5-3-3-5 245mhz,
MSI NX7800GT 256DDR3, 300GB maxtor 16MB cache, LC6420 (420W)

Brane2 ::

Poglej si na mojo osnovno stran www.avtomatika.com

V spodnjem levem foglu je slika revije ELektronika. Klikni nanjo in dovnloadaj PDF revije.

Notri ma[ shemo ya fr[terk 2X200 W, ki bi brey problema stisnil ven tudi teh extra 50W.
Yadnje ;ase mi hodi kar precej folka po tiskanino ya ta fr[terk, je pa relativno enostaven.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Sokrates ::

Pozdravljeni.
Imel bi eno vprašanje, ker ste omenili stran Avtomatika in kjer je omenjena tudi revija Elektronika.
Zanima me projekt, ki ga je objavil G.Aleksander Stare "alsms01" in me zanima ali je mogoče dobiti pri vas tiskanino in sprogramiran pic kot je bilo omenjeno v reviji in po kakšni ceni in kako.
Za odgovor se najlepše zahvaljuje.
Vinko
Baracuda

migič ::

Mene pa zanima, če bi mi ker od vas (to je tisti, ki ma izkušnje:)) sestavil ojačevalec in za kakšno ceno.?
Rad bi da mi poganja dva 3-sistemska zvočnika 100rms(8ohm) + izhod za bas 250rms.
Upam,da bi se fajn slišalo,če je slučajno problem 250rms za bas, je lahkotudi brez, vsaj za enkrat..)
Mail; jmigal@volja.net (ponudbena cena)
Mi mogoče predlagate še kakšen dober ojačevalec(nov, če se ne bi dal sestavit))(takšne moči) po najcenejši ceni!
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ojačevalec za v avto

Oddelek: Loža
352796 (2296) Joseph033
»

Domača izdelava ojačevalca

Oddelek: Zvok in slika
162734 (2265) Primorec
»

kako narediti ojačevalec (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
22928657 (11650) N4m31355
»

Comp. napajalnik za ojacevalec???

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
265055 (4652) jRk0
»

elektroniki kje ste!!!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
294388 (3788) footprint

Več podobnih tem