» »

Kakšna je normalna temperatura plate/procesorja

Kakšna je normalna temperatura plate/procesorja

jamiroq ::

Torej, zanima me kakšna je neka normalna temperatura procesorja in plate...

Imam Durona 900 in plato Abit kt7e, in se mi temperatura pod procesorjem dvigne do 58°C na plati pa do 39°C.

Ali je to normalno? Meni se zdi nekako.... vroče;)

Huey P ::

realna temperatura procesorja;
- pri idlanju cca. 37 C
- polna obremeniev do 45 C

Seveda je čim manj boljše.

..::DOOM III: The Legacy::..

jamiroq ::

hmmm... treba bo kupit novo ohišje
zdaj imam mini tower, kjer je procesor direktno pod napajalnikom, tako da Volcano 2 samo meša topel zrak (med napajalnikom in ventilatorjem je za pribl 1.5 cm placa...)
ah ja...:)

Huey P ::

Definitivno večje ohišje (vsaj midi tower), pa daj še malo termalne paste med procesor.

..::DOOM III: The Legacy::..

msmiha ::

Daj mi zaupaj kak si plato not v tako malo ohišje stlačo. Si ga odrezal ven al ka?>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

jamiroq ::

Termalno pasto sem dal na procesor...

Plato sem pa kar z žagco zrezal, tam med prvim in drugim slotom za ram >:D>:D>:D

matic ::

pa ta qrcev AMD.. je ze procesor pocen.. samo kaj ko je potem ze motherboard tok drazji.. pa greje se ko svina in mors kupt full mocen ventilator k itaq vsi prdijo k svinje - en bolj glasen kot drug, sploh pa se ta ohisja se tok hit nategnes in je premajhno, napajlnik vse zakrije - hlajenje.. ma so pri P4 tut taki problemi???

krucymucy ::

Plate za AMD-je so bile drage!!! Zdej stanejo ze toliko kot primerljive plate za Intelova jajca :D

Sploh pa je proc toliko cenejsi, da je celota vsen bl pocen - ceprav je plata drazja!!!

jamiroq ::

Meni se plata niti ni zdela pretirano draga... Pri jae sem dal za kt7e 33ksit (pri mlacomu in drugih je v po cenikih tam okoli 37-38ksit)...

Je pa res, da sem se z ohišjem fajn zafrknil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje Dual Core (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
997260 (3665) kuglvinkl
»

Članek: Kištica utišaj se (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13613155 (8150) Glicerin
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492332 (1355) Markoff
»

Samo sranje!

Oddelek: Pomoč in nasveti
221529 (1069) Highlag
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221602 (1392) VASkO

Več podobnih tem