» »

Pumpa

Pumpa

Dami ::

A se dobi taka pumpa da jo prklopim kr na molex konektor? Nucal bi eno okol 1200l/h in NEpotopno. Kje bi se to v MB dobl?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.
  • spremenil: Dami ()

Dami ::

O, c'mon folk no....Kake pumpe pa mate kej vi?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Daedalus ::

Mislim, da večina ljudi uporabla kr 220V potopne pumpe za akvarije, vsaj jaz jo mislim uporabit. Za 12V pa ne vem, sem spraševal, pa jih je težko dobit. Edin če bi posebej kupil pumpo, pa jo priklopil na 12V elektromotor, sam to je že kompliciranje... Kaj te pa moti pri potopni pumpi?:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

morphling1 ::

Rena Flow francoske izdelave res kvalitetna , potopna 600l/h x 2 vezana zaporedno.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

SkIDiver ::

morphling1 kje pa dobit tako pumpo pa cena

morphling1 ::

Zrihtal mi jo je en kolega , na skatli pise da je Uvoznik Modra Betta d.o.o , telefon je se stari in nisem siguren ce se deluje je pa 061 448 995 , jaz sem dal zanjo 4500sit dela mi pa ze 3 leta b.p. non stop .
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Dami ::

Če bi meu potopno pumpo bi nucal mal večji rezervoar, tist pa ne vem če bi mi šou v ohišje. A niso v conradu mel ene 12v pumpe? Pa še 1200l/h je bla...
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

|Luka| ::

Ja s temi pumpami je tko.
Sm namrec ljubiteljski akvarist ;)) in vam povem, da se splaca mal vec navrzt pa si orng pumpo umislt. Une 12V iz Conrada so bl tko tko (slabe izkusnje se je grela k pr norcih), vsekakor pa je bols potopna (za moj okus) saj voda hladi pumpo, pa se manj se slis.Aja ce pa kdo misl da se potopne ful grejejeo se mot; jst mam
1800lph pa se mogoce voda ogreje cca. za 1,5st / h:D

SkIDiver ::

Dejte povedat kje kupt eno orng pumpo k ma vsaj 800l/h pretoka pa nakuk štroma dela

Dami ::

Lix: 1800l/h?! To je pa že kr urnk mašina. Kak je pa kej vlka in si jo kupu ter kak jo maš prklopljeno (kr kabel ven iz računalnika v vtičnico)? A bi se dal pumpo v napajalc priklopit (tisti drugi izhod, ki je za monitorje)? Nočem, da bi mi preveč kablov vun štrlelo:\
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

|Luka| ::

Velka je 10,5x10x7 cm; kupu sm jo u trgovini Daša v BTC-ju na sredi spodi (edina stacuna k je v trikot) cena je pa mism da 7k5.Lahko jo prklops kokr ti pase, jsta jo mam na rele zvezano.

SkIDiver ::

Lix kaj pa pretok pa kaka je. Potopna al zunanja

|Luka| ::

pretok je realnih (seveda je spet odvisn od fija cevi - jst mam vse 15) 1000 lph
+/- 100 .
Je pa potopna

SkIDiver ::

Še znamka pa model. Da bom kupu jz to tapravo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodna črpalka

Oddelek: Kaj kupiti
322473 (1874) Tic
»

Vodna črpalka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
473797 (2945) TESKAn
»

Nakup pretočne črpalke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
133849 (3555) Nico
»

Kje dobit Eheim pumpo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211932 (1553) TESKAn
»

L/h pr pumpah

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7755 (633) mico

Več podobnih tem