» »

Outlook Express - NUJNI vprasanji

Outlook Express - NUJNI vprasanji

whatson ::

imam 2 vprasanji/prosnji:

- iscem dobro stran z dodatki za outlook (5.5) - dodatki kot so naprimer "biznis card", razni filtri,...

- kako backupirat oz preselit maile v outlooku... ?
v NS messengerju skopiras samo eno mapo... kako pa je pri M$ju?


tnx!
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39
  • spremenil: whatson ()

Tomi ::

Za maile je ista fora. Pošta se ti shranjuje v enem od imenikov, in ko namestiš na novo program, te vpraša, kje imaš pošto. Če je naslov pravi ( ma ne ), dobiš seveda vse..
metrodusa.blogspot.com

JLP ::

No ja lih praša te ne kje maš mail. Recmo da nardiš/maš en folder na disku za pošto. Recmo da je to C:\Mail. Pol k inštaliraš Windowse/OE greš v OE Tools > Options > tab Maintenance > gumb Store Folder... Klikneš Change in izbereš C:\Mail. Če je pošta od prej že not bo prašov če hoč to uporabt al hoč zbrisat. Če pošte ni bo lepo uporabu ta folder. Tko lohk ta folder sejvaš al pa pstiš na disku in naslednič sam spet u OE to naštimaš pa je.
Live long and prosper!

whatson ::

Uf, TNX za odgovore!

ZAdevo sem porihtal s programom e-Backup, ki backupira vse nastavitve IEja ter Outlooka,.. tudi mail... upam da zadeva tudi v praksi deluje...


vseeno pa upam, da mi kdo priporoči kako dobro stran z dodatki (add-ins) za Outlook.

Tnx!
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Mr. Pink ::

O glede pošte... Jaz imam ta problem da nevem kako shraniti pošto. Želim formatirat računalnik samo pošto nujno rabim.... a ve kdo mogoče kako shtaniti pošto.. ? 8-O

Tomi ::

Poglej, kam ti tvoj omiljeni program shranjuje pošto in arhiviraj imenik. Ko boš na novo namestil klienta, mu povej, kje že imaš pošto ipd. Pa shrani imenik in pravila ter račune posebej (mislim, da precej vsi odjemalci omogočajo to).
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273627 (18558) Matko
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132564 (2316) chrush
»

Vodič oz. dobri nasveti za ponovno inštalacijo računala

Oddelek: Operacijski sistemi
8982 (788) BlackHole
»

Backup Outlook expressa

Oddelek: Programska oprema
61312 (1189) TylerDurden
»

Outlook Express

Oddelek: Programska oprema
161536 (1319) Loki

Več podobnih tem