» »

Priklop zvočnikov 5.1. na TV-velik problem!!??

Priklop zvočnikov 5.1. na TV-velik problem!!??

shivom ::

Dons sm kupu zvočnike Philips A5.600. Prkluču sm jih na TV-rdeč in bel cinch in na zvočnike 5.1.-INPUT-rdeč in bel cinch. Delajo mi sam sprednji zvočniki,center in subwoofer.Zakaj mi ne delata zadnja dva rear zvočnika.A morm zvočnike iz TV vključit na 9pinski mini DIN, da mi bo delalo vseh pet zvočnikov. A obstaja kak kabel,ki bi mi omogočil, da povežem izhod zvočnikov iz TV na vhod zvočnikov 5.1.z 9pinskim mini DINOM? A lahko kdo kj pomaga, bi mu bil res hvaležen,ker sem že malce nervozen...;(

gorann ::

jah menda sam bel in rdec cinch ne data surround zvok, surround sta zadnja dva zvocnika ponavad.
vsaj stereo zvok bi ti moral delat na vseh 5 zvocnikih plus na vufrju.
ponavad mas na vufrju(ce je vufer obenem ojacevalc) kaksen gumb ki preklaplja na vec nacinov, med njimi naj bi bil ac3 pa stereo al karkol ze:)
jest mam tud prkloplen dvd predvajalnik, ki omogoca dolby digital in dts, preko tega kabla na moje 5.1 zvocnike, ki naj bi bili obenem tudi za surround zvok, dts ter dolby digital, pa delajo vsi zvocniki, edino ko preklopm na navaden nacin mi potem delajo vsi sprednji, torej, vufr, sredinec in levi ter desni zvocnik.
lep pozdrav, upam da sm kj pomagal:)
Goran!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok iz novejšega TV-ja na starejši Home Theater System

Oddelek: Zvok in slika
212159 (1639) gumby
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353312 (2842) connel
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018112 (10448) sash69
»

Digital DIN konektor in 5.1 zvocniki?

Oddelek: Zvok in slika
131702 (1566) PhotoBlaz
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363049 (2597) ciper

Več podobnih tem