» »

iščem cmos čip

iščem cmos čip

deco16 ::

Ok.
Jaz sm uničil svoj cmos čip. Nisem ga napačno flešnu ampak kar pokopal ;( . Sedaj bi rabu novga al pa npr. če ma kšn uničeno plato ga lohku tud daruje? :)) bi ga pa hot-flešu na drugi plati tko de bi mi praw pršu tud kšn rablen. specifikacije pa so WINBOND W39V040AP torej (4Mbit 3.3V 512Kbit x 8) ki je bil na moji sveži matični EP8RDA3+ PRO ampak pomoje bi lahko daw gor tud kšn drug čip sam de je čip 4mbit pa 3,3V.
Torej kaj meniste daruje kdo? se da kje kupit u bližini?
ker namreč vem da ti lahko bios tud pošlejo pa to ampak iz anglije ga nebi lih čaku :)).



P.S.-upam de nism napačno uvrstil svojo temo.
  • spremenil: Predator ()

_Dejan_ ::

Če koga zanima kej več o tem čipu:

PDF
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Tomay ::

Če bi bil za kao starejšo mašino ne bi bil problem, ampak 4mbit pa nimam nobenega.

Ena možnost je, da malo povprašaš po računalniških trgovina za kako skurjeno plato.

Druga možnost je da pri hte ali kaki podobni trgovini vprašaš če prodajajo kaj takega.

Drugače pa se dajo čipi naročit že z programiranim biosom (google)
Voodoo 4Ever

deco16 ::

ej tomay sej jst vem de se da nročt ne sam nbi lih iz tujine kupoval. In tudi vem de 4Mbit je zelo nova reč sam sm nekako razmišljal da GIGABYTE matične (nekatere) imajo dual bios ne. in če se bi dobil kašen junak ki bi mi odstopil enga bi mu ta čip hvaležno poplačal. Torej je kakšen junak? :)) In seveda da bom povprašal v rač. trgovini pa to ...
In kaj si mislil z (hte)kašno podjetje je to ?8-O
tnx za nasvete

Tomay ::

HTE
Voodoo 4Ever

deco16 ::

ok kej res ni nobenega ki bi saj vedel kje lahko jaz ta čip dobim ali pa kakšnen ki ima kakšnega preveč? :)) plis....:\

profii ::

jst mam enga z 8rda+ če ti kj pomaga...
gor piše:
SST
49lf020
33-4c-nh
0247036-a

nec2000 ::

Morda ti lahko pomagam samo povej, kje in kdaj si kupil MBD

deco16 ::

ok kolikor jaz vem 8rda+ ima sam 2Mbit bios, ampak hval za pomoč. nec2000 plato sem kupil u mlacomu, 27.12.2004 čip pa je napisan nekaj postov bol zgoraj.Če mi boš lahko pomagal se ti že v naprej zahvaljujem.
In čip je 100% uničen flešati ga že znam.

nec2000 ::

Pa si probal uveljavljati garancijo?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

deco16 ::

Mah sej vem de j čudno sam pomoje bi pogruntali ker je čip dobesedno uničen sej ni vidt ne, sam plato kr jo kupiš more delt....in se mi je zdelo brezsmiselno. jst rabim bel hitro rešitev, ne pa čakanje na garncijo in servise....

deco16 ::

Ok je vsaj kakšen tuki ki mi bi lahko povedal kje slučajno prodajajo take čipe u slo in ali jih sploh prodajajo?:\

profii ::

a rabiš nujno 4Mibt?

deco16 ::

ja lej če je plata 4Mbit in bios 512kbyte drgač ne gre na žalost. :(
sej tud men teži kr 8rda3+(prejšna moja) je mela 2Mbit ta 8rda3+ pro pa 4.

nec2000 ::

Resitev bos imel v ponedeljek in to brez cakanja na servisu. Upam pa, da si iz Ljubljane?

deco16 ::

Okej obrazloži mi to? prosim:\

nec2000 ::

Zadeva je preprosta lahko ti dobim cmos chip za tvojo mbd ploščo

deco16 ::

Ok sam nisem iz lj, je pa moj brat ker tam študira torej kje,kdaj,kako koliko(dnarja), in kakšen čip(če slučajno veš)? in hvala že vnaprej.

deco16 ::

Ok če si že reku de imš rešitu pole mi sam kej obrazloži. Tukej kupec zagrizen sam prodajalca pa ni....:))

nec2000 ::

Poskrbi , da bo cmos chip v Ljubljani!

deco16 ::

Hmm kko misliš moj stari cmos čip? Ja ok no sam če pravim de moj ne dela!!:\

nec2000 ::

Tocno tako! Tvoj stari chip dostavis v Ljubljano ostalo prepusti meni!

deco16 ::

Ok če hočeš prekurjen čip, ga dobiš. :)) Čip imam namreč doma, če pa poveš tvoj naslov ti ga lahko pošlem. Bo šlo tako? :)

deco16 ::

Ok nej sam povem de sm poštimal comp in da sem na koncu ugotovil da je čip preživel tudi če sem ga namesto na 3,3 v priklopil na 5 V 8-O 8-O !!! torej ni use skurjeno če si mislimo da je. tnx usem ki so mi ali pa so mi hoteli pomagati.

_Nejz_ ::

sam da je :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaflashan bios

Oddelek: Strojna oprema
182053 (1740) clix
»

nasvet:8RDA+ ali NF7

Oddelek: Kaj kupiti
411716 (1264) Caligula
»

8RDA in 8RDA3+ bios

Oddelek: Strojna oprema
211029 (898) bosstjann
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73232838 (19665) OwcA
»

Bios klešče

Oddelek: Kaj kupiti
261844 (1513) morphling1

Več podobnih tem