» »

Kje kupiti Altec Lansing ATP3?

Kje kupiti Altec Lansing ATP3?

dunker ::

Lepo pozdravljeni!

Čas je, da si omislim spodoben zvočniški sistem za zamenjavo mojih Teac PowerMax 140/2. Saj so čisto solidni, ampak jih bom raje podaril dekletu, ki ima še n-krat slabše. :D

Na Slo-Techovih testih v zvezi s sistemi 2.1 za to ceno ATP3 prepričljivo zmagajo. So se morda v zadnjem času pojavili kakšni, ki jih še bolj priporočate?

Sicer me pa zanima, kje bi lahko dobil omenjene zvočnike in za kakšen denar? V poštev pridejo trgovine po Gorenjskem (Škofja Loka, Kranj) ter v Ljubljani.

Hvala!

Anže

Dr_M ::

nazadnje sm vidu ATP3 v jae, sam zdej pa nevem ce jih majo se. bli pa so 12k sit, kar je zelo zelo ugodno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tomson ::

Uvoznik za Altec Lansing je JAE d.o.o.

Cena modela ATP 3 pa je 12.000 sit.

... kot je povedal že Dr_M.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dunker ::

Jih ima morda tudi kakšna spletna štacuna? Na mimovrste jih žal nimajo...
Če slučajno kdo ve za kakšno spletno prodajalno, da pošiljajo na dom in jih imajo, bi bil od srca hvaležen za informacijo.
Hvala že vnaprej! :))

dunker ::

Eureka!
Našel sem... Če bo slučajno še kdo rabil:
http://www.in-put.com/shopping/product_...

Zvočniki so naročeni, upam, da bom čimprej lahko poročal o kvaliteti. :D

sloxl8 ::

V JAE jih nimajo vec, ker je to star model. Namesto ATP3 so zaceli prodajati VS2121, ki je tudi v redu, vendar se je na testih izkazal slabse.

dunker ::

Tudi jaz sem dobil tak odgovor, ja.

Pri On-Line imajo pa dopust do 10. januarja, tako da se bom še malo načakal... Grrr... ;((

Ampak glavno, da jih dobim po ugodni ceni. :))

Black Dragon ::

Mal še poglej po zvočnočnikih Z3 Logitech, ker so po kvaliteti sigurn boljši sam pa je cena 21k... odločitev je tvoja.

Aja pa cena je vzeta iz Mlacomovega cenika...
Time will tell.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Kakšni so pa logitech x-230?

boštjan ::

Kakšni so pa logitech x-230?

a po glasnosti ali kako zgledajo?Za prvo se odpravi v kako trgovino,kjer jih majo,za drugo pa uporabi google
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

lambda ::

Ja ok, vem kaj hočeš povedati, ampak nimam jaz tolko časa, da bom preletel 5 različnih trgovin in stestiral ATP3, x-230, creative intrigue 3300, ... v glavnem vse to za zvočnike vredne 10, 15k sit.
Zato bi rad, da nekdo reče, jaz sem jih slišal, pa so se mi zdeli slabši/boljši od teh pa teh. Mogoče rajši poskusi te. Ko dobiš nekaj mnenj skočiš v trgovino, test & buy or go elsewhere. Search na s-t nič ne najde o njih, zato me vseeno zanima kako mnenje. Kar se pa google tiče so pa testi _zvočnikov_ ena tako subjektivna stvar, da se ni preveč za zanašati. Zadnjič sem jih poiskal nekaj za creative intrigue 3300 - eden reče perfect, drugi tko-tko, tretji povprečen, potem me je pa vse minilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere računalniške 2.1 zvočnike tja do 15.000?

Oddelek: Kaj kupiti
202132 (1655) dxx
»

Zvočniški sistem 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
101339 (1212) Slasher
»

Genius ali Logitech 5.1 zvočnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
666883 (5763) boštjan
»

Kateri 2.1 zvočniki za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
452819 (2108) glinik
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564189 (3573) jest10

Več podobnih tem