» »

Prosim ocenite spletno stran

Prosim ocenite spletno stran

puto ::

Povejte vaše pripombe, kaj bi bilo po vašem treba spremeniti itd.

link klikni tukaj

hvala:)
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Microsoft ::

- na prvi strani se mi zdi, da nekako ne spadata skupaj sliki. Jadernica je nek haj-tek sodobnega zahoda, pol je pa pod njo neka klasicna hiska ob vodi iz daljnega vzhoda.
- na strani Kontakt bi jst spremenil barvo ozadja ali pa barvo sivga teksta, saj je zelo tezko brat, ker se barvi ne razlikujeta kaj dosti
- potem bi se malenkost povecal zgornji prostor, kjer je zeleno podrocje z linki, saj mores kar dobro 'nacilati', da zadanes link
- mogoce bi lahko se razmislil, da bo dodal t.i. nogo

Nekaj more pa ostati se za ostale. :P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Pithlit ::

Nekam ozka je stvar. Sam izgled je sicer kul, kar pa itak ni tolk važno. Kaj pravi validator je pa zgodba zase. Bo treba par stvari porihtat.
Life is as complicated as we make it...

puto ::

hvala za validator link, nisem poznal te strani, sam ko sem dal stran preverit mi ful nekih napak izpiše in pol grem v kodo popravljat in vidim da nikjer nič ni narobe, piše recimo v validatorju da znaki manjkajo pa recimo zaklepaj pri html pol pa pogledam v kodi in je vse ok ????????????? v čem je štos??? zakj me opozarja če ne obstaja napaka

kako misliš ozka stran, ne razumem, narejena je za 800 x 600, zato je na višji res malče ožje
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: puto ()

njok ::

Vse, kar ti validator želi povedati je, da:
  1. ne uporabljaj atributa height

  2. ne uporabljaj atributa background

  3. je potrebno img elementom določiti alt atribur

  4. imaš na dnu strani po nepotrebnem taga </body></html>

Pithlit ::

Glede širine jo priredi tako da ti jo avtomatsko prilagodi uporabniku... če pride nekdo z resolucijo 480*640 jo pač zoža, pri 1024*768 ja pa širi etc, etc...
Life is as complicated as we make it...

njok ::

Glede na zasnovo strani bo to težko storil, saj ima vsaka stran v glavi sliko.

V bistvu stran sploh ni preozka. No ja, mogoče na 1600px širine. Je pa res, da na večjih ločljivostih postane tista belina ob robovih moteča. Težavo pa se lahko reši z kakim vzorcem, prelivom ali z dobro izbrano barvo v ozadju.

puto ::

hvala vsem

ja sem pol neki brisal one height in je res ja da niso potrebni

glede širine pa se jpeg v bannerju ne more razširiti na višjo resolucijo, edin če bi dal kakšen seamless neverending ozadje, to pa mi ni

hvala vsem in srečno 2005

naj slo tech še dolgo bo tako fajn spletna stran
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Pithlit ::

Sicer to ni moj problem in je samo moje razmišljanje brez namena kritizirati kogarkoli. Tako da tega prosim ne vzeti kot žalitev ali osebni napad ali pač karkoli v tem stilu.

Grajenje strani okoli ene slikce je neumno.

Tako. V tvojem primeru pa bi bila ena možna rešitev (bolj kompromis ampak vseeno) v tem, da daš okoli sličice en "fancy-ampak-ne-preveč" okvir, jo centriraš na sredino strani in daš preostanek strani na auto.

Osebno se v html-jih izogibam uporabi grafičnih elementov ravno iz tega razloga (ker so neprilagodljivi) in seveda niso ravno bandwidth prijazni (recimo za nekoga z dial-up dostopom). Tudi na te uporabnike je potrebno misliti, ne samo na vse k še vedno uporabljajo 600*800 :\
Life is as complicated as we make it...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297330437 (54586) htmltroubles
»

Oceni stran

Oddelek: Izdelava spletišč
472396 (1379) njok
»

HTML - tabele - PROBLEM!!!

Oddelek: Izdelava spletišč
131408 (1151) IceBreakr
»

ocenite stran

Oddelek: Izdelava spletišč
191900 (1583) Sivina
»

glow efekt s css v FF / dinamicen width s CSS v FF

Oddelek: Izdelava spletišč
181485 (1327) Lee_Nover

Več podobnih tem