» »

AOL tudi v Linuxu

AOL tudi v Linuxu

PC Linux Online - Linspire je danes naznanil, da je na voljo programska oprema za povezavo na internet preko AOL-ovega klicnega dostopa za njihovo distribucijo Linuxa. Največji ponudnik interneta na svetu s skoraj 30 milijoni naročniki je tako po Windowsu in Mac OS X našel mesto tudi v prostem operacijskem sistemu. Ker je program na voljo skupaj z izvorno kodo, ga lahko kmalu pričakujemo tudi v drugih distribucijah Linuxa. Po zagotovilih prvega moža Linspira, Michaela Robertsona, je odjemalec za AOL-ov internet v Linuxu prvovrstna pridobitve za njihov operacijski sistem, saj uporabniki od njih v največji meri zahtevajo prav priključitev na internet preko AOL-a. Klik!

13 komentarjev

Gandalfar ::

zelo verjetno bo tudi v naslednjem STL .. za vse A0Lovce med nami ;)

gabl136 ::

Ni več daleč čas, ko se bo M$-u slabo pisalo

CaqKa ::

kdo v slo pa je AOLovec?

mathjazz ::

Jaz poznam tri AOL-ovce. Vsi Slovenci. Vsi živijo v Kanadi. :-)
www.getfirefox.com

boogoo ::

V Sloveniji ima AOL tudi dostopno točko. Lani, ko sem še živel v Nemčiji in sem preizkušal en od tisti "50 free hours of Internet" paketov, sem med dostopnimi točkami videl tudi Slovenijo. Sicer ni 0880, marveč stacionarna. Pa mišljena je le za tuje uporabnike, ki se nahajajo trenutno v Slo.

CaqKa ::

8-O wauuu

poweroff ::

Jaz nekoga poznam, ki ima AT&T pri nas :D

Sicer bi pa lahko prilagodili za Arnes, Siol, K2.net, itd... vsaj firme bi pa lahko primaknile kakšen tolarček za prilagoditev tega :D
sudo poweroff

MrStein ::

Zakaj pa je poseben dialer potreben za AOL ? Kaj ne laufajo PPP ali kaki drugi standard ?

Potem pa se čudijo, če se norčujejo iz njih :D

Gandalfar ::

aol ma neko lastno evil foro

BendeR ::

Ni več daleč čas, ko se bo M$-u slabo pisalo


To nekateri obljubljate že vrstoooo let. :\

hruske ::

ma ms bo zmer mlel svoj mlincek gnarja.

boogoo ::

Ma ja AOL ma neko svojo ful bedno foro. Tudi z DSL povezavami se moraš povezati preko njihovega dialerja, tako da avtomatsko strojni router odpade.

hruske ::

evil ppl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3GSM World Congress od danes v Barceloni

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
143653 (3309) TRIROG
»

Windows Media Player 10

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
296768 (6768) cole-22
»

O Doomu 3 in ostalih malenkostih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
574874 (4874) Sc0ut
»

Dellova linija namiznih računalnikov z Linuxom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
102452 (2452) nurmaln
»

Prihaja Panther ...

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
71868 (1868) Beat-O

Več podobnih tem