» »

ARNES in forumi

ARNES in forumi

Slo-Tech - Akademska in raziskovalna mreža Slovenije se je že pred časom odločila uporabnikom ponuditi novo storitev, in sicer gostovanje spletnih forumov. Sodeč po številu forumov večina uporabnikov storitve očitno še ne pozna, zato vam jo predstavljamo mi. Tako lahko odslej organizacije s področja raziskovanja, razvoja, izobraževanja in kulture, ki izpolnjujejo kriterije Vlade RS, obiskovalcem svojih spletišč za ničelno vsoto ponudijo tudi forum. Klik!

Sporočilo nam je posredoval CaqKa.

9 komentarjev

Microsoft ::

Slabo so prevedli forum. Pise recimo nova tema, se pomankes z kazalcem gor, pa ti v baloncku izpise new topic. :))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mathjazz ::

Si jih že opozoril?
www.getfirefox.com

Brilko ::

Sej "alti" so še vsi neprevedeni.

CaqKa ::

mah dokler so slike prevedene je prav vredi.. tisti kiri bo alt videl bo itak znal angleško :)

mislim pa da je zadeva zelo pohvalna da je arnes naredil, hosting in zadevo pošlihtal, tako da se morebitnim organizacijam ni treba ukvarjat z postavitvijo foruma, ali pa recimo z dovolj močno linijo.
res povsem pohvalno.

sgdjkdlsugi4 ::

rajsi naj dajo domeno .si v javno uporabo ... imamo se za neko sodobno drzavo, z razvitim internet dostopom , .si domena pa je takorekoc v svetu se neznana ...

hruske ::

mnja, po cem bi bla pa potem poznana, ce bi bla v javni uporabi?

Po pasji.qo.rac.si al kaj?
Rad imam tole državico. <3

sgdjkdlsugi4 ::

Bi kdo sploh poznal .cc domeno, ce nebi bila komercialna ? ali pa .fm , .tk ? To so take drzavice, ko vecina sploh neve da obstajajo, kaj sele kje so ...

Casi se spreminjajo, pri Arnesu pa bi se lahko zavedali, da ni vec leto 1992, ko je bil modern internet se v povojih.

MrStein ::

Ah, zdaj pa ljudje vedo, kaj in kje je .cc , .fm in .tk ???

Potem pa nam povej. Meni se še sanja ne.

sgdjkdlsugi4 ::

eh, skoda besed. se opravicujem, ce sem koga uzalil z mojim nestrinjanjem z arnesovo politiko upravljanja vrhovne domene .si. arnes, u rock.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T-2 100/100 za 40€ na mesec, cough

Oddelek: Omrežja in internet
494663 (2446) BaRtMaN
»

Po MacWorldu, ogled vseh novosti

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
155103 (3722) Tear_DR0P
»

SISPA sestankuje

Oddelek: Novice / Zasebnost
72200 (2200) DarkoB
»

ARNES in slovenščina

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
202774 (2774) Jeronimo
»

Ljubljanski kabel?

Oddelek: Omrežja in internet
272235 (1852) Fury

Več podobnih tem