» »

win98: blokiranje ob zaustavitvi

win98: blokiranje ob zaustavitvi

ts ::

zakaj mi win98 zablokirajo ob zaustavitvi sistema? potem moram pa resitirat vsakič računalnik, ker se ga takrat ne da ugasniti

hanuman ::

ja to se je men tud dogajalo pa nisem nasel resitve sem z winsi povozu pa je blo isto sele ko sem vse sformatiru se je stvar uredila
Quake or be Quaked

ts ::

al je na vseh treh računalnikih tako, pa na enem nisem jaz inštaliral win98

diso ::

poznam način kako računalnik vmomentu ugasneš: potegneš kabel iz vtičnice in ti nikoli ampak res nikoli ne zamrzne ob ugašanju. pa še čas ti prišpara. da se pa porihtat tudi drugače.
verjetno je kriv power managment.

dr.J ::

Kaj si pa počel z računalnikom pred tem? Dodajal/radiral programe? Verjetno je Registry malo zmeden. Malo poglej z Nortonom tale registry, preden sformatiraš vse skupaj.

PaJo ::

Ja to je bolezen win98, sem jaz imel podbne probleme v firmi potem pa posikal na microsoftu en popravek(ime datoteke je 4756SL8.EXE) in stvar zdaj po novem kar dobro dela:D

Drugace pa ti ostane se ena fora in sicer namesto da ugasas masine dol enostavno dvakrat CTRL-ALT-DEL stisnes pa se ti masina ravtako lepo dol ugasne in nebo nobenih scandiskov in podobnega na zacetku:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tomi ::

Kaj hočeš, to so pač Win98, pa seveda naše drage ATX plate. Prej ali slej boš moral namestiti nova okna, pa se bo popravilo. Ponavadi se..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasna zaustavitev sistema

Oddelek: Operacijski sistemi
131046 (1046) N-E-O
»

Windows Vista se bo nalagala hitreje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12511275 (8355) ripmork
»

Restart med instalacijo Win98se

Oddelek: Operacijski sistemi
30967 (785) Tilen
»

linux v pisarni

Oddelek: Operacijski sistemi
201754 (1419) Yohan del Sud
»

Windows Register!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191231 (937) Loki

Več podobnih tem