» »

Windows XP RC1

Windows XP RC1

«
1
2

OrlyTM ::

Zanima me, kaj je s to varianto, da lahk zadevo dobijo sam USA/Canada residents. Sm hotu čist lepo legalno plačat tistih 10$ za rc1 pa sploh ne morm.

Is there any other way, al bom mogi spet po crackih poseč ????

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>
  • zaklenil: andrej ()

andrej ::

mislim, da na uk straneh obstaja evropska "verzija", ne vem pa ce posiljajo v slovenijo...

drugace pa kot sem ti ze povedal v mailu, mi poslji tvoj naslov, pa dobis original RC1 po posti - zastonj.

OrlyTM ::

upam, da je e-naslov v profilu pravi. Sm že poslal.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

dobis, samo bos malo mogo pocakat, ker bo zadeva trajala en cas. Najprej morajo oni nastancat pol milijona CD-jev, potem ji posljejo, potem jih dobim jaz, sele potem pa ti... Enih par tednov bo to trajalo...

OrlyTM ::

ach sooo ... bomo pa čakal an :))

še en q, XP-ji majo en tak mal bol sofisticated /my documetns folder z /my music in /my images, ki naj bi nudila nekaj več. Kako naj to prestavim na drugo particijo. Na sistemski particiji mam namreč premal placa za vse moje dokumente, slike in muzko, bi blo pa najbrž fino uporabljat ta folder. Or not ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Koci ::

kaj pomen ta oznaka RC1?
Panta rei!!

OrlyTM ::

Release candidate 1, prva izmed (ponavadi) dveh verzij, ki sta ponavadi skoraj popolnoma delujoče (manjkajo še kaki gonilniki oz. so prisotni še kaki žužki) in sta namenjeni še dodatnemu testiranju pred uradnim izidom programa.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

kot je OrlyTM povedal. jaz bi samo se dodal, da je RC1 feature complete, kar pomeni, da ne bodo vec dodajali novih featurev. kvecjemu se lahko zgodi, da kaj ven potegnejo. Drugace pa samo popravljajo buge...

OrlyTM: Right click na My Document in properties...:D

D.J. ::

Ej a lahko še men pol pošleš k boš dubu??:\

|ViPeR| ::

Andrej a bi biv tako prijazen pa še men tole zrihtov.:8)

Hvala!

lp

OrlyTM ::

hehe .. me stupid ... how didn't I think of this before :))

tnx
lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

charli ::

Andrej !

Če je možno se tudi jaz priporočam za RC, ko bodo seveda !
charli@siol.net

charli ::

:D
Andrej tudi jaz bi imel en izvod če je mogoče !
charli@siol.net

hot-stuff ::

Ne morm vrjet kako je M$ malomaren preberte tole in se cudite:
You can download WinXP Pro RC1 right off Microsoft's server.
You have to use a download manager (Flashget, GetRight, I don't know if it'll work for others).
All you have to do is change the protocol of the download manager to "Download Manager" (without quotes). For GetRight (GetRight Configuration -> Advanced -> Protocols). For Flashget (Tool -> Option -> Protocol, in HTTP user- agent put in User Defined and in User-Define type in "Download Manager" without the quotes). Then use this link to download:

Ce neveste dl linka od microsofta ga lahko dam gor sam pol je pa to ze warez scena al ne?
Jaz mam presnetega na ta nacin in deluje.

lp

Boky ::

Ce microsoft daje to stvar zastonj na svojem HP-ju pol za moje pojme to ni warez!

andrej ::

1. saj zadeva je na MS streznikih
2. saj nekateri lahko legalno downloadamo s tega streznika
3. ce downloadas s tvojo metodo potem moras podat se druge informacije in ne samo naslov... a mam prav?

Kar se tice CD-jev.
1. Zal vsem ne bom mogel poslat, ker dobim samo okrog 5 ekstra kopij, torej lahko dalje posljem 5 paketov.
2. na zadevo bo potrebno pocakat par tednov.

hot-stuff ::

Ok tle mate link :
http://svmsftwxp.conxion.com/download/w...

copy/past link v getright pa v tem programu naredite tako kot je napisanozgoraj, preverjeno dela.Da mi ne bo kdo jokal zdej da razpecavam warez ker ste rekl da je ok ce je iz microsofta.

lp

Tejc ::

andrej: sej je lepo napisu kaj mors naredit sam zanima me ali to kaj upliva na sam program WinXP RC1 :\

andrej ::

ce me spomin ne vara je ta download namenjen Preview Programu. V bistvu ga oni lahko downloadajo, hkrati pa ga dobijo tudi na CD-ju. Seveda pa ga brez dodatnih informacij ni mozno aktivirati...

Tejc ::

Uh ah eh.... Kaj pa tista fora da ce se bo menjal hardwere je treba nanovo aktivirat sistem a to se vela?

andrej ::

da in ne. majhne spremembe ne bodo zahtevele re-aktivacije. ce pa bo ze potrebna ponovna aktivacija pa moras poklicat MS.

Tejc ::

Naprimer menjam procesor in spomin pa se graficno... a je treba pol ponovno klicat MS
:\
Mislim da so ga tle mal usr... 0:)

andrej ::

tega ti ne vem povedat. MS sploh ni in ne bo javno objavil katere spremembe zahtevajo ponovno reaktivacijo.

obstajale pa bodo verzije (oz. kljuci) pri katerih ne bo potrebne aktivacije. Predvidevam, da se bodo ravni ti sli najbolj "v promet" :)

Tejc ::

Tnx ravno to zadnje sem hotu slisat
:D:))

OrlyTM ::

hmm I wonder, kako je pri XP RC1 z gonilniki. Predvsem me zanima:


  • Direct X 8.1

  • Via 4in1

  • Razni patchi in popravki VIA/AMD/WIN2k, katerih je ko smetja



lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

Pomoje da lih finalna verzija ne more bit od DX8.1. Ta je itak še v izdelavi tko da je lohka samo kak tazadn buil notr več ne.
Via 4in1 zgleda da je že not. Kukr sm jest mal fajle pa to gledov je vse not. Patch za AMD proce je tud not kukr sm vidu pa tist za stabilnost 3D grafike tud.
Sej to je skor use tud not u SP2 za Win2k. Tko da jets zej tega u WinXP sploh nism gor dajov pa tud po SP2 za Win2k tega ne dam gor.
Live long and prosper!

Paramedic ::

Andrej, povej še malo podrobno, kaj je s to verzijo, ki se naj bi jo dalo dol potegnit. Jo moraš aktivirat? Kako? Te stvari mal povej, pa kaj je s to verzijo?
End transmission.

Koci ::

fuck, zadeva stvarno deluje. Sm je 450MB - to bo trajal. Sm se splača :D
Panta rei!!

Koci ::

sm opazo, da ima get right hitrejši prenos od Download acceleratorja (13kb/s)
Panta rei!!

andrej ::

da, to verzijo treba aktivirat v 14 dneh. Ce ne aktiviras v tem casu, potem dobis samo screen, kjer moras aktivirat, drugace ne mores nic vec delat.

Ce zadevo tak potegnes dol kot je zdaj potem je ne mores prav aktivirat. To pa zato, ker nimas pravega, unikatnega serijskega kljuca. Tudi ce dobis nek kljuc od nekoga pa potem aktiviras ne bo slo, ker lahko zadevo aktiviras samo na eni masini. Ce je ze blo s tem serijskim kljucem aktivirano potem aktivacija preko neta ne prime in moras uporabit telefon.

No, ce pa se bo dobil crack pa je druge zadeva...

hot-stuff ::

Crack za RC1 verzijo je bil po izidu verzije v pol ure na netu ,tko da ze obstaja.Mam instaliranega in XP ji delujejo b.p.

l.p.

joze ::

kako si usposobil download accelerator?men ne potegne

OrlyTM ::

Andrej, še kak feedback glede driverjev ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

naceloma driverji za w2k delajo brez problemov, razen dolocenih izjem - recimo kaksen graficni driver... drugace pa imajo XP-ji vgrajeno veliko driverjev...

OrlyTM ::

Hvala, sam nism mel to v mislih, mislu sm kako je z direct x-om, via 4in1 gonilniki in ostalo šaro za usposobt via/amd sistem ?

Pa še neki ... na kakšen način lahko zamenjam datoteko winlogon.exe z drugo winlogon.exe ... pravi, da je v uporabi in je ne more menjat, tut če zaženem safe mode ?

tnx
lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

Ja Winlogon.exe, če ne gre drgač jo zamenaš preden zapečeš CD :)
Live long and prosper!

andrej ::

direct x je 8.1, via in AMD cpu-ji pa delajo kolko sem slisal. Sam sicer nimam amd-ja tak da kaksnih podrobnosti nimam.

winlogon: zadeva ni tako enostavna, ker imajo XP-ji tako kot w2k Windows File protection. Tudi ce nakako zamenjas file, XP-ji ugotovijo, da je napace in vrnejo original. Razen ce:
- izklopis WFP
- zamenjas tudi original:D

|ViPeR| ::

Winlogon.exe lohko zamenjaš tud tako, da zalavafaš računalnik z zagonsko disketo od win9x in prepišeš winlogon.exe v Dosu.(FAT32)

Andrej: V RC1 je RAM več kot dovolj v primerjavi z 2495.;)

lp

OrlyTM ::

Hot-Stuff ... in kako si zamenjal winlogon.exe oz. imaš mogoče kak drugi crack ?

E-mail

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

|ViPeR|:
Ja to je ena možnost. Če maš pa NTFS particijo pa nucaš dual boot s kakim Win2K pa od tam zamenaš. Pa mogoče bi tud iz Linuxa šlo k tud podpira NTFS.
Live long and prosper!

hot-stuff ::

Ja jaz sem zamenjal winlogon.exe tako da sem sel v winME na zacetku(ker imam instaliran winMe in win RC1)
in sem povozil crack datoteko z originalno in je slo brez problema.
Ker drugace tudi meni ni hotelo povoziti te datoteke ce sem bil logiran v WinXP sistemu.
Se ena moznost je pa z zagonsko disketo od win98 in naredis to v dosu.

lp

OrlyTM ::

hehe .. vse te rešitve so primerne, če imaš dual boot ... če imaš pa sam xpje gor, pa že instalirane pol pa ne vem .. zej sm še neki dubu, je počistl teženje sam ne vem, če je res mir zej ... lahk da se mi bojo čez 14dni sam ugasnil :)) hope not though :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

|ViPeR| ::

JLP: to deluje samo na FAT32, sej sem napisov.
Drugač pa obstajajo cracki, ki odstranijo 14 dnevno omejitev brez zamenjave winlogon.exe. Teh crackov je že malo morje na internetu. Sej bi napisal link, sam tole ni warez forum:\ in nebi rad postal zobata ovca™ al pa gnoj™. Če ga pa kdo ne najde mi pa lahko na mail pošle pa mu ga bom poslal.

Pa veliko uspeha.:D


P.S: a ma kdo kakšen firewall, ki dela brez poroblemov pod winxp?
lp

Johnzy ::

Zone Alarm 2.6 v profesionalni ali zastonjkarski različici dela brez zatikanj pod XPji. www.zonelabs.com
Če boš dl profesionalno različico, ti lahko pošljem serijsko, piši na email. Ni pa nobene pomembne razlike.

lordgreg ::

winxp bodo najbolj oh in sploh verzija od izida 95 oken..
podprte bodo s toliko gonilniki kot še nikoli, dobili boste občutek, da nekaj ni vredu (če ste uporabljali 98aliME), saj rač še ni frizno... wtf.....

no,.. počakajte še malo.. bom še jaz kakšno informacijo potegno vun iz žepa

OrlyTM ::

Fanjte ... iz minute v minuto sem bolj navdušen ... mislm ... sistem zateži, da ni gonilnika za eno napravo. Sistem predlaga ... bomo obvestil ms o manjkajočem gonilniko, se strinjate. Se strinjam, seveda da se ... obvestilo krene. Predlaga še, da osebno kontaktiram proizvajalca dotične naprave in še njemu zatežim za gonilnik. Seveda se strinjam in vala .. sporočilo oddano. Nato ... windows deluje dalje :)))

hudo .. pohvalno .. ZELO UPORABNO !

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

Aha tud men je ful všeč. Edin problem je, da morm lavfat WinXP z /maxmem=256 da mi zvočna sploh dela normalno. Proizvajalcu zvočne smo že ornk zatežil sam nč ne zgleda da bojo kake beta WinXP drajverje vn dal tko kot so jih pr Turtle Beachu za Santa Cruz.
Live long and prosper!

kockish ::

A bi lahko kdo se meni zrihtal to verzijo win xp?

poweroff ::

Mene pa nekaj zanima v zvezi s temi aktivacijskimi številkami...
VEm da se da na raznih warez sajtih dobiti razne serial number key generatorje.

Domnevam da nekaj podobnega obstaja tudi za Xp, mislim en algoritem ki iz prvega ključa generira odgovor.

A mislite da je možno kaj takega narediti za Xp ali ima kakšne posebne zaščite proti temu?

capitanoss ::

sem jaz mel tisto 2. verzijo xp-jev in sicer pirat. Sem jo kupil pri enem piratu. Torej če je kdo inštaliral 14 dnevno verzijo in zdaj ne more nič delat mu jaz lahko pošljem navodila kako jo skrekaš v stalno verzijo. Jaz sem vse skup dol zbrisal ker pol stvari ni delalo.
Bom pa spet nabavo xp ko bo zunaj polna verzija tisti ki želi mu jo lahko prekopiram (ne zastonj , pa drago tudi ne):D
Kje ste zdaj vsi ?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinXP & WinME

Oddelek: Pomoč in nasveti
111193 (1046) Justy
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411472 (1075) andrej
»

GeForce 3 lastniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
221426 (1109) Loki
»

XP-ji zmznejo pri inštalaciji...

Oddelek: Operacijski sistemi
341447 (1170) TheHijacker
»

windows xp uporabnost

Oddelek: Operacijski sistemi
211368 (1061) zlickon

Več podobnih tem