» »

Office 2003 System Service Pack 1

Office 2003 System Service Pack 1

OSNN - Microsoft je relativno hitro in dokaj tiho izdal prvi paket popravkov za Office 2003. Microsoft zagotavlja, da bo paket povečal varnost vašega sistema, prav tako pa naj bi prispeval k večji stabilnosti in zmogljivosti. Sprememb so deležni praktično vsi deli zbirke, posebej izpostavljen pa je InfoPath. Na Microsoftovi strani paketa popravkov so na voljo različne oblike prenosa z navodili za namestitev.

7 komentarjev

SoLoR ::

evo se kratek tekst kako se ga "slipstreama" na install cd...

1. potrebujete office 2003 cd (dela na angleskem... na slovenskem nisem probal)
2. office 2003 sp1 FULL admin install http://download.microsoft.com/download/1/a/9/1a9a2039-70e3-4e92-b977-756fe884f731/Office2003SP1-kb842532-fullfile-enu.exe

nato:

1. pozenete setup na office cdju z stikalom /a (administrative install) "setup /a", vprasa vas za cdkey in v kater direktorij naj istalira za to mu das recimo "c:\office2003cd"
2. pozenete office 2003 sp1 z stikaloma /t:c:\office2003sp1 /c takole "Office2003SP1-kb842532-fullfile-enu.exe /t:c:\office2003sp1 /c"
3. zazenete "msiexec /p c:\office2003sp1\MAINSP1ff.msp /a c:\office2003cd\PRO11.MSI shortfilenames=true /qb"
4. zazenete "msiexec /p c:\office2003sp1\OWC11SP1ff.msp /a c:\office2003cd\OWC11.MSI short
filenames=true /qb"
5. zapeces datoteke iz c:\office2003cd na cd in zivis mirno do konca svojih dni :D

najbolje je vse to delati v command promtu, ker nic ne napise a je naredil ok ali ne v command promtu pa vids ce error kak ven vrze :), direktoriji so podani samo kot primer zarad mene si lahko zmislite druge :D

ce se mi bo dalo bom jutri preveril ce stvar deluje tudi na slo verziji...

Microsoft ::

Mene zanima, kolko datotek in fajlov imas v datoteki, kjer si najprej 'presnel' Office iz CDja v nek direktorij?

Sprasujem zato, ker ko sem to naredil prvic, sem imel v tistem direktoriju potem polno enih datotek, sedaj pa ne. Vseeno pa dela, kot more (sem preko GPOja instaliral na drug PC). No, v datoteki imam jaz naslednje fajle: AUTORUN.INF, OWC11.MSI, pro11.msi, README.HTM, SETUP.EXE, SETUP.HTM in datoteki FIELS.

Kako imas pa ti?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

SoLoR ::

Toliko kot ti ;) se eno dobro stvar tega slipstrema sem pogruntal.... sedaj lahko pozabimo na na vpisovanje cdkeya :)

HitriPepe ::

"the expected version of product was not found on you system", men javi tole, pa nimam pojma zakaj, imam pa slovenski ofiice 2003 , tak da je možno da je to krivo.


Nisem pa nikjer našel, da bi kaj pisalo o tem!!


Lp
www.STROJI.NET

Microsoft ::

Jst bi reku, da je to zato, ker uporabljas Slovenske Office. Jst mam angleske, in je slo bp po postopku, ki ga je napisal SoLoR.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Microsoft ::

A se je komu mogoce naredilo, da po namestitvi SP1 ne dela Outlook? Jst dobim sledec error: klik

Imam pa na drugem PCju identicne nastavitve, in dela.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Microsoft ::

OK, zdej pa dela. :))

Nardit sm mogu se en restart, ceprav sm po instalaciji SP1 naredil restart.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft z Service Pack 1 za Visto onemogočil določene aplikacije

Oddelek: Novice / Varnost
376436 (3628) bluefish
»

Štiri nove luknje

Oddelek: Novice / Varnost
212280 (2280) darkolord
»

Applov "Service Pack 2"

Oddelek: Novice / Varnost
92361 (2361) mathjazz
»

Negativni odzivi na Windows XP Service Pack 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
777775 (7775) darkolord
»

Ste že mislili, da bo SP2 zares izšel, ane?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
272280 (2280) mathjazz

Več podobnih tem