» »

SETI gumbek

SETI gumbek

Jaz - Grem stavit, da vas je danes zjutraj presenetil ta luštkani gumbek na levi strani. Včeraj pozno zvečer smo namreč na našem IRC kanalu staknili glave in pogruntali par idej, Brody pa je bil zadolžen za garaško delo izdelave. To je rezultat našega bedenja do pol enih zjutraj [:))]. Upam, da vam je zadeva vsaj pol tako všeč, kot nam, ki smo jo delali.Na žalost pa je z gumbekom izginilo nekaj izbir iz menija. Krivda za to je moja, ker sem na disku imel še staro različico datoteke brez dodatnih možnosti. Brez skrbi, vse bo urejeno v najkrajšem možnem času ( ane, Primoz? [>:D]).Pa še nekaj, ko smo ravno pri SETIju. Slo-Tech team lepo napreduje, registriranih je že 28 E.T. lovcev, skupaj pa smo predelali že skoraj 3000 paketkov. Vsi, ki že aktivno obdelujete paketke ali si to samo želite, pa ste zelo vabljeni, da se nam pridružite. Več nas je, lepše je [:)].

3 komentarji

alien-w ::

jest pa ne vidm, kaj je gor narisan. pri visji resoluciji se ne vid dobr. A bi se dal kje ksno povecano varianto vidt??

luni ::

kaj te gledas v 3 milijonax 2 milijona al kaj? :) jaz mam namizje v 1152x864 pa cisto lepo vidim, da je radar... upam da vsaj lahko tekst preberes >:D

alien-w ::

ja, tekst lahko preberem, sam se vseen sele zdele vidm, da je radar, ko si mi povedu>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radijsko vodena ura

Oddelek: Kaj kupiti
297427 (3152) Darko!
»

Slike na Twitterju niso zastonj, AFP in Getty Images kaznovana z 1,2 milijona dolarje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6325881 (21638) SkipEU
»

Placebo se uporablja vsepovsod (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7721539 (17709) HeMan
»

Odstop s pozicije TP

Oddelek: Slo-Tech
403609 (1528) Goldee
»

Mi smo Jediji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
503263 (2609) McAjvar

Več podobnih tem