» »

Nov članek

Nov članek

Slo-Tech - Ker našim bralcem (hvala bogu) idej za nove modifikacije nikoli ne zmanjka, je tokrat Marjan napisal, kako je namestil na računalnik sprednjo stranico iz češnjevega lesa. Zelo zanimivo, z veliko fotografskega materiala. Branje obvezno! To me spomni - če ima kdorkoli kakršnokoli idejo za modifikacijo, ki je zanimiva in že bila izvedena ter dokumentirana, naj, ako mu je želja, napiše članek. Prispevke naših bralcev vedno radi objavljamo.

8 komentarjev

alien-w ::

Hehe, preprosto, zanimivo, lepo paše k steni in doboro prevetreno. Pohvalno!

Highlag ::

Lepo lepo, sam ne morem brez kritike:(

Zakaj zaboga si moral na prenjo stranico prebit luknjo za ventilator????? Tista luknja pokvari izgled.:O

Jaz bi raje cel spodnji del plošče naluknjal.
(Luknjice fi5mm/ vsak cm eno lepo v mrežo)
Preračunati bi bilo potrebno še površino lukenj, da bi jih bilo dovolj.
Sicer bi bil izkoristek slabši, a z kako komoro pred ventilatorjem bi se to znalo popraviti.

Sicer je pa to samo moje mnenje:D

Lucio ::

Ma, ne vem kaj vsi to hvalite, meni osebno se sploh ne dopade, preveč pusto[:\]

Marjan ::

Zakon članek, hehe :))

Men se bol dopade "blowhole" kot male luknjice o katerih sem tud razmišlju. Tud bolj praktična je ena velka luknja.

Pusto pa definitivno ni. Rast letnic na sprednji strani je kot eliksir življenja, ki poživlja moj abak :D:P8-)

msmiha ::

Mene pa zanima če bi objavli članek o tem kako narediti ir sprejemnik ua računalnik?
Drugače pa tale modifikacija rula8-)

SkyNet ::

Sploh nič posebnega.
Stranica se sicer lepo poda na ozadje, a vse skupaj vseeno izpade neprivlačno. Predvsem zaradi neujemanja s komponentami (cd, disketnik...) Če bi takole naredil vse stranice bi blo zlo kul. Tko pa izpade grdo (sorry, ampak mi res ni všeč).
Vem pa da je lepo če človek kaj naredi sam in je potem (razuimljivo) vesel.

P.S. Ne vem kaj bi bilo posebnega pri članku, saj je tipo itak vse opisal na svoji strani. No, pohvala za trud ti ne uide!

mojsterpeter ::

men je všeč, mam pa en predlog: 1. zvrtaj luknje za potenciometre, da jih boš na stranico napeljal...2. če si že tako daleč, naredi celo ohišje iz lesa...

Marjan ::

Sej veste kako je 100 ljudi = 100 mnenj.

Jest sem to naredu po svojem okusu, in uspelo mi je še bolje kot sem pričakoval. 8-)

Kritika (negativna ali pozitivna) pa več velja od nekoga, ki ima na tem področju že izkušnje, tako da.... se ve od koga.

ps:
Tako daleč sem da sem reku, da je to finito
8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

50-letnica kock LEGO (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5012984 (11499) gruntfürmich
»

AMD Hybrid Crossfire

Oddelek: Novice / Grafične kartice
222839 (2839) LordPero
»

Prvi PCFormat za Slo-Techerje zastonj

Oddelek: Novice / Obvestila
304139 (4139) eland
»

Išče se: "Page not found"

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
161968 (1968) rang3rus
»

Še ena primerjavica

Oddelek: Novice / Grafične kartice
51780 (1780) Sergio

Več podobnih tem