» »

Slo-Tech dobil "Super Stran" priznanje

Slo-Tech dobil "Super Stran" priznanje

Jaz - Webmaster zanimive slovenske strani Eror.net me je obvestil, da je Slo-Tech prvi dobitnik njihove "Super Stran" nagrade. Kaj si o nas mislijo, si lahko bolj podrobno preberete tukaj. Na splošno jim je stran všeč, moti jih le oblika Malih oglasov. No ja, nihče ni popoln, kajne ?

9 komentarjev

TinkaPinka ::

Ja luni, cestitam, ne. :)) Res je super stran. Zasluzena nagrada. :))

Rott-von-weiler ::

hmmm eror?niso edini ki tak mislijo so pa dolgo rabli da so gor prišli kar se pa tice reklam so kar dobre oblike samo animiranih bi moglo bit vec[:]

boha ::

nimaš kaj, najboljša slo webpage... :)

EASYdoor ::

zivel SLO-TECH!!!>:D

Zipper ::

Vsak teden kaksno prijetno presenecenje. Bravo sef.:):))

pramarko ::

Valda de je tabols! Sam ne vem, kua je sploh ta Error.net... Kr neki, kdo sploh so (je?), da bi si upal podeljevati nagrade in priznanja:P

Thrivial ::

Pozdavljeni.
Prvic pisem na slo-tech.com in v imenu eror.net-a.
Kdo smo, da lahko ocenjujemo strani? Hm, bi morali biti big time marketingarji z vreco denarja na rami, da lahko napisemo kritiko neki strani. Poskusamo cimbolj objektivno ocenjevati slovenske (in tuje) strani, ki na nek nacin izstopajo iz povprecja.
Ce komu ni vsec, mi je prav zal, ampak vsak ima pravico izrazati svoje mnenje, saj smo v demokraticni drzavi (ok, res samo 10 let... ;).
Ce je pa dolocena stran tako dobra kot Slo-Tech, je pa to treba nagraditi, kajneda?

lp

8-)

Tzar ::

Zgleda da je bila ta pozitivna kritika kar dobrodošla, saj je Luni takoj napovdal nadgradnjo spomina na strežniku, he, he.
Upam da bo takih kritik še precej, tko da bo po Raztaljotka še bolj pestra:D

anxieux ::

sploh ni važn kdo je dal kritiko al pa pohvalo; če je dobr smo veseli če pa ne pa...;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google odslej kaznuje strani brez mobilne različice

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4821702 (18309) MrStein
»

Kako izboljšati mesto v iskalnikih?

Oddelek: Izdelava spletišč
83051 (2727) Matek
»

Vstavljanje številk strani v wordu

Oddelek: Operacijski sistemi
83763 (3613) hobbit
»

Vpis v googlov iskalnik

Oddelek: Izdelava spletišč
112295 (2040) Vice
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997620 (5583) JanezekNovak

Več podobnih tem