» »

conner ctt800r-f "KASETE 400, 500MB -> DISK oz. CD ?!?

conner ctt800r-f "KASETE 400, 500MB -> DISK oz. CD ?!?

branko_bm ::

S katerim programom (drajveri) presneti vsebino kaset (stare pocasne 400 in 500mb kasete) na disk, zazeljeno na cimbolj enostaven nacin (zdajsnji program je conner backup exec, ki je prekompliciran)

hvala

LP!

branko_bm ::

Z starejsega racunalnika sem odstranil to tracno enoto in jo vstavil v moj rac. Ta enota se priklopi na flopy. Najboljse bi bilo ce bi se v win pokazalo da je to recimo b: ali pa karkoli ze in bi samo kopiral z kasete na disk...
Na starem rac je bil program za dos, ki sem ga prekopiral.... v win 98 ob zagonu programa javi napako (pa cetudi zazenem iz dosa), v w2k pa se da lepo zagnati, samo dela vse nekam pocasi in kasete sploh ne pogleda. Mislim da tracna enota sploh ni pravilno namescena (instalirana) nevem... V biosu ni nikjer nobenih nastavidev kot za IDE, prosim ce mi kdo pomaga z kaksnim nasvetm, sploh pa ce kdo uporablja kaj podobnega...

Moj rac. duron + abit kt7a raid

hocem skopirat vse podatke s kaset na diksk... kako?!?

branko_bm ::

tracna enota se imenuje CONNER CTT800R-F, a mogoce kdo ve kako se z njo dela?!? ima kaksen program ki deluje (najboljse da w2k) lahko pa tudi kaj drugega... v glavnem da usposobim enoto in presnamem nekaj "kaset" (400 in pa 500MB) na cd-je

vsakrsna pomoc zazeljena

mail: mr_cadd@hotmail.com

LP
HVALA !

branko_bm ::

branko_bm ::

Kaj res nihce ni nikoli uporabljal tracne enote? Vem da je to zastarelo, gre se le za to da presnamem neke stare arhive na cd. Ce ste jo kdaj uporbljali, vsaj povejte ime programa s katerim ste presnemovali (disk -> kasete, kasete ->disk).

Hvala

LP!

simon ::

Saj imas na seagate strani kar nekaj drajverjev. Zakaj ne poiskusis z njimi, potem bos verjetno lahko delal tudi za ms backupom. Domnevam :(
Sicer pa odnesi disk in tracno k nekomu, ki ima linux (in nekaj pojma o tar-u) pa naj ti poiskusi pobrati dol


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

samostojna tračna enota za backup

Oddelek: Kaj kupiti
122159 (1676) String
»

Prihajajo poceni SSD diski (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
9720329 (7743) element
»

Datoteka .tar?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151463 (1269) BigWhale
»

Kaj je to za zadeve?!?

Oddelek: Strojna oprema
13980 (768) madmitch
»

nakup file strežnika

Oddelek: Kaj kupiti
61034 (931) Jux

Več podobnih tem