» »

Čisto na kratko

andrej ::

a se enkrat zacnemo debato?

Sirki ::

ccc.... Eni so nepoboljšljivi..... cccc

Trojaner ::

Nehajte že s temi fintami! Saj vas nihče ne sili da downloadate!

andrej ::

fonte gor al dol, ce so ze pravila se jih naj uposteva... drugace je bez vede da jih mamo...

Elemen_T ::

>:D>:D

Pretorijanec ::

andrej: glej... ne bova se več prerekala. To ni warez in to je moje mnenje. Ker jaz pišem novice in se Slo-tech ekipa z mano strinja, da to ni warez bo(do) novica ostala. Vsi pa se držimo pravil, ki smo si jih zastavili.

undefined ::

Kaj vam sploh bo DX 8.1? A imate mogoče že Radeon 2 ali kako drugo novejšo kartico? Ker ostale kartice, ki so danes zunaj (GF3, Radeon1, Kyro2) ne bodo na DX 8.1 nič drugače tekli.

Trojaner ::

IceMan, govoriš bedarije! Saj se ne gre samo za performanse![:\]

undefined ::

In kdo je tukaj sploh omenil performanse, Trojaner?

andrej ::

pretorijanec: saj ti lahko objavis kaksno novico hoces. jaz nimam nic proti... ampak, ok, mogoce ti temu ne pravis warez je pa definitivno nedovoljeno distribuiranje programske opreme. Beta gor ali dol.

undefined ::

Ja, andrej ima prav. Pa tudi NOBENE potrebe ni, da bi kdo moral inštalirati DX 8.1! Kot sem že omenil, so te knjižnjice namenjene za Radeon 2 in ostale kartice, ki še NISO zunaj. Pri trenutnih karticah z DX 8.1 ne bo nobene spremembe.

Trojaner ::

IceMan, a po tvoji logiki bi potem npr. Voodoo 2 uporabniki še danes morali uporabljat DirectX5 in ne bi nič pridobili z novejšim al kaj? Koliko iger pa bi danes še delovalo z DX5 , z DX8 pa še danes lahko delujejo na takih karticah??

andrej ::

ne, logika ni taksna. Trenutna logija je, da je beta zadeve brez veze gor dajat. Ko bo final pa treba pogledat kaj pridobis...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unigine Valley - OpenGL Lestvica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
12921851 (13242) meho7
»

Internet počasen

Oddelek: Omrežja in internet
281788 (1433) eddy22
»

Kateri operacijski sistem ste že imeli

Oddelek: Operacijski sistemi
382511 (1794) nicjasno
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1157955 (7955) SunCell
»

boot.ini

Oddelek: Pomoč in nasveti
131766 (1560) Red_Mamba

Več podobnih tem