» »

MAMA me bo UBILA...uBiLa

MAMA me bo UBILA...uBiLa

Dalmatinc ::

A bi kdo vedu kako se da rešit une igre Pikova pasjansa pa internet igre če namestiš win 98. K une igre so sam na ME. PA me zanima če se jih da rešit. Da bi pol v 98 delale:D

Dalmatinc ::

Tole bi jst čimprej rabu vedet preden formatiram pa če se da kako. PA ali bodo te igre delovale pod 98>:D

ChiefThunder ::

kolk maš ti problemov... lol :D:D:D:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Dalmatinc ::

A mi res ne more nihče pomagat !!!!!!!!!!>:D

krucymucy ::

Prekopiraj iz win Me (ko bodo namesceni) na drugo particijo (ki je seveda ne formatiru!!!) vse fajle od posameznih spilov in jim pol v win98 naredis bliznjice do tja!!!
Moj predlog - naloz win XP so tud ti spili not!!!

Dalmatinc ::

Ej jst sem zdej formatiru disk, pa sem zbrisal vse ME pa sem si na diketo prekupiru une igre. Pa mi javlja za INTERNET srca napako "da naj jih ponovno namestim v dodaj/odstrani medtem ko Piki (pikova pasjansa) delajo normalno.

MAMA ME BO UBILA; KAJ NAJ STORIM; A MI KER POŠLE TAKŠNE FAILE DA BI MI TO DELAL IN SICER NA e-mail: dalmatinka@email.si

Dalmatinc ::

HELP !!!

please........mama me davi !!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:D

Dalmatinc ::

res da je monolog ampak zdej se pač zvezd več ne zbira pa vas lepo prosim da mi pomagate k če ne bom kmal čist plav !!!:D

Yohan del Sud ::

Sem imel podoben problem, ko sem se hotu brata znebit, k je skoz težil s pajkovo pasjanso na mojem 0.5Msit vrednem računalniku.

Guess What. Ti špili na W98 delali niso sploh tako da... ;(:(

PUMBAA ::

jst sm meu tut na svojem računalniku windowse 2000 in 98
pa sm hotu premestit un fliper u winse 98 une pa dol vržt.
pa sm šu ke pod išči datoteke pa mi je najdu tist fliper pol sm ga pa premestiu na drive:c pa pol k so šli uni vinsi 2000 dol sm lepo v 98 šou v drive C pa jih tle igrou.

Dalmatinc ::

sam tko ne dela !>:D

Če ma kdo kakšno razlago prosim. K sem že čist plav......potolčen. ne ne sej ne........sam bom mogu Me dat gor kar pa mi ne diši>:D

Dalmatinc ::

Lepo prosim en bo sigurn vedu !:D

TESKAn ::

Dob si lepo en diskec, pa gor dej ME - je, pa uštimi dual boot, pa bodo mati pomirjeni. Aja, ME - je z samo najnujnejšim - se prav sistem, špile, pa kak office, k bodo mati čene izgubljeni. Pa še naštimi, da ti ME zažene po defaltu, pa bo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Dalmatinc ::

Uglavnem tu ni rešitve....... jst mam zdej na computro win ME in 98 SE dela kot e đika vsa čast Borchiju>:D

ahac ::

Ti mamo lepo na Quake navad, pa bo. 8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

SkIDiver ::

Dalmatinka dej ti mal opiš te igre. A so to une 4 igre od winsu. Jz sm jih iz neta dol staknu na windows update strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250467 (15070) Heavy
»

6600 128mb ali 9800 128mb? (obe navadni, agp) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503765 (3053) Flamer
»

Mama me bo ubila !.NET - NUJN

Oddelek: Pomoč in nasveti
61028 (689) Dalmatinc
»

Win ME in 2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
191514 (1337) Dalmatinc
»

WIN ME ?

Oddelek: Programska oprema
201531 (1355) blue96

Več podobnih tem