» »

WIN ME ?

WIN ME ?

EvilGod- ::

Doder dan!
Mene zanima ker OS se vm zdi bolš WIN ME al WIN 98SE in zakaj ...
(prosim z čim bolj natančn opis)

Hvala
LP
>:D

Tomi ::

Iz lastnih izkušenj so to Win98.
V zadnjem letu sem jih ponovno namestil enkrat, pa še to je bila moja krivda, ker sem preveč "svinjal" po disku in delal neumnosti s programjem.
Sicer so tudi WinME čisto kul, ampak mnogi imajo tudi težave z njimi ( nekaj mojih frendov.. )...
metrodusa.blogspot.com

ChiefThunder ::

Se kar strinjam s Tomijem. Baje so win98SE tud stabilnejši od winMe.

SpiDEr8 ::

Jest pa sem probal nevem kolk verzij win 98 in 98 se (pa je use štekal že 1 dan uporabe itd....)samo odkar mam win Me dela use 100% skor:D Mislim da so win Me najboljši!!!! Usaj zame!!!:D

Paramedic ::

Če sprobaš WinME in na začetku ne boš imel težav, jih najverjetneje SPLOH ne boš imel. Ko sem jih js mel so bli stabilni ko skala. Ampak mam vseen rajš w2k:D
End transmission.

Elemen_T ::

Win ME suck at all! Vse živo sem že testiral pa se je ME izkazal najslabše od vseh možnih OS. Skratka...to je bil en sam zadetek v črno...pa toliko sem si obetal;((

V bistvu so pa z Win 2k čisto vse popravil...glede slednjega OS pa - no comment.:P

Huey P ::

Win ME niso glih nevemkaj. Raje vzemi Win 2000 ali pa Win 98SE.
Win ME mi nekako niso všeč....
Dobro je le to, da so tud v SLO...:D:D:D
..::DOOM III: The Legacy::..

OZZY ::

Jest mam win Me pa mam same probleme z njimi. Ko zamenjam grafično menjam tudi winse v win2k. KO sem imel prej w98 sploh nisem imel tok problemu z njimi kot mam z Me. Ne priporočam.

Koci ::

WIN ME

tejo ::

Vzemi Win98SE!!!:|

gripen ::

Win ME so cisto vredu so dosti bolj stabilni od 98 in 98SE, to govorim iz lastnih izkusenj. Na zivce mi gre predvsem system restore ki pobere prevec dragocenega prostora na disku, pa tudi sami winsi so dosti obsezni, meni zasedejo s fonti tam okrog 700 MB.

EvilGod- ::

Ja no jst morm rečt, d me zaenkrat uni k pravte d so 98 bolš še niste prepričal.
(a se lohk kj bl potrudte 8-))

LP
>:D

kljukec ::

Probi zalaufat kak DVD rip film al pa Diablota2, Colina2 v WinMe pa boš opazil očitno razliko (disk mleje ko sam hudič, grafika šteka...!!!
Win98 rulajo!!!
8-O

EvilGod- ::

A je blo res tolk razlike?

OZZY ::

Nekje je bilo rečeno (v neki reviji, v kateri pa se sedaj ne spomnim)tudi, da je win me počasnejši od win98. Ima pa vgrajenih več stvari. Ampak pri meni je bila stabilnost sistema večja z win98 kot je zdej z winme.;((

EvilGod- ::

Ja in zakaj maš pa zdej win me?

LP
>:D

Paramedic ::

Ljudje imajo zmotno predstavo, da so w2k samo za biznis...skoraj vse igre, posebej novejše, delajo v w2k. tak, da kar w2k. če ne pa winME, ker po mojih izkušnjah so bili boljši od 98ke.
End transmission.

EvilGod- ::

Ja vem d niso sam z biznis, sam na splošno so mi nasledniki win95 bl ušeč kot od winnt. Mislm zdijo se mi bl prijazni do uporabnika. Zato bl sprašujem z win98 al pa me.

Dami ::

Kar se mene tiče je vseen kaj maš. Jst sn že meu vse verzije winsov pa z nobenimi nism biu zadovolen. Glede stabilnosti so 2k odlični, sam sn meu tu pa tam probleme. Me pa 98 je isti šit. Resda sn meu dolg cajta 98se pol pa mi je frend register neki zaj...in od takrat naprej nič več ne dela vredu, pa čeprav sn že 2x formatiru. Isti problemi so se mi pojavli pol v ME in zdej v 98se. Kot da bi se problemi v rom zapisal in bi se te držal dokler maš isto mašino:D:D

EvilGod- ::

No sam po tem k ti pravš je ME če tko pogledam bolš, ker ma par novih stvari, zajebava pa itaq isto.
:\
drgač pa me pol tut zanima, še kkšne razlike med ME in 2k (razn tega d je 2k mal bl stabiln).

LP
>:D

blue96 ::

edino kar me pri w 98 moti je to da ni wmm-windows movie makerja.

ostalo je kul, sicer pa pocaki na w xp, to pravijo bo veselica..:D:D:\:\;(
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221792 (1406) daylight
»

win98 ali winME z novim sistemom???

Oddelek: Kaj kupiti
171147 (919) [t502]
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585043 (4185) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774977 (4096) Simko
»

windows me

Oddelek: Programska oprema
481879 (1402) JLP

Več podobnih tem