» »

Stajliš mrežice za ventilatorje

Stajliš mrežice za ventilatorje

PC Workshop - Heh, moram priznati, da mi je ta pogruntavščina precej všeč: lasersko izrezane mrežice za ventilatorje najrazličnejših oblik. Glede na to, kako preprosta je izdelava le-teh in kako polepšajo videz ohišja se samo čudim, da se nekdo ni že prej spomnil česa takega. Kakorkoli, na PC-Workshopu lahko preberete "test" teh zadevic. Ok, sicer mi ni čisto jasno, kako se lahko dotične strani sploh testira, tako da dotičnem spisu recimo informativen članek. Vsekakor priporočam ogled za vse moderje!

4 komentarji

Rott-von-weiler ::

Končno so tudi računalniki dobili svoj nakit ta na sliki pa je vrjetno BIOHAZARD model na eni strani sn že vido kako si ji neki tip v ameriki svoj računalnik poslikal s spreji zdaj ne vem kak se tej tehniki reče ampak živa umetnina big tower s slikami iz biblije piše celo da je za svojo umetnino porabil dve leti pa pomoje ga ma v vitrini zdaj pa naj še samo gdo reče da so američani cepci da so sn pred nekaj mesci prebral mislim da v loži tisti ko pa je to napiso pa je sam cepec.:O

smash_u ::

Zanima me samo, ki bi se to dalo nabaviti saj zadev je zelo cool. Pa še ceno povej če veš (približno)

OZZY ::

Stvar zgleda bombastično. Zdej pa je treba hitr nabavt en mega laser in it v masovno proizvodnjo.:D:D

BigFoot ::

večina američanov je še vedno cepcov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 2016 server

Oddelek: Operacijski sistemi
9776 (572) urosh
»

Letalo skoraj pristalo zaradi fantomskega Galaxy Note 7

Oddelek: Novice / Android
239108 (6201) AtaStrudl
»

Microsoft razpisuje delovna mesta za avtiste

Oddelek: Novice / Ostale najave
2510660 (6687) GTX970
»

Seat Altea 1.2 TSI vs 1.6 TDI

Oddelek: Na cesti
187066 (6528) hocevar91
»

Domene .xxx so skorajda realnost

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2815252 (13819) MrStein

Več podobnih tem