» »

Semi računalniška novica

Semi računalniška novica

Overclockers Australia - Tole je pa zopet ena stvar, ki me je impresionirala... Sicer ni ravno veliko povezana z računalništvom, malce pa vseeno. Vsi tisti, ki občudujete dobre jeklene konjičke si morate ogledati tole.
Nekdo je v svojo Hondo Acuro vgradil čuda stvari. Če si ogledamo je tu en super-duper radio, oh in sploh hudi zvočniki, ki si jih lahko od spodaj ogledamo iz prtljažnika skozi pleksi steklo, znotraj je en kup huuuudih ojačevalcev ter računalnik! Da, prav ste slišali... računalnik z monitorjem v prtljažniku ter z dvema v naslonjalih za glavo od voznika in sovoznika. Res, tole si le oglejte, načudili se boste še in še!

6 komentarjev

salesky ::

Šit ej.....ta tipček more met pa full keša!!! Čene pa sej ozvočenje ni nevem kako, čene je pa zelo lepo videt!!! Nebi blo slabo met tako. :))

Dami ::

Po moje to ni glih civic. Drgač pa je res lepo vidit en avto-mod kjer ni poudarek sam na zvočnikih ampak tudi na računalniški in video opremi. Če bi mu dal en avtodom za predelat bi tak verjetno potujoči zvočnik/kino/LAN/ iz njega nardil:D

||_^_|| ::

samo za informacijo: tole je acura TL najverjetneje type S.

alien-w ::

Sem potem tudi sam kmalu pogruntal, da ni Civic in da je Acura, sam nism popravil, drgac so pa zakon avtocki tole!

Pisk ::

Joj prejoj, a je res to tako novo in neki posebnega??
Pojdi malo po svetu, boš vidu veliko takšnih stvari..
Razgledaj se sine :D

Realist ::

Poglejte kako je tip oblecen, pa kako zgleda od zadej v glavo.
To bi lahko slikal tudi u fuzinama...>:D >:D

To je brezveze... Dejte folk raj mal vn it pa ne ga srat s slinjenjem ob takih brezveznostih. Sej boste mal zrasl pa boste vidl da je to sam potrata denarja...



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kratki karavani ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
889752 (7325) Cruz
»

Prosimo parkirajte vzratno/vnaprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6221091 (18911) solatko
»

Kupovanje rabljenega avtomobila

Oddelek: Na cesti
215869 (5347) SkIDiver
»

Vrednost karamboliranega vozila

Oddelek: Kaj kupiti
141413 (933) Pyr0Beast
»

Avto in "sporen" zadnji brisalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
576600 (5528) PROTOTIP

Več podobnih tem