» »

Avto in "sporen" zadnji brisalec

Avto in "sporen" zadnji brisalec

1
2
»

R0K ::

No, seveda ne drži pri vseh avtomobilih. Važen je tudi naklon šipe, kje se voziš, kako se voziš, itd.

Ampak splošno pogledano je pa nekak tako, da bi mogle kapljice/prah prej zdrset dol iz limuzine kot pa HB avtomobila.

Poldy ::

Glede mazanja zadnje šipe - zelo je važna aerodinamika vozila. Svoj čas sem vozil Fiat Punto in je svinjarija vedno letela na zadnjo šipo. Na avtocesti sem moral vedno imeti vključen zadnji brisalec, da sem sploh lahko kaj videl nazaj.

Zdaj vozim Hyundai coupe (96); pri večji hitrosti, pa če tudi lije z neba, ostaja zadnja šipa SUHA. Ja, pa tudi zadnji brisalec imam. Sram vas bodi tiste, ki jih nimate :D

Pomoje da 4 vratni avti zato nimajo brisalca, da se lahko prtljažnik bolj na široko odpre - do šipe in ne do brisalca.

PROTOTIP ::

Poldy, ni nujno, da da se prtljažnik ne mora odpreti, če je zadaj brisalec, samo drugače bi ga morali vgraditi, tako, da bi bil motorček na zgornjem delu šipe.

Matev ::

skoz se najdejo modeli ki ne preberejo prejšnjih postov

PROTOTIP ::

Jest sm prebral prejšnje poste in ni nujno da se strinjam z njimi. Sicer pa, a ne bi blo brez veze debatirat, če bi se vedno vsak z vsakim strinjal? Jest se recimo strinjam s tem, da če nekdo hoče zadnji brisalec na limuzini samo zarad lepšega al pa zarad nevemkako umazanega dežja (so tud primeri, ko poleti piha pasat v severni afriki tako močno, da tisti veter spiha puščavski pesek visoko v zrak, tak da imamo v Evropi umazan dež) ali pa zaradi tega ker se vozi po makadamu ali pa če je javna oseba in nekaj škandaloznega naredi, pol ga pa folk s paradižnikom obmetava, ko se vozi z avtom mimo protestnikov... ,torej, prav je da nekdo dobi tak avto, ki si ga želi!

AnWar ::

Glede brisalca je tako; fora je v tem da v avto ki ima 5 vrat ima lahko uzad brisalec ker dvignes lahko v celoti,prtlaznjik avto ki pa ima 4 vrata pa ne mores montirat ker ovira odpiranja ptrlaznjika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

Dr_M ::

se edn ki ni prebral nobenga posta :)


evo edn redkih 4 vratnih avtov, ki ima brisalec zadi. pa sploh nima veze to, da bi brisalec oviru odpiranje prtljaznika.

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

PROTOTIP ::

Kaj naj naredim. Vse otroštvo sem sanjal o limuzini z brisalcem, sedaj pa nimam gor brisalca. Ponoči me mora tlači zaradi tega. Rešite me predenj bo prepozno.:'( :'( :'(
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guma na brisalcu

Oddelek: Na cesti
395379 (4170) Gambino
»

Vožnja brez brisalca

Oddelek: Na cesti
202865 (1579) GupeM
»

Zadnji brisalec na limuzinah

Oddelek: Na cesti
162006 (360) FTad
»

Brisalci (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6215015 (13073) GrimReaper
»

Brisalci na vozilu

Oddelek: Na cesti
469812 (7200) ...:TOMI:...

Več podobnih tem