» »

Kratki karavani ?

Kratki karavani ?

1
2
»

TheBlueOne ::

Raptor F16 je izjavil:



Mazdo sem si šel v živo ogledat, kasneje tudi preizkusit. Pa kaj naj komentiram. Do prvega paketa opreme je cenovno ok. Ko se začno želje po avtomoatiku, ekstra bonbončkih, si pa na koncu tam tam kot dobro opremljen VW Golf z DSG in Rline šminko. In običajno si lahko pri "dražjih" izboriš še kak popust in kaj si profitiral?

Pa ponekod je kar šlampasto narejena, čeprav je filing od snotraj "premium" ampak enostavno veš, da to ni to.


Primerjas pa ceno Mercedeza s slabimi 110 konji, navadnim menjalnikom in ocitno Renojevim motorjem. Ne vem, kje ti kupujes svoje Mercedeze, ampak kjer jih jaz je dodatna oprema dooosti bolj draga kot pri kaksni Mazdi. Sej je fleten avto za kaksne brend bejbe, ampak to pa sigurno ni to, kar si predstavljas pod Mercedezovim brendom.

Mi pa povej, kje kupujes svoje zvezde, da opremeljen postane cenejsi kot Mazde. Bi bilo fletno vedeti, ko bo trenutni dotrajan. :)

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Old Spice je izjavil:

In na koncu še vedno voziš "budget" kanto :P


Najboljša dodatna oprema pri avtu je ta, da se zanj ne sekiraš :)

Pri dragem Mercedezu si na trnih ob vsaki potencialni toči, poleti za smolo, na parkingu da ti ga ruknejo,... Sej je zavarovanje, ampak poklepan avto ni več isti ane :D


To se lahk pr vsakem. Poglej kako eni svoje golf2 čuvajo. Kot da so iz zlata.

TheBlueOne je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



Mazdo sem si šel v živo ogledat, kasneje tudi preizkusit. Pa kaj naj komentiram. Do prvega paketa opreme je cenovno ok. Ko se začno želje po avtomoatiku, ekstra bonbončkih, si pa na koncu tam tam kot dobro opremljen VW Golf z DSG in Rline šminko. In običajno si lahko pri "dražjih" izboriš še kak popust in kaj si profitiral?

Pa ponekod je kar šlampasto narejena, čeprav je filing od snotraj "premium" ampak enostavno veš, da to ni to.


Primerjas pa ceno Mercedeza s slabimi 110 konji, navadnim menjalnikom in ocitno Renojevim motorjem. Ne vem, kje ti kupujes svoje Mercedeze, ampak kjer jih jaz je dodatna oprema dooosti bolj draga kot pri kaksni Mazdi. Sej je fleten avto za kaksne brend bejbe, ampak to pa sigurno ni to, kar si predstavljas pod Mercedezovim brendom.

Mi pa povej, kje kupujes svoje zvezde, da je opremeljen postane cenejsi kot Mazde. Bi bilo fletno vedeti, ko bo trenutni dotrajan. :)


Čakaj, govoril sem o VW :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Stikalo ::

Moj glas je za golf sportsvan.

Sem ga vozil. Zelo lepo se pelje, dobro zvočno izoliran, preprost in dovršen dizajn. Prtljažnik je dovolj velik.

 Golf sportsvan

Golf sportsvan

TheBlueOne ::

Raptor F16 je izjavil:


Čakaj, govoril sem o VW :D


Slabo sledim. :D Sem mislil, da se nadaljuje primerjava Low low end Mercedes vs. Mazda za podobno ceno.

Netrunner ::

Meni se Golf sportsvan tudi dopade. Za nizko ceno dobiš precej in avto je kar všečen in dovolj velik. Pa cena vzdrževanja je normalna.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Raptor F16 ::

Netrunner je izjavil:

Meni se Golf sportsvan tudi dopade. Za nizko ceno dobiš precej in avto je kar všečen in dovolj velik. Pa cena vzdrževanja je normalna.


True dat.

Visok strop, visoko sedišče, večji kufr, relativno kratka medosna, pregleden...

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

al1976 ::

Tole je sicer polo platforma pa vseeno morda uporabno za želje uporabnice:


skoraj nova za cca 13k:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Kufer je precejšen za ta razred. Platfoma nova, pet zvezdic za varnost, red dot nagrada za design. Dobis res mlincek ampak s 6. prestavami, ki se pelje povsem OK... cene so od 13k pa do 25k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

Cruz ::

Pa ja si ne bo kupila najbolj dolgočasen avto na tem planetu, Golfa... :D Pomoje ji bo Fabia všeč, je kar všečen avto za ženske.

Drugače pa @OP ona to misli kupiti novega ali rabljenega?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Raptor F16 ::

Cruz je izjavil:

Pa ja si ne bo kupila najbolj dolgočasen avto na tem planetu, Golfa... :D Pomoje ji bo Fabia všeč, je kar všečen avto za ženske.

Drugače pa @OP ona to misli kupiti novega ali rabljenega?


Bravo, iščemo avtomobil s prostorom, prišli pa smo z golfa na polota (klavstrofobičen box)...

TheBlueOne je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:


Čakaj, govoril sem o VW :D


Slabo sledim. :D Sem mislil, da se nadaljuje primerjava Low low end Mercedes vs. Mazda za podobno ceno.


Priznaj, da bi bilo lepo :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Raptor F16 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Pa ja si ne bo kupila najbolj dolgočasen avto na tem planetu, Golfa... :D Pomoje ji bo Fabia všeč, je kar všečen avto za ženske.

Drugače pa @OP ona to misli kupiti novega ali rabljenega?


Bravo, iščemo avtomobil s prostorom, prišli pa smo z golfa na polota (klavstrofobičen box)...
Fabia karavan sem imel v mislih, če se ji karavani bolj dopadejo. Pa itak ni prosila za prostoren avto, ampak za prostoren prtljažnik(čeprav seveda obstaja korelacija).

Verjetno itak ne rabi tako velikega avta, ampak računa, da bo potrebovala večji prtljažnik za dopuste, smučanje ipd. Klasična ženska. Ne kupi kaj trenutno in večino časa rabi, ampak kaj bo mogoče enkrat, dvakrat na leto rabila. >:D

Saj Golf je dobro prostoren, to se strinjam. Mi pa gre na bruhanje sam model. Vozi se sicer okej, sama zunanjost in notranjost pa je tako dolgočasna, da bi se najraje zaletel v steber z namenom, da bi ga naredil bolj zanimivega. Malce ranta, pa da triggeram koga. :D
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Netrunner ::

@Cruz => Načeloma novega. Je pa tudi opcija tja do 3 leta starega max.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

al1976 ::

Razlike med razredi so. Sem se usedel enkrat v mazdo CX3 pa je kabina tako utesnjena da ne vem kdo to kupi. Na zunaj pa avto sploh ni majhen.

Sicer pa vsake "oči imajo svojega malarja". Najbolje se je izbrat par modelov v naprej in se lepo dogovorit za poskusno vožnjo.

2dark ::

Golg Sportswan zgleda dobro. Ni predolg, ima velik prtljažnik, dobro narejen.

KAVINSKY ::

al1976 je izjavil:

Sem se usedel enkrat v mazdo CX3 pa je kabina tako utesnjena da ne vem kdo to kupi. Na zunaj pa avto sploh ni majhen.


Da o kofani ne začnemo, še posebej pri 4x4 modelu. Da so se eni nasrkali z nakupom je vidno na avto.net.

Utk ::

Za večino ljudi je (navaden) golf nesmiseln avto (večina jih to seveda ne ve). Sama kabina je v polotu ali ibizi ali i20 enako prostorna - v smislu, da če ti i20 ni dovolj prostoren, ti tudi golf ne bo. Recimo 5 ljudi je v enem in drugem enaka muka, 4 se pa vozijo dokaj normalno v obeh, in realno, kolikokrat se vozijo 4 odrasli v enem ali drugem? Tudi v prtljažniku je razlika minimalna. Če hočeš več prostora, rabiš pač karavana. Ki ima pa spet ponavadi isto kabino, samo večji prtljažnik.
Nekaj razlike v podvozju seveda je, ampak spet, katera baba to realno opazi? Še dedci bolj redki...če bi, se ne bi z audiji vozili 70...

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Za večino ljudi je (navaden) golf nesmiseln avto (večina jih to seveda ne ve). Sama kabina je v polotu ali ibizi ali i20 enako prostorna - v smislu, da če ti i20 ni dovolj prostoren, ti tudi golf ne bo. Recimo 5 ljudi je v enem in drugem enaka muka, 4 se pa vozijo dokaj normalno v obeh, in realno, kolikokrat se vozijo 4 odrasli v enem ali drugem? Tudi v prtljažniku je razlika minimalna. Če hočeš več prostora, rabiš pač karavana. Ki ima pa spet ponavadi isto kabino, samo večji prtljažnik.
Nekaj razlike v podvozju seveda je, ampak spet, katera baba to realno opazi? Še dedci bolj redki...če bi, se ne bi z audiji vozili 70...


Ti golfa od blizu nisi vudek zato pa delaš neumne primerjave.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Ti od blizu nisi vidu niti folka.

Večina kupi golfa, ker se v polotu pa že ne bojo vozili. To je _dejstvo_.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Ti od blizu nisi vidu niti folka.

Večina kupi golfa, ker se v polotu pa že ne bojo vozili. To je _dejstvo_.


Ker polo je utesnjen in predrag za to kar ponuja.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Ko se je ravno "prepucavanje" začelo... A ni I30 (in ne I20) nekje isti rang kot Golf?

Lp

Jože

Utk ::

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ti od blizu nisi vidu niti folka.

Večina kupi golfa, ker se v polotu pa že ne bojo vozili. To je _dejstvo_.


Ker polo je utesnjen in predrag za to kar ponuja.

Sej pravim da med polom in golfom ni strašne razlike.

KAVINSKY ::

Take izjave spadajo bolj za šank kot na tehnološki forum. Če častiš rundo ti bo kmalu kakšna skupinica začasno kimala.

Utk ::

Ne ne bo. Ker pri nas je sramota se vozit s cliotom ali polom. Če prilepiš golf napis na polota jih pa polovica ne bo opazila, da nekaj ne štima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

IL_DIAVOLO ::

So what? Pač kupujejo statusni simbol. Če so ovce, so pač ovce.

Utk ::

S tem seveda ni nič narobe, razen tega da ne moreš predlagat tega razreda v temi, kjer nekdo išče čim krajši avto z malo večjim prtljažnikom.

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Ne ne bo. Ker pri nas je sramota se vozit s cliotom ali polom. Če prilepiš golf napis na polota jih pa polovica ne bo opazila, da nekaj ne štima.


Kakšen statusni simbol. Ti se zarad mene v spačku stiskaj in bodi pameten sam ne govort kok je polo prostoren.

Še štirje se normalno not ne peljejo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

KAVINSKY ::

Utk je izjavil:

Ker pri nas je sramota se vozit s cliotom ali polom.


In čudežno je eden izmed njiju najbolj prodajani avto pri nas, drugi pa v top 5.

IL_DIAVOLO ::

Saj se večinoma vozijo sami, kaj bluzis?

Utk ::

Golf ima spredaj enako prostora kot polo, zadaj pa 8 centi vec. Če te teh 8 centi reši...Verjetno je pa tudi teh 8 centi manj bolj prostornih kot v golfu 4, morda celo 5.
Ima pa še 25 litrov večji prtljažnik. Tudi zanemarljiva razlika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

borisk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

So what? Pač kupujejo statusni simbol. Če so ovce, so pač ovce.


ah jebiga, golf pač ni noben statusni simbol (ja bil je v času stoenk in fičakov)

Cruz ::

borisk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

So what? Pač kupujejo statusni simbol. Če so ovce, so pač ovce.


ah jebiga, golf pač ni noben statusni simbol (ja bil je v času stoenk in fičakov)
Če si star med 18-26 je vsekakor statusni simbol oz. način, da poveš družbi, da (že) služiš.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

IL_DIAVOLO ::

borisk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

So what? Pač kupujejo statusni simbol. Če so ovce, so pač ovce.


ah jebiga, golf pač ni noben statusni simbol (ja bil je v času stoenk in fičakov)


Kaj pa potem je, toyota? Lol

ziga1990 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

borisk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

So what? Pač kupujejo statusni simbol. Če so ovce, so pač ovce.


ah jebiga, golf pač ni noben statusni simbol (ja bil je v času stoenk in fičakov)


Kaj pa potem je, toyota? Lol


Statusni simbol so BMW,Audi,... samo kaj ko so skoz na servisih
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Cruz ::

ziga1990 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

borisk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

So what? Pač kupujejo statusni simbol. Če so ovce, so pač ovce.


ah jebiga, golf pač ni noben statusni simbol (ja bil je v času stoenk in fičakov)


Kaj pa potem je, toyota? Lol


Statusni simbol so BMW,Audi,... samo kaj ko so skoz na servisih
Danes sem videl Jaguarja XJ. To pa je statusni simbol. Sem se malce zatreskal v njega, še posebej v rit.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

KAVINSKY ::

Cruz je izjavil:

Če si star med 18-26 je vsekakor statusni simbol oz. način, da poveš družbi, da (že) služiš.


Ok, boomer :))

Ne rabiš biti magister ekonomije, da ugotoviš, da sta babi in dedi donirala za polog, očka pa je lizing podpisal :))

Milenici itak ne trzamo na pleh.

WizzardOfOZ ::

KAVINSKY je izjavil:

Cruz je izjavil:

Če si star med 18-26 je vsekakor statusni simbol oz. način, da poveš družbi, da (že) služiš.


Ok, boomer :))

Ne rabiš biti magister ekonomije, da ugotoviš, da sta babi in dedi donirala za polog, očka pa je lizing podpisal :))

Milenici itak ne trzamo na pleh.


Ti mogoče ne, velika večina pa kr hoče imet BMW-je in audije.

Cruz ::

KAVINSKY je izjavil:

Cruz je izjavil:

Če si star med 18-26 je vsekakor statusni simbol oz. način, da poveš družbi, da (že) služiš.


Ok, boomer :))

Ne rabiš biti magister ekonomije, da ugotoviš, da sta babi in dedi donirala za polog, očka pa je lizing podpisal :))

Milenici itak ne trzamo na pleh.
Pri enih prav gotovo, ogromno ki jih poznam pa je bilo tako, da so šli v Avstrijo delat in z Golfom po prvem mesecu domov prišli. 8-) No, eni z BMW-jem, Audi pa iz nekega razloga ni tako popularen, vsaj po mojih opazovanjih.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

IL_DIAVOLO ::

Hlapci, ki hodijo na siht, da lahko odplačujejo in vzdržujejo avto. Zraven se pa še sekirajo za vsako prasko.

ziga1990 ::

^^So pa frajerji, ker se lahko pohvalijo, da vozijo BMW
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Cruz ::

... Pa presenetijo dekleta na prvem zmenku, ko jih poberejo v BMW-ju. :) No, komu lažem, dekletu so povedali že prvi dan klepetanja, da imajo BMW-ja. :)) Vsak si postavlja svoje prioritete.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manjši družinski avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
589359 (7569) m0LN4r
»

Nakup SUV / Crossover (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611608 (9407) TheBlueOne
»

Mnenja/Predlogi: Novo vozilo do cca. 20k EUR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16326197 (17447) Superboyy
»

Avto za 22000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15318401 (13374) Timurlenk
»

Kakšen avto za okoli 20km na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
548337 (6503) rosomah

Več podobnih tem