» »

Grafična pravi `ohladite me`....

Grafična pravi `ohladite me`....

AntiC ::

Kako bi grafično fajn ohladu ker bi jo potem kr dost naviu. Ram mi gre do 515MHz (je DDR) proc na grafični pa do ene 260 Mhz.8-)
  • spremenil: whatson ()

mmisv ::

ja hm... ena hladilna rebra dej gor in/ali kšn ventilatorček pa bo prec mal bolš.
Čist trivialna stvar...

AntiC ::

Sej mam blu orba. Pa rebra sm tud ze isku sam jih niker ne najdm. Kje bi lahko dubu rebra da bi jih dau na rame???8-)

ChiefThunder ::

ma, kr en konc bakra na rame dej, pa bo. mal ga obdeli, pa je...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Bockor ::

Kaj pa če bi dal gor tista rebra kot so za hlajenje tranzistorjev v elektroniki? To sem že jaz tudi premišljeval, da bi dal na zv. kartico, kera se tudi segreva. Kaj mislite, da bi bilo kaj boljše?:\ Pritrdil bi ga pa kot je v enem članku greeny, na robove lepilo, ostalo pa termalno pasto.

ChiefThunder ::

nekaj bi že pomagal pri hlajenju...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

tec ::

Jest sem kar ena stara rebra gor nalimal pa pasto vmes dal in je kar pomagalo. Mal grdo zgleda ampak vazno da pomaga. klik

Noodles ::

Koikor sem jst zaznal po ostalih straneh kjer najvijajo, dajo ponavadi na RAM kakšna stara hladilna rebra od 486 in mogoče še kak ventilator gor.Jst sem tudi naredu tko, sem na robe RAMa dal malce lepila na sredino pa termalno pasto in moram rečt se obnese kar lepo, imam pa GeForce2MX, mogoče bi bilo za tvojo grafično bolje dobit kaj večjega.
Noodles


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717497 (5336) M-XXXX
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505543 (4670) sharp
»

Kaj rabim za hlajenje titaniuma 200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10887 (726) _Xavier_
»

Prosim pomoc pri V3 3000

Oddelek: Navijanje
151584 (1376) element
»

Kako dat rebra gor?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81365 (1239) jRk0

Več podobnih tem