» »

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ??

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ??

1
2
»

tilinho20 ::

Po celotnem hladilniku.:D Sej ti bo itak malo štrlelo ker 2x120mm fana ne gresta lepo na hladilnik.

rkajtn ::

torej moreta biti dve 120 ali sta lahko 2 manjska ventilatorja!!

lp

robi

Titan-2 ::

Dej gor dva ventilatorja 92mm pa bo čist uredu.

tilinho20 ::

Lahko sta tudi manjša samo ne bo ist performans. ;)

rkajtn ::

torej zraven ste dobili se poleg accelerota in heatsinkov za rame,tudi tako ploscico in se hladilnik v obliki palcke!je treba ta 2 dati na graficno ali je to samo za ati 1950 modele in ni treba dati tega na ati 4850!Ker nekateri imate vrm hlajene po custom hladilnikih ceprav je original palcka hladilne rebre zraven!prosim za razlago!


hvala

tilinho20 ::

Ja pač tisti ne more it gor. Zato potem moraš nekaj nadomestit.

rkajtn ::

ja zanim me se samo ce bo za zacetek en 120 vent dovolj za acelerota in ce dam zraven za stelat obrate ali brez!!hvala!in to se mi naj pove nekdo ce naj se na vrm dam zraven kako 80 venta ali bo 120 hladila dovolj!

tilinho20 ::

Rabiš rebra za VRM.
Vent bo premalo. Lahko za začetek imaš sam en 12 cm vent.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Raje dva 14cm pa na stranico še enga 25cm, da boš res ziher, da bo v nulo hladilo. :D :\

Zgodovina sprememb…

rkajtn ::

evo sedaj sem pa nardil takole uspelo mi je namestiti accelerota gor na 4850!morem povedat da na vrm nimam nic gor,samo na ddr3 mam one hladilnike male in na acceleroti imam velikega 120 venta ki laufa z 1350rpm zal sem probo ce se da regulirat vendar se ne da!No temperature pa so naslednje!Kako se vam zdi se se da kaj narest ali je dovolj dobro da nebo problemov z overheatingom!




lp

robi

AapocalypseE ::

Na VRM moreš obvezno dat hladilna rebra.

rkajtn ::

ce pa jih ni blo kot original tudi ne gori z original coolerjem zakaj bi mogla zdaj biti!bom jih dal ce tako pravis samo!Zakaj morejo sploh biti ce dela vse ok!!


lp


robi

AapocalypseE ::

Poglej si malo prvo stran te teme in kaj je napisal Hrustaman.

rkajtn ::

kaj pa ce namazem gor od zalmana lak oz temralno pasto in namestim en mali coolercek gor bo dovolj!torej brez hladilnih reber!!


lp


robi

Steinkauz ::

Evo končno sem menjal in kupu novo. Naročil sem pr http://www.mimovrste.com/artikel/263004... , toda nism dubu take kot na sliki ampak kao novo:


No dobra stran je, da že ima VRM hlajenje, tko da ni treba dokupovat, slaba stran pa je tole



Sicer še nisem testiral temperatur, ker nimam ta nove kište tle, samo sumim, da ne bodo tko dobre, kot če pride direkt nad. Pa tut za une k mate mala ohišja zna bit problem...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

tilinho20 ::

Huh imaš pa kratek šraufenciger.:)):D

Steinkauz ::

Evo sm stestiral:
Idle 28 / 40 (gpu/vrm)
Load 40/ 58
Mal se pozna da na ramu niso bakreni hladilniki, samo je sprejemljivo(in tiho! :)))

Steinkauz ::

Evo še navitje:




Load kot piše 48/58
Idle pa 34/42

Proc bo treba tut navit, pomoje mal nazaj vleče :P

Edit: Tale mi ni kazal artefaktov, crysis pa jih, tak da bo treba manj navit:)

EDIT2: Ok 700/1058 deluje ok, kolk mate kej vi navito?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

NoXy ::

Jaz imam enako grafično in jo imam na 700/1078

legice ::

no mene sam neki zanima.ker je pač 4850 tok vroča,me zanima,če dam gor hladilnik,ali bo delovala bolje?
in kateri hladilnik je boljši? accelero s1 rev.2 ali accelero s2?ali kateri hladi očitno boljše in če,me zanima kakšna je temp.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

axee ::

S2 je pomanjšana verzija S1. Zato je bolj priporočljiv s1. Za temperature pogooglaj, poglej mogoče na kakšn spcr kjer je res natančno opisan test in učinkovitost accelero-ta.

LP

M-XXXX ::

S1 revision 2!

Bolje ne bo delovala, bo pa hladnejša, bolje se bo navijala, tišja...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje vrmjev na grafični

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172780 (2480) DejaVu
»

Termalni trak (lepilo)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7942 (814) galu
»

HD 4870 vrm problemi z njih hlajenjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
7979 (909) Zero Wolf2
»

Temperatura grafične kartice

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
384494 (3363) Sale_One0
»

4870 VRM problem

Oddelek: Strojna oprema
51206 (1041) _Enterprise_

Več podobnih tem