» »

case-modi slo-techovcev

case-modi slo-techovcev

Cwetto ::

ne vem, a ste kakšno tako temo že mel...
zanima me, če ste že naredil kakšno stran s slikami in besedami modificiranih ohišij, ampak samo nas, torej slo-techovcev. resda je pod članki eden za barvanje ohišja, pa eden za postavitev ventov, vendar bi blo kul, če bi vsi mal opisal svojo modifikacijo, in malo opisal njen nastanek. jaz ravnokar končujem mojo, in moram reči da so mi bli dotični članki zelo v pomoč. vendar so bili večinoma v angleščini...

Tjulenj ::

moj Topol se caka na obisk fotoaparata, tako da vec o tem kdaj drugic. kaj pa si ti zmodificiral?

msmiha ::

Problem je, ker je server prešvoh. To sem že jaz enkrat napisal. Pa sem še predlagal, da bi meli Vse podatke o računalniko. Kolk je navi...
Odgovor je bil server je prešvoh za kaj takšnega
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Pretorijanec ::

Sej če zlo hočte mi pošlte fotke pa info pa bom jst objavu pa dau link na slo-tech.

luni ::

kdorkoli poslje kake fotke na team@slo-tech.com je lahko siguren, da ce bodo kolko tolko zanimive, da bodo v novicah... za kaksen database z nasimi modi pa je se rahlo prezgodaj
Artificial Intelligentia

Tomi ::

Sedaj se ravno spravljal k modifikaciji mojega ohišja ( danes sem končno naredil zadnji izpit ), pa upam, da bo uspelo, ker če bo, bo zadeva dokaj lepa ( motem pleksi+diode ), pa še okno..
Bo treba malo poslikati, če se ne bom preveč prstov pokuril na pištoli za pleksi krivit:\
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

p|x|'s modification

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201414 (950) Eddy
»

Lian-Li V2000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
977666 (4629) LittleDevil
»

Odlična modifikacija: G-gnome's ORAC

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462707 (1320) Trubadur
»

Nora modifikacija

Oddelek: Novice / Modifikacije
102006 (2006) Jeebs
»

SLO-MODS (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
783284 (2511) rc-car

Več podobnih tem