» »

Kaj rabim za hlajenje titaniuma 200

Kaj rabim za hlajenje titaniuma 200

cst ::

Mal bi navil Leadkovo geforce3 pa me zanima, če je originalen cooler dober al bi ga blo treba zamenjat. Pa če, moram še za ram kakšne ploščice gor dat al kaj. Če je kdo že navijal titaniuma naj mi prosim napiše kaj je dal za hlajenje pa do kolk je prišel. Thanks8-)
The way...

msmiha ::

Priporočam ti, da daš gor Crystal Orba in pa rebra na rame.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

cst ::

Kaj pa blue orb? Pa kje bi dobil rebre?:)
The way...

rc-car ::

Kaj bi blo za hlajenje ramov zadost, ce bi dal namest reber samo aluminijasto ploscico debelo 3mm in pa termalno pasto?

To bi jest naredu na 3D Prophetu 2MX, ki mu ze po defaultu delaju rami na 183Mhz, tako, da je ram kvaliteten in se pri meji, ki jo dolocajo gonilniki nebi tolk segrevalo.. Kaj mislite?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

CIrCAcevl ::

Ja to bi bla dobra ideja. A nima 3D prophet mx po difulti hladilna rebra? Taka plava?

rc-car ::

Hladilna rebra (modra) ma sam na procu.. Na ramih ni nic.. Pa tut na procu ni ventilatorja.. :\

So pa zato tako vecje modifikacijske in overclockarske moznosti >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

_Xavier_ ::

tkole ti povem. lastim si tako kartico kot ti sam da ma gor sam ena kurčeva rebra brez hladilnika. pol sm se pa odloču da bom gor fuknu crystal orba , za na rame sm pa že razrezu t star intlov hladilnik ubistvu sam rebra(hudo) vse skup pa mislm namazat z termalno pasto arctic silver 2 al neki tazga. zaenkrat mi ga je uspel navit na 237/540 (default 175/401) sam mislm da ko ga bom ohladil da bo pomojem šlo še več. pa še ohišje hladim s 4 dodatnimi 80mm ventilatorji tko da mam temperaturo v kišti ene 20 stopinj s tem da je računalnik zraven radjatorja k greje k prfuknen pa še cela soba je full vroča pol si pa predstavli8-O8-O8-O8-O8-O

cst ::

ALIEN-M:Kje pa kupit ena v redu rebra narejena prav za hlajenje rama na grafični kartici. Pa še kje naj dobim crystal orba.? Ker program pa uporabljaš za navijanje. K men jo je uspelo navit brez hlajenja na 250/520.:)
The way...

_Xavier_ ::

crystal orba dobiš v MLACOMU al pa JAE k je itak full pocen. program mam pa geforce tweak utility k ga dobiš http://www.3dchipset.com/utilities/nvid...:\:\:\:\:\

Bane_ ::

alien-m:|O mene pa zanima kuko mas ti lohka v kisti manj stopinj kot v sobi pa se to da mas zravn radiatorja kisto?:\ Men se tole cist ne zdi logicen! Saj ventilatorji pol tud topu zrak pihajo notr!:\
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

_Xavier_ ::

8-O:\8-O:\8-O:\ja nevem tko pač je sej mam 4 vente pa en piha not trije pa ven:\8-O:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754566 (3783) c3R4R
»

HLAJENJE GRAFIČNE KARTICE?

Oddelek: Pomoč in nasveti
10798 (619) Ereinion
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191347 (1213) Area_51
»

Nvidia fps

Oddelek: Navijanje
191018 (762) reXor
»

3d prophet 4500- overclock

Oddelek: Navijanje
141044 (855) sirotka

Več podobnih tem