» »

Majhna izboljšavica

Majhna izboljšavica

Slo-Tech - S Primozem sva se usedla ter dogovorila za eno majhno spremembo. Od sedaj naprej lahko na desni vidite poleg naslova zadnje novice tudi število komentarjev nanjo. Seveda klik na to cifro pomeni direktno povezavo na seznam komentarjev. Upam, da boste še bolj zadovoljni.

35 komentarjev

Jeebs ::

Pametno Polde, pametno! Ej, joke! Sej ni noben Polde! Ampak tale odločitev je pa cool!0:)

Paramedic ::

Za nas Dial-Upowce kar neki časa prihrani.

Morpheus ::

Za nas ISDN-jevce, pa malo manj ampak usen ql, sej sm smle pru s tem da sm kliknu na stevilko. Hehe, ql to, dobra izboljsava.

Tomi ::

Pa ne samo za dial-upovce..
Tudi drugače je lepo vedeti, kaj naj bi se skrivalo spodaj..

Sergio ::

samo da vam je všeč ;)

R0K ::

zdej nas pa ze razvajate

Sergio ::

boste že še plačal ;))

Tomi ::

Sergio misli resno.
Danes je bil baje odprt Slo-techov račun[:]

Sergio ::

tudi to je res ;))

b4d ::

Lepo, vendar bi izboljšav moralo biti več.

alien-w ::

kaj pa imas se za izboljsati? Saj je vse popolno! :D No, koncno si racun odpru. Kolkrat sm ze Primozu reku, pa ni hotu nix slisat glede tega. Folk navalite s prispevki, nov server ne uide..:))

R0K ::

kaj pa sploh mislite kupit s tem denarjem, ki se bo nabrau?

alien-w ::

je veliiik rama, pa dvoprocesorsko plato, pa dva athlona 1,3Ghz. Disk je ql, venti so OK, link je tut OK, samo za to bo potrebno precej denarja...

ChiefThunder ::

Ja, ja... sej ste kr ql. :))

Sergio ::

iiiiiiiiii ane da smo ;)

R0K ::

tole bo pa precej drago

Sergio ::

-ROK-: sej nobeden ne bo primoran ničesar plačati... zadeva je striktno prostovoljna.

darh ::

haha.. fantje.. kaj k bi priznal, kdo vas je navdihnil.. a ? a ste mogoče tole vidl že na slo-lanparty... a ?

hehe... no ard feelings.. hehe...

Sergio ::

oprosti, ampak ideja je res zrasla na mojem zeljniku, slo-lanpartyja pa ne berem. Oprosti ;)

R0K ::

govorim tak nasploh.drgac pa od mene sigurn dobite kakga presirna

Jeebs ::

Sej ne rečm, da neb prspevu k'kšnga jurja al dva, ampak vseen, kako nej bom prepričan za kaj se dnar porablja? Bodo izpiski prihodkov in odhodkov javno vidni na Slo-Techu? Se mi zdi, da pišem tole v imenu vseh... Pa brez hard feelings fantje. OK? Stvar kot je account na banki je pač resna stvar!

Jeebs ::

P.S.: In kok je drgač cifra tega accounta?[:]

Sergio ::

Jeba1: Vsi, ki bodo prispevali, bodo omenjeni. Za kar ga bomo pa porabili, bomo pa tudi vse napisali, saj je to koncem koncev vaš denar. Številko računa dobite čez 14 dni, ko bo NLB vse uredila.

darh ::

no no Sergio... ne morš rečt da bereš strani, ker si registriran uporabnik slo-lana.... hehe... prijavil si se pa 20. !

anyway... to dokazije da si usaj 1x biu gor... kar je cist dost da si nekje to vidu... hehe

mal zezam.. sj ni panike.. :P

Sergio ::

peace, stari ;)))

kje si pa dobu idejo za teme zadnjih 24h? a a a? se pogliha ;))))))))))))))))

whatson ::

eh... xbite & sergio... vseeno kje je kdo kaj dobu.. samo da je vse OK :D

darh ::

kake teme 24 ur ? :D 0:).. sj na slo-lan ni tega (več)... hehe...zaenkrat.. oopa ! zaenkrat... ! hehe

JeDo ::

Mene pa zanima a se to da skrit ker me cifre motjo :PP

darh ::

aja.. kaj pa še bi tko nardi, da bi te link v primeru da so komentarji na novico nesu dirket na tisto stran, kjer so komentarji & novica ???

Sergio ::

xbite: klikn direkt na številko. hvala ;)

darh ::

oops... sj me je ze trsica u osnovn sol opozarjala nej tekstne naloge preberem u celoti... :PP.. heh

TheHijacker ::

Sploh ni slaba zadevca tole s računom. Ko bo nared kar povejte. Bom takoj prispeval. Če se le da naredte tako, da se bo dal preko klika nakazat.

element ::

Jeee, zdej bom pa lohk vse moje odvečne miljone sit k vam nakazu, skladišče dnarja se je že čist zafilal tko da bo treba mal placa narest za nov profit... >:D:D $$$

Primoz ::

test
test
test

Jeebs ::

Yup, prepričal ste me! Takoj ko bo stvar gor prispevam neki... Sam ne smete pa pričakovat bogastva, ker ga nimam! Sej veste kva pravjo, Tolar na tolar... KILO DREKA! Joke, sej bom res prispevu!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Python keyError 3

Oddelek: Programiranje
141109 (747) filips
»

siol.net komentarji

Oddelek: Loža
61576 (1257) koyotee
»

Ali je to pravično z strani mimovrst? )=

Oddelek: Pomoč in nasveti
498291 (6029) Siddh
»

Podatki o <vstavi_uporabnika> /statistika

Oddelek: Loža
241642 (1272) Tody
»

Novosti na strani

Oddelek: Izdelava spletišč
81078 (953) sopex

Več podobnih tem