» »

O majicah...

O majicah...

Jaz - Hja nekaj se definitivno premika, tako da smo začeli s prvimi anketami. Prvo je treba določiti osnovno barvo majic, na katerih bodo stiskani naši slogani. Verjetno bomo v prvo serijo vključili tri različne barve, tako da kar veselo izbirajte. V anketo sem vključil vse barve, ki so se mi zdele koliko-toliko primerne.

61 komentarjev

«
1
2

R0K ::

Cool.Končno se neki dogaja tut pr majicah

Tomi ::

Samo tako mimogrede, zakaj nisi dal na prvo mesto črne barve, ker je bilo pričakovati, da bo med najbolj priljubljenimi[:]?

Mate ::

Tomi saj je :)))) Kul...

lordgreg ::

to mi delaj!!! majce majce majce!!!

Misak ::

Upam da si jo bo lahko privoscil tudi student, brez rednih dohodkov - tak kot sem jaz :D
O cenah pa verjetno kaseje>:D

Tomi ::

Mate: jaz sem mislil pri izbiri v checkboxih. Ker ko sem "glasoval", še ni bila..

_fim_ ::

prve tri bojo črna, siva, modra..po mojem:DEj luni dj povej kr ceno...

V-i-p ::

bravo luni!!!

_fim_ ::

Zanima me kdaj bodo te majce kaj vene? tedn, mesnc?

Pretorijanec ::

Mogoče še oranžna. Zakaj pa ne povem.

Tjulenj ::

ql bi bla oranzna... more bit ena temna pa ena svetla, udarna :D

sleby ::

Kje je roza ? :>>>>>

R0K ::

to je pa zelo zanimivo.
črna, bela, siva!

Lunik ::

jest bi ful imu oranžno. kakšna bo cena?

Freak ::

nestrpno sem pričakoval to novico!
Luni a pod modro misliš temno modra?

poweroff ::

Mene pa zanima predvsem design... bom skusal vprasat enega kolega ki ima designersko firmo ce bi mogoce zastonj naredil en design...;)

TESKAn ::

Hm, jst rečem, da more bit na hrbtni strani Slo - tech kura! Kdor je biu na tej strani že pred prenovo, ve, o čem govorim in tista kura je prov ubijalski logo za na majco. Tko da more bit. Ni druge. Pika.
:D.

bastadu ::

A že mogoče veste admini koliko bodo približno stale te majice?

Binji ::

A ne bi bla kasna temno plava farba bolj ubijalska kot zamorjena crna? Tle komentiram rezultate ankete;)

Aja kasna je una kura?:D

DrSergioDJ ::

bebi, se strinjam s tabo. Kaj pa roza? :D JOKE. Pomoje je črna najbolj, pa kak rumen napis, ko une Jebiga majce :D

Nemelk ::

pliz povejte še KAJ BO NA MAJCI!!! jst sm zato, da zadi lepo poše slo-tech (tehnični stil pisave seveda:) spredaj pa ni važno!

element ::

2 besedi:slin, slin... :D

Paramedic ::

Tista kura bi morala niti ne samo na majici, ampak tudi na S-T strani nekje na vrhu (še bolje: na slo. zastavi namesto grba :)). Predstavlja slovensko tehnologijo in razvitost!Drugače pa: ULTRA SLIN, še več: MONSTER SLIN!

fictionel ::

ql... ql.... slin :D

djte povedat kolk bo cena; da vidmo ce si lohk prvosmo ... :))

luni ::

hehe pocasi folk... prvo zbiramo farbe... ocitno je, da bodo prve tri crna, modra in siva, razen ce se bo ker bedak spravil nabijat kako brezvezeno farbo

Tomi: skripta sama uredi odgovore po abecedi, s tem da so sumniki na koncu :)

glede cene se se nic ne ve... prvo moramo vedeti, koliko bodo cene majic in tiska, kar se zaenkrat se ne ve tocno... prvo bo treba kupiti majice, in ravno zato sedaj izbiramo barve....

tisk bo po vsej verjetnosti dvobravni, tako da kura avtomaticno odpade (ker je prezakomplicirana)... na sprednji strani po motorka, pod njo kak udaren napis, na zadnji strani pa na veliko Slo-Tech... no sej naredili bomo ene par designov pa boste sami izbirali ane :) demokraticno pa to :)

ce pa kdo lahko zrihta kak dober design pa naj le... ga bomo dodali pod mozne izbire

Nemelk ::

super, fenomenalno, to morate izpeljat, bo pa veliko težav z dostavo (oz stroškov) al jih bo mogoče tit pr komu doma kupt????

aja, za začetk nej bo prbližno 3 sorte napisa na zadnji strani na voljo, čene se bomo preveč kregal kterga bi!

Jebiveter ::

Pa zakaj ne bo kure?????


A ti luni sploh ves kako mi je tista kura spremenila zivljenje?Ce ne bo kure pol pa res ne vem kam gre ta svet.....

Martesan ::

Qlska ideja, upam da bojo ene dobre kvalitete, raj dam kkšnga jurja več pa da je orenk majca, da se ne razpade žez dva dni . Drgač pa kr tk naprej! >:D

whatson ::

hmm... meni bi oranžna tudi ustrezala.. bi bla mal odštekana :D

linker ::

Končno majice! luni: kolk jih boste napravli? Eno rezerviraj za mene!:D

R0K ::

sem kaj boste delal polet k je 35 stopinj celzija uzu z črno majčko8-O

whatson ::

se strinjam z ROKom...

Rott-von-weiler ::

ja najboljše po moje bi blo tak da so maje sive gor pa napis slo-tech v taki obliki kot je na vrhu strani samo malo raztegnjeno pa ne prevlko:O

|ViPeR| ::

Najboljša farba je siva! Skor povsod paše zravn. Tko da jest bi sivo izbrav:)!

lp

capitanoss ::

A lahko majco že v naprej naročim ?:D

Luka Percic ::

Ali pa da bi bi bila na majci luni-jeva glava, gor na čelu pa napis slo-tech! :D

Huey P ::

-ROK-;
Jaz vedno nosim črne hlače, črno majico, črn pulover, pa še ponavadi črno jakno tudi ko je 35 stopinj pa me ni vroče, zato mislim, da bom tud črno Slo-Tech majico oblekel...

R0K ::

jst osebno mam rajš kaj ful svetlega kot temnega (oranžna seka:D)

msmiha ::

Če bojo barve res črna, siva in pa plava bo zelo dobro. Ne bi bilo pa slabo če bi bla namesto modre oranžna

BigFoot ::

se strinjam

R0K ::

Brezveze izdelovat dve temni majčki.Bolš namest ene temne eno svetlo

Poglavarcek ::

Najboljš, da bi bila rastaman barve, pol bi blo pa za vse kul.:D

Elemen_T ::

To je pa lepo slišat :)

Jeebs ::

Predlagam tisk na modre majice Fruit Of the Loom! Ubijalsko! Logo pa narejen iz napisa Slo-Tech Freak pa enga smajlija kokr so pr komentarjih! Tist k si tole predstavlja ve kaj govorim!8-O8-O8-O

anxieux ::

jjajajajajajajjajajajaj!!!!
sam rdeča majca pa črn napis!!
admini: kura more bit!!

BigFoot ::

yep, res bi blo cool če bi bla kura. ker....KURA RULZ!!!

Huey P ::

Kera Kura???
Tista, ki "predstavlja" Slovenijo??? Misliš tole;

SI_J ::

Fruit of the loom so propadl pred dvema letoma. To, da Jeba1 tega ne ve, potrjuje, da so tajvanske majice enako kvalitetne, kot od kake priznane firme. Verjetno ste ze culi lansko raziskavo o izdelkih fishbone v slo trgovinah... Niso nasli niti enega originala...


Moj predlog:


Majica naj bo iz debelega materiala - kvalitetna. Some guy's name on it me ne zanima. Pa ce nalimate gor prvo stran slo-techa tud kul. Sej fajn zgleda.


LP.

kuzifix ::

Fruit of the Loom? Fishbone? Ma kaj to, Lacoste u über:D Pa namest krokodilcka Slo-Tech>:D. Pa crna al pa modra barva rulajo, predvsem s ksnimi strupenimi crkami gor...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporaba interneta in politične stranke

Oddelek: Loža
131624 (1064) NorK
»

Netko 2006 - kot ponavadi po balkansko

Oddelek: Izdelava spletišč
162026 (1506) sivi01
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411331 (8539) poweroff
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777591 (6175) Poldi112
»

Nov izgled Slo-Techa - kje je? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
985549 (3260) CaqKa

Več podobnih tem