» »

Prvi pravi SP2

Prvi pravi SP2

AnandTech - AnandTech razglaša: Danes je Microsoft naznanil prvo pravo različico Servis Packa II za Microsoft Windows 2000. Če ste brali novice dan ali dva nazaj, je eden od HardOCPjevih uporabnikov imel težke probleme z uporabo tega paketa, saj mu je program izbrisal vse omrežne ter uporabniške nastavitve. Pasje, ni kaj... Ampak, fear not, izšla je finalna inačica. Vunpotegnite jo tule.

10 komentarjev

kockish ::

Jaz bom kar lepo pocakal da se zadeva pojavi na Microsoftovi strani.

element ::

A se da to na cd-ju dobit? Jest k mam 33.6 modem glih ne bom šou downloadat. :D

Paramedic ::

Mal opazuj revije Moj Mikro (to je revija, se ve:D), Joker, PC Gamer se ne splača, ker nikol ne dajo kej izvirnega gor; Win.ini, Monitor, PC&Mediji ipd. [:]

andrej ::

lordkocka: to so MS strezniki, oz bolje povedano, MS uporablja streznike tega podjetja. Sicer so te datoteke ze RTM SP2, vendar se MS tega ni uradno naznanil na svoji strani...

TeMpL ::

MA ja no to je isti file :))
kaki luzeri SP2 je OK ..

linker ::

mah kaj pa boste s temi service packi! windowsi itak nikoli ne bodo vredu delali, tak da je čist vseen če maš 95 al 200 SP10.:(

sasox ::

linker ti kar vztrajaj na win95 >:D

JLP ::

Točno tako! Sej win2k delajo veeeeeeeeeeeeelik bol od win9x tud brez service packov. Kaj šele z njimi :)

andrej ::

vecina navadnih uporabnikov tako niti ne rabi kaksnih SP za w2k...

edmund ::

Jaz bi mel Admin verzijo, ki dela na vseh verzijah W2k - pa sem iskal na MSjevi strani, pa še komaj veliko reklamo delajo za SP1...
Bomo počakali ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visual Studio

Oddelek: Programska oprema
242762 (514) Invictus
»

Windows 10 z reklamami tudi v Raziskovalcu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14336489 (30053) D3m
»

Blue Screen (ntoskrnl.exe)

Oddelek: Pomoč in nasveti
252582 (1433) fulgur
»

Težave z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51833 (1758) mojsterleo
»

Norveška: don't cry for me, Microsoft

Oddelek: Novice / Brskalniki
122744 (2744) andrej

Več podobnih tem