» »

Voodoo 3 3000 ali GeFORCE 2 MX 32MB?

Voodoo 3 3000 ali GeFORCE 2 MX 32MB?

Tiger ::

Prišlo je do situacije, ko mi je pred nekaj tedni crknu Voodoo3 3000, ampak ker je bila garancija lahko dobim novega (vendar ne od STB); lahko pa tudi doplačam (ene 12.000 SIT) in vzamem GeFORCE 2 MX. Ker imam trenutno "samo" Celeron 400, 160 MB rama na ABIT BX6 plati z ohišjem Caliber Midi Tower (235W napajalnik) ter še kar nekaj časa ne mislim nadgrajevati, me zanima ali se to sploh splača glede na to, da je GeFORCE kartica za bolj zmogljive računalnike? Kako pa je kaj z gonilniki ali sploh obstajajo vredu gonilniki? Kaj pa v špilih ali potrebuješ veliko popravkov itd.? Morda kdo ve ali je GeFORCE podprt tudi v Linux-u?

Hvala za odgovore

J-A-G ::

3dfx ABSOLUTNO

G[e]c ::

Geforce MX dela lepo v linuxu, jest bi na tvojem mestu vzel Geforce, ker 12k sit res ni velik za doplacat.:)

luni ::

huh, 12K za GF2 MX, pa se nov... po moje tu sploh ni kaj za razmisljat!
Artificial Intelligentia

TESKAn ::

Hihi, jst sm pa dobiu GeForca MX za VooDoo3 2k in 15 jurju:D. Resda rablenga, ampak mi dela tip - top:P.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

miranpozar ::

Tweak: a se ti hecas ali kaj?!?! GeForce, to sploh ni vprasanje! Sploh pa dvanajst jurjev za doplacat ni dosti, ce racunas vrednost Voodooja, je kot da bi ga prodal za 20.000... to pa je cel biznis!
GeForce se s hitrostjo ne bo izkazal tako, kot ce bi imel boljsi procesor... nekaj pohitritve bo, pri meni na PIII560 je bila razlika iz V3 3000 na GF2MX 50%.
Kar bos pridobil z GF, so dosti lepse teksture, barve, dodatni efekti, lepsa slika v Windoz, itd.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

yjj ::

Ge force, pa proc. menjej

andro ::

Jaz bi vzel 3dfx čeprav je nividia hitrejša:D.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Bucbuc ::

8-)
Jaz ti dam mojga voodoo-a 3 3000-TV out,ti pa men GeForca in doplačam!!
:\:\
Bucbuc

||_^_|| ::

kvatemede model, điforsa uzam!!!!!!!!

Cr00k ::

definitivno geforce za linux...RULZ...sam probi čim novejso distribucijo met...bol dela...:))...

drgac pa vrz tist vudu cez okn..pa ga zapri..

to je moj nasvet, sedaj pa bom zamudu..velik novih tipk ot miske..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia opušča podporo za starejše grafične kartice

Oddelek: Novice / Grafične kartice
325195 (4197) MrStein
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574911 (4216) Shadowman-x
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614732 (3728) Paramedic
»

Konkurenca nVDIA vs. 3dFX

Oddelek: Strojna oprema
331453 (1113) element
»

voodoo 6000

Oddelek: Zvok in slika
302064 (1670) Senitel

Več podobnih tem