» »

Keri pekač za 50k?

Keri pekač za 50k?

HEKO ::

Frend mi je reko, da ma okoli 50k SIT, pa si bi rad svojega kupo! Kaj dobrega dobiš z to ceno? Pekač mora bit OK, kr me drugače ubije :) !!!Svetujem mu Plextor-a 12/10/32, pa me vpraša kolko pa stane, pa rečem 75k, pa se mi je skoro zjoko!!! Kerega? (nerabi bit hiter, amka kvaliteten, kaki TEAC al pa kaj...)



THX!

Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]
  • spremenilo: HEKO ()

ChiefThunder ::

Ricoh RW-7120A--12*10*32--58k

Piše v Jokerju, da je kr gut.

HEKO ::

Mogoče maš prav, vendar imam rajši kako počesnejšo Yamaho al pa plextora za isti denar? Katerega? Mislim kake so izkušnje?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Bx ::

teac CDR54W 4/4/32 IDE OEM ali RET
mlacom 34.500sit essedi 278.000lit brez davka
ali
mitsumi CR-4804 TE RW IDE
(ga mam v službi -en starejši model CR-2801 TE- in dela čist QL brez problemov, glede na to da je posnl že malo morje CD-jev)
mlacom 36.800sit
Bx

eraserr ::

Jaz sem v avstriji pred enmu tednam kupu samsunga za 31kSit (seveda prešvercal) aja model je 8x8x32, pa dela povsem uredu zaenkrat.

jugonostalgik ::

Če hoče kvaliteto naj kupi HP 9110i (8/4/32) za 50 jurjev.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

shadow ::

hmm kvaliteta nima pr ceni skor nc zravn .. placas vec al man ime .. pomoje bi bil ricoh un k ga je model omenu prej 7120a al pa RICOH MP7083a (8x8x32), tega mam jast, cist gut ... pr jae sm dal 45k z davkom ce pa placas z gotovino mas 5% popusta tko da te pride cca 42k jurjev .. ce se ti pa da svercat pomoje tut un samsung gut za 31k :) btw ... ce ze misls kupvat si poglej ce CDR podpira RAW branje in pisanje ... sej bi ti dal stran pa sm pozabu .. poglej si na clonecd strani .. mislm da pise tam tud ...

btw ce kdo koga pozna .. prodajam svoj bivsi pekac mitsumi 2801TE (2pise-8bere) .. cist vse dela pa to ... sam pocasn je :) ... cena ? nevem ... pocen :)

Za|Bon ::

HEKo ce te zanima moja ponudba poglej....email......bl pocen ne vem ce lahk dobis...:):D

Za|Bon ::

HEKo ce te zanima moja ponudba poglej....email......bl pocen ne vem ce lahk dobis...:):D
Lp, Za|Bon

Kovax ::

Jaz priporocam HP... ker majo dejansko nekoliko daljso zivljensko dobo... pa po mojih izkusnjah se manj plosckov unici z njimi (early stages of baking the CD's)... Fora je v tem, da majo nekatere pecice steklene lece pred laserjem druge pa plasticne... In steklene lece so boljse... In drazje :)

JohnyB ::

Po moje je čist vseen če da še tiste 3k zraven pa si kup
Plextor 8/4/32a !!!
Zagarantirano zadovoljstvo :)
Apple iMac

noogy2noogy ::

Mislim, da dobi za ta denar tudi PHILIPS-a za ta denar - Series800 (8x4x32).
To je že moj drugi Philips in nimam pripomb - priporočam!
;):P:D

ABX ::

Ej nemoj ti meni z Philips, so največja sranja ki denar lahko kupi.

1.Plextor - če imaš keš
2. Yamaha, Teac (Teac 4x je za to ceno fantastičen)

Vse ostalo je sranje ( ja tu pa tam je kakšen model dober, ampak čisto po naključju).

Sem že videl skurjene plextorje ( posnel 10.000 cd-jev pa riknil) in videl Philipsa ( posnel cca. 30 cd-jev v vrsti pa se je stopil pladenj, in je bil dober samo za smeti)

noogy2noogy ::

Ta s stopljenim Philipsom ti je malo za lase privlečena....

Še vsaj trije znanci imajo Philipse (od 3610 naprej) pa ni še nobeden omenil kakršnihkoli problemov... Pa tudi ne pečejo samo ob nedeljah in praznikih, če se razumemo...

Kakšen konkretnejši razlog boš moral navesti. Ne rečem, da je boljši od kakšne druge znamke, trdim samo, da se ga dobi za denar, ki ga je pripravljen plačat in da mu ne bo žal.

Drugače se pa malo pozanimaj o plextorčkih pa boš videl kateri se bolj kvarijo...:D:D:D


Pa dobro peko želim! 8-)
lp noogy

ABX ::

Prav stopil se je oz. deformiral. Cd-ja nisi več dobil ven.

noogy2noogy ::

Hmmm...

To je že tko, kot bi zadel na loto...
1:1 000 000

lp noogy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pekač do 40k

Oddelek: Kaj kupiti
181517 (1283) TheHijacker
»

Rad bi nabavu en dobr CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
261688 (1334) G[e]c
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271843 (1290) Daniel
»

Vaše mnenje o Mitsumi pekačih

Oddelek: Strojna oprema
111125 (936) Space Surfer
»

Kateri CDR kupiti ?

Oddelek: Zvok in slika
312013 (1599) Mate

Več podobnih tem