» »

SLO-MODS

SLO-MODS

«
1
2

Tic ::

Imam eno idejo. Vrjetno jo boste zavrnil, sam vseno bi rad probu. Da bi slo-techu naredili podružnico. (SLO-MODS), ki bi se ukvarjala izključno z modeliranjem. Bila bi čist enostavna... Tko, sam opisi, članki, slike. Brez malih oglaso, tem, brez foruma... Vrjetn. No, mam pripravljen osnutek, kar pa še nepovem naslova, da vidim možnosti, da se neboste pol ražal!
Jst sm qlske šalerje naresu, že stojijo na moji slo-mods strani objavleno...
Tako, a so kake možnosti?
Če ne bom probu pač narest samostojno..:\
persona civitas ;>
  • spremenil: Tic ()

alien-w ::

hmm... mi mamo na s-tju precej clankov o modanju, je pa res, da smo bili nekoč bolj usmerjeni v to sedaj malce manj). Samo po moje, da bo bols, ce sam naredis to stran, ker vseeno se mi zdi, da se hčerinske strani ne obnesejo najbolje, ker potem pride do čudne delitve, ki pa ne bi dobro dela s-tju. Bomo mi se naprej objavljali clanke o modih na s-tju. Bolj razgibana stran tako rata, če imaš vsega po malo.

Tic ::

Ja, ok, če nočte. Sam tko, je pa lepo vidt specializirane strani. Zadnč sm eno najdu, pa so bla sam ohišja.... Glih to kar sm jst rabu... Ok, pa če nočte pa ne. Sam tle je že kr neki teh modu, pa folk pol sam h hodi... No, dobr, če nočte, bi mi lahko zrihatl tko, da bi mel na vašem serverju peč še "drugo" stran - Slo-mods?
persona civitas ;>

Primoz ::

Napiši celotno idejo na team@slo-tech.com and we shall talk
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rc-car ::

Tic: ce ne bos ti designa zanjo delal, pol mogoce se bo kaj iz nje... >:D

Pa noces, da drugi vidijo to stran? Zakaj si jo pol pod Hlajenje in modifikacije objavu??
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Ja a to vse napiše, o podružnici ali samo o serverju..? Drgač dobim še 1 članke. Se pravi da bodo kmal 4je.!!!:D
persona civitas ;>

rc-car ::

Drgac bi blo pa ql, ce bi na S-T mel tko kot so zdej Clanki in Testi se Cool case galery al kej tazga. In pol bi tam pac objavljal razna ohisja + clanek kako je model to naredu (tko kot mate ze zdej neki ohisij, sam da bi bil poseben oddelek). In pol bi pac to en clovek urejal..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

Napiši na email svojo idejo (ne o tem da bi mel svojo stran ali podružnico ali karkoli) ampak KAJ bi delal, KAKO bi delal in KOLIKO bi delal... podrobnosti pridejo kasneje.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tic ::

Sem si vzel eno urco časa in spesnil tole:
ja klikn no, kwa zjaš:D
Ok, kwa pa zdej? Dej a se neb rajš tuki zmenil, kar se je treba. TO JE SAMO OSNUTEK-pred skico!:)
persona civitas ;>

Tomi ::

Ampak je tudi kot osnutek zelo slab..
metrodusa.blogspot.com

Heisenberg ::

res za zjokat :'(....:D

Sergio ::

v bistvu bi bila nekakšna "galerija modifikacij ter računalnikov" dobra ideja... sam je res se za pogovorit... ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

kuglvinkl ::

Nekaj podobnega kot imajo na Overclockers Australia. Lepo posebej galerija, z vsemi(...) podatki. Vsekakor dodana vrednost strani. Če S-T za to nima časa, jo dajte komu drugemu, po avdiciji seve.
Your focus determines your reallity

rc-car ::

Ja, za to stvar bi mogel bit kdo drug, ker bi po mojem zahtevala galerija kar precej casa!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Evo, pa sm našu-ste našli pravo besedao. Galerija. Zdej pa nevem... Men je ful ql, ko sem nekje vidu, sam ohišja.... Ful, ma dobiš 1000 in 1 idejo kwa narest. No ja. Seveda v tem nebi mogu bit sam. Tko da...
Kaj pa z naslovom. Kako bi se dalo zrihtat. Sam jst bom lahko mal rihtou to stran, k mam učasih preveč časa, da ga grem prdajat na tržnico po zelo ugodini ceni...
persona civitas ;>

R0K ::

tic : tvoj page je bolj slab....za takšn page kjer bi bla samo galerija bi blo fajn da bi bil page tako narejen kot npr. slo-lanparty.com, vednar brez levega in desnega menija......easy - quick - nice

Tic ::

Ej, delal sem v Wordu, star sm 14 let, pa to je moj prvi pejđ!:\
persona civitas ;>

Matek ::

Hehe, v Wordu. Poglej si malo HTML kodo.>:D

Aja, pa reče se da računalnik modificiraš, ne pa modeliraš (tako maš ti napisano), ker modelirati je čisto nekaj drugega:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

R0K ::

no pol pa recimo poglej tole (moje) je pa zlo easy takšen desing nardit (str sm pa tut 14)....tabele rulz.....pa tut flash vedno bolj....
....drgač priporočam ti (oz. moraš če hočeš kaj več) Dreamweaver 4, kjer boš lohk ful hitro nardiu lep page....mal se "igraš" z tabelami jih premetuješ sem ter tja in vedno se najde kaj fajnega (no tko sm jst probaval).....
..in btw - NE delat strani v wordu....lepo te prosim....dej si pol dol vsaj tole alpa delaj v Beležnici (notepad)...ko boš meu pa cajt si pa zdownloadaj dreamweaver 4 (če ga nimaš na kakem cd-ju)...

OldSkul ::

Mal se potrud pa izboljšaj stran, pa še kakšne modifikacije dodaj pa bo!

Tic ::

1. Sam to nemorem furat!
2. Kasneje, če bo kej s tega, mormo kšn spodoben naslov dobit...
Pa še kakšna točka bi se najdla...
A je kdo za, da bi mi pomagu to zrihtat?:\
persona civitas ;>

rc-car ::

ROK: Flash rula vse manj, tabele pa itaq rulajo in zmeraj bojo ;)

Tic: Ce bos sel delat novo strani, pol ti lahko jest pomagam pri designu in kakih skriptah! Ter seveda modifikacijah >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

EJ, vsaka pomoč je prekleto dobrodošla. Dej kontaktirej me na rejper@email.si !!!
persona civitas ;>

rc-car ::

Ej, meni noce poslat mejla tebi. Enga tvojga sem pa prejel, cudno..
Mas se kak mejl ;)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

jst sm tak SOFTIČ, unu dlljam, first pađ, pa gledam, kakor da bi se mogu zdej pogovarjat z alienom. Zdej mi je presnelo že 99% dreamwawerja, upam da bo bolš...
Res more bit nekdo drug u dizajnu...
persona civitas ;>

Matek ::

Ja 1st page je HTML editor, Dreamweaver pa je WYSIWYG.

Drgač pa bi lahko jaz bil za dizajn. Te že mailam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Lunik ::

Dej Tic, najprej se daj na enem nivoju začet izražat, ker sploh ne vem, kaj bi rad povedal.

rc-car ::

Jest bom tut naredu en design... Lahko naredim kake skripte za galerijo kist in to..
Samo jest delam z vami samo v primeru, da bo nekdo kupil domeno in placal plac na enem zanesljivem serverju. Krneki tko, na enih free placih je brezveze delat!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Matek ::

Ka ste sami upokojeci, j3st, ma to je kao sleng, jaz vse razumem, sej ti po moje tudi, samo malo maltretiraš.

rc-car, v to pa dvomim (da bo na plačljivem serverju in z domeno. Meni je čist kul na free placih delat. Po moje bo kar na DK3 šlo al pa kaj podobnega. Se bo Tic odloču.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Ej, Tic, daj še en drug e-mail, al si pa tega poštimaj, ker meni tudi ne dela.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rc-car ::

Mah to na free placih sucksa!
Vec casa porabis, da ti server dela, kot pa da se bi osredotocu na stran! In ce ze delas kej tazga je boljs narest resno, kot pa krneki!
V bistvu bi se zmeri narest na Slo-Techu en oddelek Galerija, kjer bi se pol zbirale take stvari...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

Če je kdo pripravljen kaj delat in ne samo blebetat... mail na team@slo-tech.com
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tic ::

Ej, a mormo ke pisat , al lahko kr tle. A nam zrihate server, naslov pa to, pol bo supe, čene pa kakšna spoznorstva al pa kej...!?:\
Ja nevem .... Pište na velik_tic@yahoo.com , sam men vse dela. Al pa kje je kakšen free mejl- dobr?!
:D
persona civitas ;>

Tic ::

Mislim kdo vam vse to plačuje. A lahko prašate-kej zrihtete še za ta projekt "Galerija"?
Plz....:D
Kakšna koli informacija je ql. Kdo stoji za Slo-techom?
persona civitas ;>

DrSergioDJ ::

"Za" S-T stoji...nihce. Sej mas sekcijo "kdo smo", pa ti tm pise, kdo so Master Bwane...in to je to...
...

Matek ::

Tic, če jaz prav sklepam, server majo itak svoj ->stane skoraj nič, samo vzdrževanje, pipico pa plačajo telemachu od tega kar dobijo od bannerjev in drugih sponzorjev. Aja, povejte zdej če bo galerija, al misliš Tic da bi mel cel nov sajt. Ker v takem primeru nimama jaz in rc-car kaj designa delat. Se samo vržejo članki gor.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Primoz ::

Če bi kdorkoli rad imel karkoli z Slo-Techom... mail to team@slo-tech.com. Dokler ne vemo podrobnosti in se ne pomenimo, ne bomo obljubili nikomur ničesar. Btw... za nami ne stoji nihče - zato pa še nismo propadli (vsebine se na da kupit in je taka, da za njo stojimo). Čeprav bi bilo morda bolje, če bi nam uspelo kakšen banner prodat za $$$.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

[SpydeR] ::

Najboljš bi blo, če bi bla galerija kar del slo-techa. Nardil bi jo lahko na podoben način, kot je na 3delavnici narejena njihova galerija. Pač bla bi za vsako modifikacijo po ena tebela s slikami, pol bi pa lahko vsak, ki bi ga kej več zanimalo o njej kliknu na link, kjer bi bil opisan način izdelave modifikacije in podatki o avtorju.

cahahopie ::

Je kdo rekel dizajn? Jaz sem Photo-Shopo-Maniak! I love photoshop! No... sem pripravljen pomagat. (čeprav glede morebitnega programiranja pa bom raje tiho ... rc-car:D).

rc-car ::

cahahopie: hehe >:D

Jest bom zdej adsl narocu in ko ga dobim (cca 14 dni) bi bil pripravljen urejeati 'Galerijo' na S-Tju tako z objavljanjem slik kot z lastnimi clanki..

Tic: glede tega, da ti bo S-T kupu domenu, placeval pipico v svet se ti mal motis.. I think..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

če je ideja dobra in volje dovolj se da marsikaj zmenit. mailto: team@slo-tech.com
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rc-car ::

Primoz: bom jest pisal, ko bom mel adsl. Zdej je se prezgodaj.. ali ne? :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Ravnokar sm zvedu da MORE dizajn ostat isti...
Al je to dobr al slabo, pa sami presodte.
persona civitas ;>

Primoz ::

če hočeš bit del Slo-Techa... pol se je nekako treba nekega skupnega designa držat... saj se da do neke mere popravljat... samo stran mora vseeno izgledat koherentno in ne kot nekaj skupaj zmetanega
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tic ::

I have nothing to say...
persona civitas ;>

rc-car ::

Tic: to v bistvu JE slabo.
Iatq bi se pa to v okviru S-Tja nardil in bi bil S-Tjev design!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

Design ostat isti... pomeni da mora stvar dobiti ST design, če seveda želiš postati del STja
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rc-car ::

Kako bi se to zmenil? Da bi sam vse skripte in design naredu in pol skrbel za stran, al kako?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Mah sej dizajn je tle ql...
Aja, pa zatojn je:D
persona civitas ;>

Primoz ::

ne ne... vi skrbite za vsebino... ostalo z vecjo / manjso zamudo pride od mene.
There can be no real freedom without the freedom to fail.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Procesorski hladilnik malo drugače. :-D (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717316 (4055) Dr_M
»

Navijanje FX 5900 XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
624833 (3349) Caligula
»

nov forum

Oddelek: Loža
181076 (780) Blum
»

2 predloga!!

Oddelek: Slo-Tech
371579 (1152) Tic

Več podobnih tem