» »

SLO-MODS

SLO-MODS

1
2
»

Tic ::

Hja, sam eno team ekipo mormo najt....
Tako, da ne bo šlo vse po vodi...
IŠEČMO ZAGRIZENCE:D:
persona civitas ;>

Primoz ::

Tic: beri email... notri ti lepo piše da so to stvari okoli katerih se pogovarja, da pa se je treba najprej malo USEST pa POMENIT.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tic ::

OK, vem da sem malo nučakan...
Come down....
Ko bo kej nouga, please tell!
persona civitas ;>

Primoz ::

Za začetek bo treba videt, če boš čez 3 dni / en teden še vedno tako navdušen>:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Elemen_T ::

Calm down se napiše. :|

cahahopie ::

No... saj bistvu ni tukaj samo TIc. Sicer je ta avtor ideje in sedanje strani, a nas je veliko, ki zastopamo podobne interese. Bilo bi fino, če bi nas stopilo večje število skupaj in spacali to stran. Če nas misli pri tem več sodelovati je najbolje, da pogovor in organizacija teče preko tega foruma (preko e-maila vsekakor ne.. ker to je dvogovor). Tic in Primož ... brezveze je čakati kaj bo čas prinesel. Treba je nastopiti zdaj!

Tomi ::

Se strinjam, samo čez noč se ne naredijo velike stvari ( razen, recimo poročila za vaje:D ).
Sicer pa, Tic, galerija mora imeti dovolj materiala, in to začetnega. Imaš to urejeno?
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Če ima še kdo kakšno potrebo, da bi kaj delal za S-T naj to prosim sporoči.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rc-car ::

Ja to je treba premislit in to dobro! Najslabse je, ce se sedaj nekdo prevec zazene in cez 14 dni obupa!

Primoz: Potem ti napises vse skripte in uredis design, mi pa samo skrbimo za vsebino?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

Če je ideja dobra in volje dovolj, se da vse zmenit?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rc-car ::

Tudi skripte lahko sam napisem, al mi ne zaupas in bos raj sam? >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

!. A bodo to sam slike, al tut opisi...
Jaz sem samo za slike.. Nevem no, al pa sam par stavkov, za predstavitev zravn!
Jap, kaj čm jaz zdej v 1 tednu zmodificirat celotno moje ohišje da bo dovolj člankov.:P

No, dajte mal zbirat materjal...
Sej pravim dogovorit se je treba TOČNO!!!!!
persona civitas ;>

rc-car ::

Jest cakam digitalca..
Ko ga dobim bom poslikal in napisal clanek..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

DrSergioDJ ::

amm, moje skromno mnejne..."sam slike" smrdi. Bols bi bli saj krajsi clanki zravn, da pise postopek izdelave cesa. Ker ce ze dobis kako idejo, je dobr prebrat tud, kako jo je model sam naredu, ne? :D
Za zacetek bi lahko vrgl magar te modifikacije iz "clankov" ( teskanova, alien-w, drsergiodj, cwetto, ne? ).Al pa tud ne ( koker se boste pac odlocl )
...

Tic ::

Kukr čte. Ko boste men uprašal, kaj narest, bom reku...
Če ša nauste, pol me pač neboste.
persona civitas ;>

rc-car ::

Valda, da more bit tud besedilo zraven in cimvec njega!
Drugace izpade bolj bedno vseskupi in noben tega ne gleda..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Em... Glih bratno. A si že vidu reklamo, ki ma fuuuulllll besedila (na plakatih). Če si jo, stavim da jo nisi prebral do konca. Al pa v galeriji tut ne piše kako je neko sliko slikar naredu.... Tko da, če še nis opazu, delao Galerijo!:)
persona civitas ;>

Primoz ::

Samo mogoče bi pa koga zanimalo kako se kaj naredi?
Če mu je slika všeč... bi verjetno rad še postopek kako to čudo usvarit?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

DrSergioDJ ::

Tic: sam slike smrdijo...verjemi. Vsaj nekaj malega besedila kako in kaj je nekdo uporabil pri izdelavi modifikacije je potrebnega. Kaj ce men ena super duper zadevca, ce pa sam nikol ne bom vedu, kako jo morem narest....
...

Tic ::

ma nevem:\
persona civitas ;>

Tic ::

Dej povej kakšno je stanje ta trnutek, kaj morm/mormo še narest, da se bo stva premikala.......

No comment!
persona civitas ;>

tec ::

Tic: Mislim, da tale galerija nima nobene veze z reklamami na plakatih in tudi ne z "pravimi" galerijami. Ta galerija ima cisto drug namen kakor neka reklama, ki jo vidis na panoju. Po moje je pomen te strani, da se obiskovalci malo/veliko naucijo o modifikacijah in nasploh o racunalnikih. To je pa dokaj tezko, ce bojo sam slike gledal. Jest sem zato, da se naredi galerija z vsemi ohisji na eni strani ( po 2 slike), potem pa si uporabnik sam izbere tistega, ki mu je zanimiv in pogleda se celoten potek izdelave. Pri tem lahko dobi tudi kaksno svojo idejo. Ali pa, ce ima kdo kako idejo pa je ne zna speljat, lahko pogleda, kako je to nekdo drugi resil.

Tic ::

Em....
A boste kej naredili. Zdej sm dubu mejl, če jim odstopim moj "članek", ki je na moji strani. Pa pravjo da delajo 1 stran, kjer bodo predstavljene samo modifikacije!
Dejte hitr kej narest. Kaj pa domena?!!
Aja, jst bom bl za članke, ne tok za novice, ker me trenutno neki šola j * * e!!!:\

Things will be better... (it could be worse)
persona civitas ;>

R0K ::

jah treba se zment ane....se dobit enkrat na ircu (lohk tut ustvarte kanal #slo-mods) in se bomo zmenl......sigurno bi se našel kak ki bi dal nekaj prostora za page (ker bi blo veliko slik bi blo potrebno najmanj 100MB) in seveda domeno, ki pa je "pičlih" 4-5k sit na leto....


..jst lohk kaj pomagam v izdelavi galerije, pa tut ko bo moja modifikacija končana bom poslal kaj...

rc-car ::

Ja, treba se je zment enkrat!
Sam ne vem zakaj bi dajal novo domeno in vse.. Sej to so ze rekli, da lahko je na S-Tju en oddelek, kjer bojo samo modifikacije!

Jest ze mam mojo modifikacijo poslikano! Sam se napisem in.. in.. ..kam pa posljem to za na S-T??
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

sam še eno vprašanje....a to bodo tuki samo naša ohišja...made by slovenian boys and girls ? al bodo tut tuja..

rc-car ::

Ja, ce bo kdo iz tujine poslal, pol ga najbrz ne bojo zavrnil, a? >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Jst ko sem na mircu sem tudi na praznem kanalu #slo-mods. Tko ko bo kdo gor, nej pride...
Lepo da se dogaja!
Srečenga pa zdravga (2002)!:D
persona civitas ;>

rc-car ::

Tud jest sem zdej na praznmu kanalu #slo-mods.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Procesorski hladilnik malo drugače. :-D (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717327 (4066) Dr_M
»

Navijanje FX 5900 XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
624851 (3367) Caligula
»

nov forum

Oddelek: Loža
181079 (783) Blum
»

2 predloga!!

Oddelek: Slo-Tech
371584 (1157) Tic

Več podobnih tem