» »

Nov članek - Radostna destrukcija

Nov članek - Radostna destrukcija

Jaz - Ko sem brskal po svojih arhivih, sem opazil na napisan članek, ki mi ga je ^GanjA^ posredoval že pred časom. Članek, nekakšen zafrkantski guide through, je vodič po efikasnem uničevanju CD Recorderja. Trije so se spravili nad ubogo nedelujočo napravico ter naredili iz nje nekaj neraspoznavnega. Smeha polna vreča! Ogled obvezen, še posebej ker gre za "pristen slovenski produkt", ki so ga naredili trije zavzeti Slo-Techerji. Še dve slikici, da vam bo jasno, o čem govorim:

20 komentarjev

jeti ::

hehe, bom jst dal prvi komentar.

TOREJ; frančki piromančki, svaka vam čast. Upam, da se je CD lepo hrustljavo zapekel in da vam je zadeva teknila.:D

Sergio ::

BURN PROOF? NOT! hahahaha ;))

kok dobra zadevca ;)

Marjan ::

hudooo.......
ste tud eni čudaki........ mislm to je pa čist utrgan

no comment...:|

Sergio ::

;))

Morpheus ::

Opa, dobr dobr, ne tok dobr kt takrt k smo na nasi soli skret zazgal, ampak uredu to. Ta clank ma useb clo mal ironije(za une k nimate pojma kaj hocm s tem povedat: zapect cedeje, burn proof pa te fore). Kratka skupna ocena od 1-10: vam prsolim eno 9, ponosni bodte nase!:D:P

ChiefThunder ::

Ja, ja tole je pa kr ena svinska hudobija. >:D>:D

R@C@ ::

Jest pa kupm tole, bom doma pokitu pa bo delal!

Tomi ::

No, ja, saj je zadeva res malo "kruta", ampak kaj, ko ni bila stvar nič več vredna.. Samo raje imam radostno konstrukcijo:D

whatson ::

huh... meni se CD-r prav smili... :(
hehe:D

element ::

Haha, po radostni destrukciji je burn-proof (i love that word) pekač samo še za (mnogo)kosovn odvoz! :D:)):D:))

Elemen_T ::

Odtrganci >:D

kirc ::

Ne glede kaj si oni mislijo o Burn-proofu jest svojga Plextorja zihr nebi šel takole distrojat če bi mi crknu. Če ne druzga bi ga mel za spomin :))

lp kirc

paper ::

just one word to say ... "idiots"

fictionel ::

men se je tut ful smilu.... jst sploh nimam cdra, pol ,mi greste pa vi tkole unicvt |O|O|O|O
ps. sj vem da je biu zanc sam useen

R0K ::

:D:D

ja, predstavljajte si tak show, v kaksni tovarni computrov, oziroma, pardon, čipovja. ja, gotov bi blo po televiziji..>:D>:D[:]:)

crusader ::

Uaa kako ste pa tisto "Burn-Proof" slikco neredl???>:D>:D

|klemen|(c) ::

Blah... KRNEKY! [:]

Huey P ::

V naslednjem članku pa se spravta na procesor (Athlon 1.2 GHz) pa bomo videli kako bo šlo z ognjem...

Loki ::

What sick person would do such a thing?

[SpydeR] ::

:D
:D
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Marihuana na pici :D

Oddelek: Loža
378973 (7708) Mesar

izliv žolča černega.

Oddelek: Slo-Tech
131537 (995) Caboose
»

Moj mod abaka ;)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212202 (1411) pro2c

RadostnaDestrukcija ][ (zdaj pa zares)

Oddelek: Loža
171487 (1122) Sergio
»

TweakTownova ohišja

Oddelek: Novice / Modifikacije
91638 (1638) Jinxy

Več podobnih tem