» »

Moj mod abaka ;)

Moj mod abaka ;)

Caboose ::

























opravicujem se za slabso kvaliteto slik... nparosam vas pa da mi poveste vaše mnenje o mojem abaku. :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Baza ::

Lepo zrihta ni kej!

A lah ti mes se glede procesorja pomagas ce kej ves?

LP,
Baza

alien-w ::

Kot prvo: A VEČJIH SLIK NISI MOGU NAJDT?!?! :D Kwa ti pa je, kako bo to folk z dial-upom to gledu?

Drgač pa super kišta. Ušeč mi je, k je zanimiva barva in zanimiv izrez plexija. Pa tist vent spodaj tut ful lepo deluje. Zanima me, kakšno neonko imaš notri, ker je kar precej svetla.

Predlagam ti pa še to, da mal urediš kable. Recimo da narediš okrogle IDE in une se malo lepše spneš.

Caboose ::

kabli so okrogli že odkar imam rač.. samo oni ni, ker sem RWja kupo pa se mi ni blo... bom porihtau oblubim :8)

slike so ble orig. velike 1600x1200... si reku kaj? >:D

tisto ni neonka ampak katoda, ki je cenejša in manjša ter ožja od neonke. premera ma 2-3mm dolga pa je 23 al 32cm neve.. mogu bi zmerit :D



If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Pupy_ ::

Ni kej, take kištice se tut jst ne bi branu... dobr se poklapa use skup...čestitke...

pro2c ::

yo..ti si tisti ganja iz okolie MB?
--- www.DrinkProg.com ---

Spajky ::

Dejte ne uploadat slik vecjih kot 800x600 /ali max.1024x768/ in popravite jih prej s kakim proggyem...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Gunny ::

GanJA: kaj lahko opišeš malo kaj si vse rabo za vgradit katodo v računalnik(sestavni deli), pa če lahko tudi mal opišeš postopek.

LP

Caboose ::

pro2c točno tisti ;)

če ste za to lahko spišem članek o tem, kako sem modoficiral, saj sem iskal low budget fore ampak še vedno z mojim budnim očesom oprezal za kakovostjo.

ste za to? 0:)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

msmiha ::

Glede na to da mi je stran odpiral 5min se je splačalo počakat. Lahko bi bile manjše slike pa pol link do večjih.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

IceIceBaby ::

Moti me samo to da na robu okenčka ni nobenih obrob ali zaključkov. Tko se vid da je mal krivo vse skup. Pa kabli so res prevč razmetani :)

Drugače pa lepo. Zanimiv window, pa dobra pogruntavščina za tist ventilator :) A se še kdo strinja da bi blo treba Primoža prosit če galerijo za mod. ohišja nardi ?

Yuk-0 ::

Good work!

pro2c ::

ganja: zdaj imam pa dovolj podobnosti med stajerci! :) Imam svojo kisto tudi zmodano in kaj je hudo - na podoben nacin kot ti: zgornji ventilator na enaki lokaciji, tudi stranski ventilator na podobni lokaciji + enako pleh vrezan, modro lampo + UV lampo, tudi 4 stikala in blue look :) Bom slikal pa postal slike :)
--- www.DrinkProg.com ---

freejack ::

Nice work, I must say...Če lahk predlagam sam, da zamenjaš zelene diode pri šalterjih za plave,..lahk bi pobarval še cdrom itd. sam verjetn bi z kakšno drugo barvo na njih imelo večji efekt, oz. različno od ohišja. Vent maš 12mm?Drugač pa, dobro, dobro...:D

drSMASH ::

zelo ql ohisje! lepo si ga pobarval in oblika okna je ful vredi!
Res je da bi lahko tud cd rom pobarval(v isto barvo kot je ohisje) ali pa ga vsja naredil "nevidnega".
Galerija bi itaq bila zelo ql! jaz sem za :D
<<<LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE>>>

HardwareMaster ::

Men je zelo ušeč. Neki pa bi te prašu. Kater procesor maš tole not, P3?

alien-w ::

Ganja: No, pa napisi clanek... clanek s slikami vred mi poslji na alienw@slo-tech.com. Samo prej zadevo dokončaj...

dela ::

galerijo si pa tud jaz zelo želim :D

Caboose ::

torej... obrobe še pridejo, krivo nebo več saj bom obrezal plexi. kabli bodo porihtani z onim termičnim sranjem ko ga skup potegne. diode spredaj nemorem menjat saj bi mogu vse skup ven ftrgavat pa spet nazaj devat... bi se bolj splačalo noevga delat. Ob dejstvu da stane normalna modra dioda (5mm) 600 sit se s tem ne obremenjujem 8-). ČE malo bolje pogledaš je nalepka bež, gumbi so bež, stikala so bež, zato je tudi CDrom in RW bež. niti mi nebi blo všeč če bi bila skrita.

ventilator je 120mm :D

alien članek dobiš, takoj ko bom končal. približno 2 mesca še, saj je veliko odvisno od takratne debeline denarnice.

ŽIVELA ŠTIPENDIJA ! >:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caboose ()

pro2c ::

ganja: nevem kje ti kupujes modre diode :) , toda v MB jih imas v Chipu (studenci) 3mm za ok 100 SIT in 5mm za ok. 300 SIT
--- www.DrinkProg.com ---

totimato ::

Čip d.o.o.

...saj šumniki delajo

Lepo zrihtano ohišje.

lp

pro2c ::

sumniki in nasploh vsi slovanski jeziki sux :))
--- www.DrinkProg.com ---


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uv hladna katoda

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241894 (1646) kitara8
»

Potrebujem pomoc pri modificiranju racunalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
132762 (2269) Blue22
»

Tipkovnica

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281439 (1093) segi
»

Modre LED-ice!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261776 (1338) Bungee-

Več podobnih tem