» »

Računalnikarji smo ogrožena vrsta!

Računalnikarji smo ogrožena vrsta!

Slashdot - Sodeč po tem članku, ki sem ga našel na Slashdotu, smo računalnikarji kar precej ogrožena "vrsta". Če odštejemo sevanje monitorjev, ki še zdaleč nima blagodejnega učinka na naše zdravje in kup drugih nadlog, ki nas lahko doletijo (grbavost, ...), nas ogrožajo tudi bakterije. Po poročanju prej omenjene strani se na delovnem mestu nahaja kar štiristokrat (!) več bakterij kot na sedežu povprečno umazane straniščne školjke. Uf, če pomislim, koliko las, drobtin, prhljaja, prahu in drugih stvari se nahaja pod mojo tipkovnico, me kar zmrazi. Brr.

11 komentarjev

Tr0n ::

Jah, nekak pa mors umret.

darh ::

loool... jest rajs pod svojo tipkovnco ne gledam pa jo zamenjam enkrat na leto... ;) je bolj prakticno / manj zivcov... tistih slabih 10k pa že žrtvujem za novo, delujočo klaviaturo pa je...
Excuses are useless! Results are priceless!

LojzePek ::

sam vseen rajši zdrav umrem

Wolverine ::

Pek: ti si pa res pravi pek:D
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

ender ::

zadnjič sem odpiral sestrin računalnik (stara 486, odprt ni bil že kakih 5 let). z malo domišlije si lahko predstavljate, kaj vse je bilo notri )še zdaj me zmrazi, ko pomislim, kako sem vlekel lase iz napajalnika)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

CaqKa ::

pek: zdrav umret veš kaj to pomeni? da te avto povozi, da te nekdo vstreli, da te vlak povozi, da narediš samomor, se iz mosta vržeš, da te kača piči... si še vedno želiš zdrav umret?

FireSnake ::

Jaz sem računalničar ... in ze TE besede ne obrajtam prevec (ce me kdo tako klice ... ces ti si pa racunalničar) .... tale račumalnikar je pa sploh ena bedna - kdo si jo je le izmislil?;((
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zupo ::

Jest sm pa pred kakšnim tednom menjal diode v tipkovnici (zdej mam modre) in sm odkiu tolk navlake da mi še kr ni jasn kva je sploh blo pou stvari (od umrlih žuželk, ostankov, hrane, mince za tehnični svinčnik, ....)
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

LojzePek ::

CaqKa : če te avto povozi ne umreš glih zdrav, ampak polaman po vsej verjetnosti.

slycer ::

FireSnake: saj se tudi jaz nagibam bolj k računalničarju, ampak sem enkrat za foro poizkusil, če mi Word ne obarva besede rdeče, če napišem računalnikar. In glej ga zlomka, delovalo je :).

Jeebs ::

Hehe, umrl bom zarad svinjarija na tipkovnici. :) Pa še glasbeno željo prosm!
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bakterija z razširjeno gensko abecedo proizvaja drugačne proteine

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
94835 (3174) bMozart
»

probiotične kapljice za suhe in vnete oči

Oddelek: Loža
131761 (1634) RejZoR
»

Nasa - conference - 02.12.2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6011967 (8602) Jst
»

Helicobacter Pylori

Oddelek: Loža
3614706 (1244) rdecaluc
»

surovo meso -> trakulja

Oddelek: Loža
315855 (4738) gzibret

Več podobnih tem