» »

surovo meso -> trakulja

surovo meso -> trakulja

Mediator ::

Zanima me kakšna je verjetnost okužbe z bakterijami v surovem mesu? Recimo kupljen pršut v trgovini..ali obstaja velika verjetnost okužbe ali je meso kako obdelano, da bakterije uniči?

gzibret ::

Hmmm, prvo kot prvo, trakulja ni bakterija.

Drugo - s kakimi paraziti IMO ni velike bojazni. Večji šment pa je s salmonelo pri piščančjem mesu in surovih jajcih. Je kar nekaj primerov na leto v Sloveniji (reda velikosti 100). Pa tudi okužbe s šigelo in kamfilobakterjem se pojavljajo.
Vse je za neki dobr!

Pyr0Beast ::

Naj bi bila vsaka svinja testirana na parazite, glede piščancev, pa ne vem.
Dimljeno meso je malce bolj 'čisto', saj določene sestavine v dimu pobijejo nekaj vrst bakterij, je pa tudi boljše in dražje.

Glede kuhanih/predpripravljenih izdelkov se ti ni treba bat.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tarzan ::

Drugače pa ne vem, zakaj bi jedel surovo meso, ko je pečeno boljše. Človek je nedavno z namenom izumil ogenj ;) .

Spock83 ::

Ampak čez pršuta pa ga ni...

;-) ::

Drugače pa ne vem, zakaj bi jedel surovo meso, ko je pečeno boljše. Človek je nedavno z namenom izumil ogenj ;) .

Da, saj res...sam paršut je najboljši surovi ne pečen ali kuhan, tudi tatarski biftek je iz surovega mesa...našlo bi se še veliko dobrih jedi iz surovega mesa.

kixs ::

Drugače pa ne vem, zakaj bi jedel surovo meso, ko je pečeno boljše. Človek je nedavno z namenom izumil ogenj


In kaj zato?

En clovek je nedavno tega izumil McDonalds :))

billgates ::

Eh, en človek je nedavno izumil kebab (mcdonald isnt as good as kebab)

Matev ::

Človek je nedavno z namenom izumil ogenj


človek ni izumil ognja
ogenj je dar barave...

je pa človek našel načine kako ogenj uporabljati

ogrevanje, varovanje, razsvetljava in priprava hrane so samo nekateri načini uporabe

Mr_Globus ::

btw trakulje nimaš kaj dobit z mesom. Kvečjemu trihinello za kar se pa testira.

civic_ ::

ne ni možno.


razen če kupuješ domače meso ker je bolj zdravo in brez konzervansov...


ikre in mehurnjaki v mesu pa še dodatno iboljšajo okus. :D (jap na veterini sm)


ne s kupljenim pršutom ni nevarnosti

Poldy ::

Kaj pa tista okužba ki jo lahko dobiš preko salame? V latinščini nekaj takega kot salama? :D

Pyr0Beast ::

Misliš salamonelo?
Nimaš se kej bat, sej, če jo stakneš imaš samo 40% šans za preživetje :D

Edit: Typo
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Salmonello lahko stakneš le iz perutnine oz. hrane, ki ima nek izvor v perutnini (jajce, majoneza, piščančje meso, krema v slaščici ipd.). Največji problem pri salmonelli je driska in izguba tekočine.
Obstaja namreč nevarnost izsušitve, podobno koleri.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jRk0 ::

jaz sem se na morju zastrupil z majonezo ki je zunaj bla cel dan na soncu malo ja, pol je sicer bla malo v hladilniku samo, blah. bruhal 9,l0 ur vsakih 15 minut. neprestanoma. morm rect, da kaj podobnega ne bi rad vec dozivel. se posebej, ker pol se 2 dni nisem mogu nic normalno jest pa ne pit.
You fuck up once, you loose two teeth.

Eschelon ::

a) Verjetnost okužbe s hrano vedno obstaja, je pa zanemarljiva - vse živali so testirane.
Še najbolj pogosta je ravno salmonela - je pa ne dobiš samo od piščanca, ampak od kakršnegakoli kakca. Prenašamo jo tako sesalci kot tudi plazilci in ptiči. Kure so najbolj na udaru zato, ker imajo navado defecirat tam, kjer jedo.
Vedeti, razumeti, znati.

BigWhale ::

Po tem, ko narezes perutnicke, da jih vrzes na rostilj, zamenjaj noz in z drugim nozem narezi paradajz za solato. :)

Bo vse ok.

_marko ::

V eni od skandinavskih držav so iztrebli Salmonelo iz piščancev, drugje pa še naprej ostaja.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

kekz ::

Mah, jaz sem staknil salmonelo v sveži smetani [da nam reku kerih] mlekarn. In potem sem pač imel paratifus :O .
Odlična skujševalna kura. Shujšal sem namreč več kot 10% teže. >:D

Pyr0Beast ::

, ko enkrat dobiš salamonelo, ni več tako, kot je bilo. Prebavo imaš lahko totalno uničeno.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tarzan ::

Salmonelo lahko fašeš brez težav tudi v zelenjavi. Pač malo z gnojnico pognojiš, prekmalu potrgaš in premalo opereš. Se mi zdi, da so pred kratim imeli podobne probleme z Eschericio Coli v ameriki, ki se je nahajala v listih špinače. Morda je kdo želel umoriti Popaja ;)

Pyr0Beast ::

Kolikor vem, se vrtnine z gnojnico NE smejo gnojiti !
Popaja je pa itq špinača že nekaj let nazaj ubila. Vsebnost železa tam noter je ene 5x manjša kot v pomaranči, samo tako BTW.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tarzan ::

O železu ni nihče govoril, govoril sem o temu, da v ameriki so pred kratkim imeli probleme, ker so z gnojnico gnojili špinačo, ta pa je potem zaradi neprekuhavanja povzročila kar nekaj težav. E. Coli ni železo, temveč v črevesju živeča bakterija ;)

Absolutno nikakor ne sme nobena vrsta fekalij priti v stik z zelenjavo, ampak problem je, ker se nekateri, tudi pri nas, na to požvižgajo. Nekaj tednov pred obiranjem se sicer zadržijo, pred tem pa... saj ne pojejo sami te svinjarije. V vodovarstvenih območjih z gnojnico tudi ne bi smeli "zalivati" travnikov. Se tega držijo? Po vonjavah tod okoli v pomladnih časih, nikakor ne. Žal.

gzibret ::

> Kolikor vem, se vrtnine z gnojnico NE smejo gnojiti !

Jaz sem glih danes kupil por pri najboljšem sosedu. Ne boste verjeli, koliko dre** je bilo notri. Zaril se je do samega centra te zelenjave. Ni mogel priti tja na noben drug način, kot od zgoraj.

Ja, pa izgledalo je kot posušena gnojnica ;(
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

Pa še nekaj.... Ni boljšega, kot dobit salmonelo na sledeč način. Režeš piščanca z nožem, potem pa z istim (neumitim) nožem greš rezat zelenjavo za francosko, ki ima notri jajca in majonezo, ki so idealno gojišče. Končano francosko (ali pa tisto, ki ostane) zatem pustiš za kakšen dan na sobni temperaturi (recimo, folk se ga napije, pol pa nobeden ne da v hladilnik) in shujševalna kura je naret :D

Pa domača majoneza iz surovih jajc je tudi fajn stvar.
Vse je za neki dobr!

Pyr0Beast ::

E. Coli ni železo, temveč v črevesju živeča bakterija ;)
Ja, točno tako, in poznamo patogene in nepatogene seve.

Jaz sem glih danes kupil por pri najboljšem sosedu. Ne boste verjeli, koliko dre** je bilo notri. Zaril se je do samega centra te zelenjave. Ni mogel priti tja na noben drug način, kot od zgoraj.

Inšpekcija :D
Take hrane ti ne svetujem jesti, v najboljšem primeru lahko samo zboliš.

Aja, pa še dodatek; živil, oz. zelenjave, ki se jo ne da termično obdelati oz. ni namenjena za termično obdelavo se tudi ne sme gnojiti.

Kupite kakšen lepi korenček in ga dajte v vodo za par dni ter ga potem povohajte. V kolikor je bilo zraven kanček gnojnice (magari je bil opran) začne koren obupno smrdeti.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tear_DR0P ::

Ni mogel priti tja na noben drug način, kot od zgoraj


prav drek? al zemlja?

veš por namreč zraste iz zemlje in sproti pobere svega i svašta, recimo veliko zemlje in nekaj tudi dreka, če ga pridelovalci položijo na zemljo nad por - gnojenje na rastlino pa nekako ni blagodejno, ker gnoj ožge rastlino - list ali korenino - tko je me starata razložu - gnojnico se pa poliva na travnik, da trava bolj bujno raste, spet je pa dobro da jo čimprej dež spere, sicer travnik poškoduješ
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gzibret ::

> prav drek? al zemlja?

Ko si bom še enkrat zaželel por z jajco, bom poslikal. Bil pa je drek in ne zemlja. Zasušen priliman drek na liste, tudi v sredici.
Vse je za neki dobr!

Spock83 ::

OK trakulja ima tudi eno dobro lastnost. Lahko ješ kolikor hočeš pa se ne boš zredil :D

BigWhale ::

gzibret:

Si probal, da ves da je bil drek? ;) Mogoce je bil samo kak ostanek plevela, ki se je tam posusil in zasusil. :)

reptilia ::

po možnosti že prebavljen tak da se ni treba mučiti s prežvekovanjem
>:D
Forgive your enemies, but never forget their names.

gzibret ::

BW - ne, izgledalo je kot gnojnica. Vem, kako izgleda zasušena zemlja (pri solati iz vrta) ter tudi vem, kako izgleda zasušen in predhodno delno razkrojen plevel. Tole je bilo popolnoma drugače.
Vse je za neki dobr!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bombica za hamburger

Oddelek: Loža
448851 (7092) ;-)
»

Praznjenje greznic na vasi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12717672 (13996) noraguta
»

Kakšna je razlika med električnim žarom in žarom na oglje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11620020 (17082) Riff
»

Peka na žaru (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5220996 (19233) Alec999

Več podobnih tem