» »

WDjev velikan

WDjev velikan

Tom's Hardware - Western Digitalovi diski z osmimi megabajti predpomnilnika (JB - Special Edition) uživajo veliko spoštovanja med uporabniki, tako da WD pospešeno izdaja še nove in nove različice. Njihov naj, naj disk v vseh pogledih je trenutno 200 gigabajtna izvedenka z dodatnimi 8 MB cachea, ki vas olajša za štiristo dolarjev. Mrcino so si med drugimi diski ogledali tudi pri Tom's Hardware in bili z njo izjemno zadovoljni. Slin!

11 komentarjev

JakobSTR ::

valda, WD so itaq najbolši diski

Matri[X] ::

itaq

iration ::

ko sem jest nabavu 120jb pri pcx-u takoj ko so ga dobil (za 95 jurjev[:\]) si nisem nobenga testa prebral, ampak sedaj je jasno da se (vsaj!) tokrat nisem zmotu in da sem izbral definitvno najboljši hd.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

JakobSTR ::

jst a 60 GB tud pr pcxu, pa mi je fotr popust zrihtu (k pozna direktorja) in tudi ni bila zgrešena vložba

freejack ::

Jst mam pa 80Gb varjanto, pa morn rečt, da zadeva seka. :D Tistih 8Mb "keša" pa včasih še kako prav pride.

iration ::

na žalost morm jest mal pokompenzirat - mam zraven IBM 60gb v umiranju :'(
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

kirc ::

Jp tud jest sem z svojim 80Gb od WD z 8Mb cacheja več kot zadovoljen. Prejt sem imel IBM-ja, pa je model DTLA 307015 delal b.p., model 307045 pa je bil 3x na servisu.
WD je zakon :)

lp,
Leon
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.

cekr ::

Vsi, ki sedaj hvalite WD, glejte, da ne boste čez nekaj mesecev udrihali po tej firmi. Predvsem zato, ker sem že zasledil nekaj pripomb čez te diske.

PaJo ::

Jaz imam 2x120GB JB serijo ze 5 mesecev in stvar enostavno pici ko susu, mi ni niti najmanj zal nobenega tolarja za ta disk, ki je enostavno zakon:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

wishmaster ::

jaz mam kupljen disk 80 Gb 8 MB pomnilnika odkar je prišel na evropski trg.Z njim sem izredno zadovoljen:hitrost,ne greje se preveč,tiho delovanje.Moti me le to da ko sistem ugasneš v disku ful zaropoče.Drugače sem imel običnega WD 80 GB.Se 8 Mb predpomnilnika kar pozna pri hitrosti.Glede tega da crkujejo je tud možno jaz sem najprej imel IBM disk ki mi je po 3 mesecih crknil.Potem sem kupil 4.3 Gb WD caviar,uporabljal sem ga tri lete.Še nobenga nisem slišal da bi mu disk crknil,razen uporabnike IBM in Maxtor diskov.

WD JE ZAKON

tigrr ::

Tele debate o dobrih diskih so pateticne (neobjektivne). Vsak pise o svojem disku. Predlagam narest eno stalno anketo, komu je crknu ker disk, pa kolk casa je trajalo veselje.. me kr zmrazi ce pomislm da mi crkne disk in bi na forumu vprasal kaj kupit:)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rahlo tresenje avta med 70-80km/h (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6816340 (11414) Wonailabs
»

menjava diska v prenosniku na 7200 obr/min

Oddelek: Pomoč in nasveti
393480 (2741) urosp
»

Zunanji trdi disk---nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
212336 (1819) Chessman
»

počasnejše delovanje pcja

Oddelek: Pomoč in nasveti
341959 (1584) jastreb

Disk za na odpad ali virus??

Oddelek: Strojna oprema
221323 (963) Mr.-Viko

Več podobnih tem