» »

Test Geforce 4 grafičnih kartic

Test Geforce 4 grafičnih kartic

Tech Seekers - Zopet test GF4 kartic. Tokrato so si na testu ogledali 2 GF4 MX (MX440 in 460) kartici in 2 GF4 Ti (4400 in 4600) kartici. Vse kartice so Prolinkove PixelView. Po testih sodeč je najboljša seveda Ti4600, najslabša pa MX440 (tako MX440 kot MX460 sta v v vseh testih slabši od Geforce 3), kar je bilo tudi pričakovano. Za test odklikajte semle.

2 komentarja

lost1 ::

Ok res da nimam nevem kok pojma o telih firmah graficnih kartic ampak useen na tej strani je GF4 MX460 cist drgacna od moje, a to zato k moja je nVidia, una na testu pa neki Pixelview ? A je nVidia iste kvalitete kot ta na testu ali je nVidia cist drugace?

lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

zizi ::

Graficne kartice z istim cipom se lahko zelo razlikujejo druga do druge. LAhko ena firma tocn po reference design-u od nVIDIE naredi kartico lahko pa spremeni nactr graficne(reference je pac tisto kar se zdi nvidia najbolj pa sploh ni nujn da je)

Ko si ti reku da mas graficno od nVIDI-e mocno dvomim ker kokr jest vem je zlo tezko dobit reference board..tisto kar ti pise na skatli ti samo kaze katere firme je GPU na graficni...cist mozen je da mas drugacno graficno od pixelview-a..jst vem da moj GF4 Ti 4600 zgleda popolnoma drugacen od tega od pixelview-a verjetn si mislil da je barva tudi druga...to je pa cist od volje firime ki pac izbere kater PCB bo in katere barve bo...


LP

ZIZI
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero NOVO grafično za 10.000 - 15.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
341857 (1159) Jaxx
»

Graficna kartica - kaj kupiti do 30.000,00 sit

Oddelek: Kaj kupiti
171921 (1487) globoko grlo
»

Kakšne izkušnje imate z GeForce4 MX 440?

Oddelek: Strojna oprema
141771 (1480) chucki
»

katero graficno

Oddelek: Kaj kupiti
272059 (1747) Klemenn
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575709 (4664) TheJack

Več podobnih tem