» »

Novi Handspringi

Novi Handspringi

Slo-Tech - Uganite kdo nam je poslal naslednjo novico... Ja, Žiga Dolhar.

Dan po tem, ko je Palm dobil odobritev Zveznega Komiteja za Komunikacije (FCC) za svoj prihajajoči i705, je odobritev dobilo tudi podjetje HandSpring za svoja dlančnika. HandSpring je javnosti znano predvsem kot ponudnik cenejših dlančnikov, ki uporabljajo Palmov OS namesto Microsoftovih Oken CE. Modela, znana pod kodnim imenom Manhattan (Treo k180) terShea (Trea g180) bosta imela 33 megaherčni Dargonball VZ procesor, 16 megazlogov pomnilnika ter bosta za povezavo z namiznimi bratranci uporabljala serijsko ali USB povezavo. Pod pokrovom se bo pri Shea-i skrivala 'grafitti tablica', pri Manhattan-u pa 'prave' tipke. Najbolj zanimivo pa šele pride - v pokrovu bo vgrajena tudi slušalka, saj bosta oba služila tudi got GSM tulifona! Klik.

13 komentarjev

Nemenej ::

kva ma veze ce je novico poslal ziga dolhar?!

Pretorijanec ::

Zlo priden osebek je! Zadnje dni nas konstantno zalaga z novicami...

slycer ::

Ja, in ti Pretorijanec, si njegov popoln kontrast :P

Pretorijanec ::

Ha, ha slycer... Kdo se oglaša...

kuglvinkl ::

Pivašajte Žigo v pisuna. Tako ne bo več italic pisave in še komentarji se bodo nanašali na vsebino novice ne pa na formo in pisca.

Pretorijanec ::

Sej ga bomo ;). Samo čez par dni...>:D

||_^_|| ::

test

slycer ::

"Haha, kdo se oglaša" -> poglej svoje prispevke iz teh dveh mesecev in od takrat, ko si začel s pisanjem, pa boš videl, zakaj se oglašam.

Pretorijanec ::

slycer: get over yourself... Jaz pač objavljam aktualne novice. Ti iščeš neke vodiče, ki sem jih prebral že pred dvema mesecema in jih objavljaš. Sej ne rečem, maš zlo dobra besedila in use samo aktalen pa tako zelo nisi, veš...

slycer ::

Heh Pretorijanec, lahko sem tudi aktualen in pozabim na tech novice in razne teste. Samo vprašanje, kaj bodo rekli uporabniki

zile ::

Dej nehita se obnašat kot otroka, no.
Eh ja. Brez "pikanja" pa pro Slovencih očitno res ne gre.
Namesto da bi sodelovala pri pisanju novic, se gresta kdo jih bolje objavi. Slabo teamsko delo, pisuna.

FireSnake ::

zile .... tule si pa ne morem kaj, da nebi potegnil s teboj:P:D

Shadowman-x ::

Ja, tipična slovenska navada. Me spominja na en strip, pa da ga malo priredim.
Po stoletnih prepirih in vojnah sta v Sloveniji ostala samo dva Slovenca. Prvi potegne pištolo in ustreli drugega.
ZAKLJUČEK:
V Sloveniji je končno zavladal MIR!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Palm OS

Oddelek: Programiranje
6931 (817) atlet
»

kolk je vreden notebook pentium 1 100mhz

Oddelek: Kaj kupiti
10998 (808) pingec
»

Nakup dlančnika

Oddelek: Kaj kupiti
111300 (1144) SkIDiver
»

Dlančnik Palm IIIe

Oddelek: Pomoč in nasveti
91289 (1169) Lith

Več podobnih tem