» »

Dvajset milijonov šeststo tisoč za internet

Dvajset milijonov šeststo tisoč za internet

Vnunet - Internet uporabljam zgolj za e-maile: se mi bolj splača dvajsetkrat dnevno se povezat na internet za eno samo minutko, ali pa enkrat dnevno za dvajset minut?

Morebiti kdo ni razumel "pasti", t.j. da se pri tem ne plača zgolj za vsako na internetu preživeto minuto, ampak tudi vsak klic in bi v prvem primeru prav lahko naklamfali strošek štiridesetih minut dnevno (kar pa so računovodje pri SiOL-u pred časom odpravili).

Pikolovstvo? Niti ne. Angleški ravnatelj je tako prejel račun za -- reci in plačaj -- 57.000 angleških funtov (tečaj cca. 361 SIT). Interneta v tem času koristili kakopak niso, ker je med montažo novega strežnika prišlo do napake, vsled česar je usmerjevalnik noro poskušal vzpostaviti zvezo z internetom, a vedno neuspešno; klici so bili seveda pravilno zaračunani.

Uporabnikom svetujemo: med nevihtami izklopite električno napajanje računala, ko pa niste na internetu, modem za vsak slučaj ugašajte. Če imate Okna.

p.s.: Leto dni nazaj se je nekaj podobnega storilo meni, ko sem bil odsoten en samcat dan. Na Linuxu. Pebkac

2 komentarja

||_^_|| ::

jao...to pa je bed:)

kockish ::

Aha. Linux je bolj odporen na strele kot winsi. Smeh dneva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri iskanju literature za seminarsko nalogo

Oddelek: Šola
9959 (872) Tea Time
»

Še gledate TV vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
769101 (7384) de199
»

Facebook preverja, ali bi plačali za večjo vidnost vaših objav (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7223852 (21080) digitalcek
»

V Južni Koreji mladoletnim prepovedano igranje spletnih iger ponoči (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
9125820 (22869) [D]emon
»

afterburn effect (workout)

Oddelek: Loža
437968 (7080) _Enterprise_

Več podobnih tem