» »

Računalnik za teto

Računalnik za teto

RipNet - Kakor se za avgust (in čas kislih kumaric) "spodobi", so revije in strani polne člankov o poletnem kupovanju računalnika.
Na RipNet-UK.com so se spomnili na večno težavo vseh zagretih računalničarjev. Za rokav te pocuka teta/stric/eden od sorodnikov, in z veliki očmi pove, da bi kupil računalnik. Vprašanje "Kakšen pa naj bi bil?" pa nudi tako ali tako samo odgovor:"Saj to pa sam najbolje veš."
Članek "Računalnik za teto" ali "Kako sestaviti budget računalnik" vam lahko da nekaj smernic, kako in kaj sestavljati poceni računalnike. Samo za moje pojme je rezultat za danajšne dni preslab še tako nezahtevnega uporabnika.
Sicer pa, odločite se sami..

6 komentarjev

CaqKa ::

za teto je dovolj pisalni stroj!
prosim lepo povej mi zakaj bi bila mašina ki jo lahko kupiš dandanes prešvoh? sploh pa za teto ki bo morda pregledala imejle in napisala kakšen text. za to je dovolj 486ka. solitare pa tetris pa itak laufata povsod... ce pa bi rada igerce spilala pa si naj kupi konzolo.. bo ceneje skoz prišla

tha_man ::

Za teto je tole res čist dovolj dobro, za kogagrkoli ki hoče vsaj malo več od pisanja v wordu in surfanja po netu pa nikakor ne.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

daylight ::

lih zdej me je frendica prosila ce ji loh svetujem pri nakupu. sej vem da za njo je skor zadost tista kišta k jo ma zdej sam sm useno svetoval eno mašinco še kar hudo (loh pa da rata zagreta za spile) :D :D

ragnarock ::

CaqKa ima prav, jaz bi ji svetoval eno rabljeo mašino.

b0sTjAn ::

Jaz bi teti vkup pobral najboljše stvari (amd ali intel):D ,potem pa bi menjal za mojega celerona.:D
http://service.madonion.com/compare?2k1=4268638

CaqKa ::

problem je v tem da je pri pcju vedno več zmede z graficnimi sploh pa z driveri (shame on nvidia) tak da je absolutno za igre boljse imet konzolo. vsaltas daš cd/modul/dvd not pa odšpilaš... in zaradi tega je pc vedno manj uporaben za igranje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless keyloging

Oddelek: Pomoč in nasveti
253037 (2517) Robi :P
»

Še eno mnenje o strani

Oddelek: Izdelava spletišč
6693 (601) techfreak :)
»

posodobitew mojga kompa

Oddelek: Kaj kupiti
401729 (1282) *ziga*
»

Računalnik se konstantno resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
122016 (1773) Teta Pehta
»

Kaj bi vi storili??

Oddelek: Loža
221264 (860) Medved

Več podobnih tem