» »

Temperatura

Temperatura

Liker ::

A mi zna kdo razložiti, kako je mogoče da ima cII667, nič navit z default voltažo in enim majesty coolerjem kar 35 C pri idlanju, pri polni obremenitvi pa 60 C!
Zanimivo je da če v programu CPUCool nastavim vrsto senzorja na transistor (ostali opciji sta še Intel Compatible in thermistor, default je na intel compatible), potem je temperatura proca kar naenkrat 13.5 C (če nastavim thermistor, potem kaže 127 C>:D), kar sicer ustreza specifikacijam hladilnika (klik za specifikacije). Potem pa še dodatno vprašanje:
kako nizka temperatura je še varna (kondenzacija & stuff)!
LP

TESKAn ::

Kondenzacije se nimaš za bat, če nimaš peltiera in ti ga zagotovo nimaš. Tako da si pred kondenzom varen.
temperaturo ti pa mogoče šteje v Farnheitih al pa maš kaj narobe z senzorjem...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Liker ::

Nej omenim še to da isti proc z istim coolerjem na drugi plati (mam dve) deluje 20 C hladneje, torej pri tistih temperaturah, ki so bile v zgoraj navedeni temi manjše.
Ali je možno da plata Abit SA6 narobe odčita temperaturo, ki ji jo posreduje procesor???
Kaj predlagate za hlajenje notranjosti ohišja (en 80mm fan se že poti). Temp. znotraj ohišja dosegajo 50 C (predvsem na račun mojga MX-a, ki se malo preveč greje>:D)
Hvala za vse nasvete!
LP

Binji ::

Eh kaj.. se 2 120x120 venta si nabavi pa enga daj spodaj, enga pa zgoraj da piha. Temperatura bi pol mogla it kr fajn dol.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Q9300 + Mugen. temperature. Panika!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
695891 (4331) batista
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728979 (6378) Vuli
»

Mene pa zanim kolk je povprecna tem. procesorja!!

Oddelek: Navijanje
192171 (1624) martinsm3
»

Temp. AMD Athlon XP 2500+/Barton na ABIT NF7-S r.2.0???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241670 (1315) DjTonic
»

Epox

Oddelek: Strojna oprema
272442 (1880) Spajky

Več podobnih tem