» »

Kako do skrite igre

Kako do skrite igre

Slo-Tech - Novico nam je poslal Koci:

Za vse, ki imate Ericsone T39 ali R520, so na Gambitu objavili pravilen postopek pritiskov, s katerimi pridete do "izvenserijske" igre kača. Postopek je naslednji: najprej pojdite v meni Igre, vstopite v Erixa in ko se pojavi startna stran igre pritiskajte tipke v naslednjem vrstnem redu: Leva puščica, desna puščica, #, 1, 2 (na nekaterih modelih je potrebno pritiskati: Leva puščica, desna puščica, #, 1, 2, 3 ali levo, desno, 1, 3). Obstaja še tretja serija pritiskov, s katerimi lahko aktivirate Kačo: 1, 2, 3 ali 7, 8, 9. Načeloma vsaj eden izmed navedenih načinov deluje, seveda pa je to nedokumentirana funkcija telefona, za katero ni zagotovila o delovanju.
Več o tem.

10 komentarjev

R0K ::

Evo Ericsson že kopira za Nokio !!

Prasci neumni ;(;((

rc-car ::

Ericsson da v telefon eno skrito igro in ze kopir Nokio? [:\]

Itak je pa glede iger Siemens dalec pred vsemi z 3d labirintom! 8-)

NoUse4AName ::

dej dej tisti 3d labirint je dolgocasen v 3pm

R0K ::

ja tist labirint je res dolgocajtn k 3pm !

...ja kopira !! nokia že ima to igro skor 3leta in je 100% najbolša igra, in se je ne moreš naveličat (kak bi se jo, če jo nektire že po 2 leti igrajo) in so jo dal not zato, ker samo skupi ne morejo skup spravt dobre igrce.....
....edina dobra igrca pr Eric-u je Erix ki res rula....vse drugu sux...kot tudi vsi Eric mobiteli...

OldSkul ::

Če pa praviš da je T68 slab ti pa mal kolesc majka!

R0K ::

ni slab, ampak je slabši od N8310 oz. N6210....
..pa še kakšen Simens je pred njim (serije 45)

attackiko ::

Erix je res legendarna igra. Moj rekord? 35.300 na normal mode na T20.

R0K ::

hja, jst pridem na moji sfukani t29 samo do slabih 10k ...samo se že prišel prek 10k na t20, ker moja me že čist zjebane tipke, pa še roke te žačnejo po 5min bolet....ma t20 prec bolšo tipkovnico, čeprav še vseeno ne popolno....

...drgače folk a je že pršu kdo tu pr kači prek 1000 ? jst sm že .... samo pri snake 2, pr enki pridem do dobrih 800....

||_^_|| ::

jst mam rekord pri snake II 1987 na 7110

SaTaNIsT ::

Če smo že pr kači - jst sm mel na Snake I rekord 1640 (N6150), zej sm pa na dobri poti, da ga poderem na Snake II!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bsplayer - zakaj se ustavi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7848 (695) FlyingBee
»

Sony PSP Predvajanje glasbe med igranjem igre

Oddelek: Konzole
13653 (578) hojnikb
»

Skrite kombinacije, pritiski gumbov itd...

Oddelek: Loža
333743 (1355) Zero0ne
»

Tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
261348 (985) Matej_K
»

Photoshop/ImageReady: izvoz slice-a kot transparentnega gifa

Oddelek: Programska oprema
61263 (1205) Oven-2k

Več podobnih tem