» »

bsplayer - zakaj se ustavi?

bsplayer - zakaj se ustavi?

FlyingBee ::

torej zelo koristen program bsplayer (najnovejša različica in različice pred njo) se mi pri vsakem filmu, še posebej ko "vrtim" naprej s puščico desno, nekje na 80% filma ustavi in ga moram preko task managerja "End task"-at

ni mi jasno in me zanima če še komu to dela in kako je rešil oziroma ali je kakšen drug program, ki samodejno najde podnapise (tudi slovenske) in da se da s tipko na tipkovnici za 5s naprej oziroma nazaj premikat gladko

borutz ::

jap tudi meni se to dogaja da pri hitrem vrtenju naprej z puscico desno freezne in ga moram
preko task managerja zapret
samo pri meni se to dogaja od kar namesto monitorja uporabljam samsung televizor
na racunalniskem monitorju se mi to ni dogajalo

FlyingBee ::

meni pa na monitorju, ostalo imam win7, i5, 8gb ram, 660 geforce, 7200rpm disk, ...

boogie_xlr ::

Zamenjaj player, obstaja mnogo boljših (ad)free alternativ.

FlyingBee ::

katera je recimo s 5s preskakovanjem in iskalnikom podnapisov?

boogie_xlr ::

Media Player Classic Home Cinema

r3dkv1c4 ::

FlyingBee je izjavil:

torej zelo koristen program bsplayer (najnovejša različica in različice pred njo) se mi pri vsakem filmu, še posebej ko "vrtim" naprej s puščico desno, nekje na 80% filma ustavi in ga moram preko task managerja "End task"-at

ni mi jasno in me zanima če še komu to dela in kako je rešil oziroma ali je kakšen drug program, ki samodejno najde podnapise (tudi slovenske) in da se da s tipko na tipkovnici za 5s naprej oziroma nazaj premikat gladko

TI TO NAREDI TUDI, ČE POČASI PRITISKAŠ ZA PREVIJANJE NAPREJ?

FlyingBee ::

ja, tudi ko pritiskam počasi, ne samo držim oziroma hitro pritiskam

pri čisto vsakem xvid filmu to naredi in vedno proti koncu, na oko ocenjeno tam pri 80% filma

rezultat je zaustavljena slika, zvok pa gre še naprej ter vedno nekaj časa traja da se END TASK-a, čeprav imam kar hiter sistem

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[JavaScript] Tabela barv

Oddelek: Izdelava spletišč
10683 (524) abyssus
»

Težava s firefoxom in flashom

Oddelek: Programska oprema
241927 (1519) Icematxyz
»

Potrebujem močan program za čiščenje virusov, spywera, itd..

Oddelek: Pomoč in nasveti
92737 (2619) Padly88
»

IE in 100% obremenjen CPU...pls help!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6990 (950) ADF
»

Nimo Pack mi pokvari MEDIA PLAYER

Oddelek: Pomoč in nasveti
171192 (1011) BaRtMaN

Več podobnih tem